4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Zapowiedzieli Wonder Woman ;D
1
Alan Wake 2 po tylu lat w końcu zapowiedziany.
4
Star Wars Eclipse. Nowa gra tworzona przez Quantic Dream. W końcu jakieś porządne studio się bierze za to.
1
@Pawel13sz Cavani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przysięgam ten klub nie uczy się na błędach..
1
@PatrychoO Młoty to też nie byle kto, a tym bardziej Borussia z Haalandem na czele.
4
Koks okładka nowego CD-Action
@macio_944 @clyde
1
@Piorun Patrząc na to jak komunikacja jest zapchana z rana + czuć na sobie oddech chłopów co nie myli zębów z rana. Jestem za.
0
Haha, tego nie widziałem. Kibice Barcy błagali Mullera na FB, żeby dali wygrać Barcelonie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mariosss20 Ta, albo całkiem się dobijemy przegrywając z jakimiś Rangersami..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Busket :)
3
Gol Dembele po kursie 4.00, jeżeli ktoś jest zainteresowany. Za piątaczka można wjechać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Comentateiro To równie dobrze możemy wziąć walkower i pakować się do domu :P
0
Biedny Alba [*] :(
2
@AdiKingu96 Chyba za lot Barcy do Monachium xD
0
@LionelM95 Twoja sraczka może być złym omenem :/
0
@Medium -3.5 gola po kursie 2.0. Oczekuje tutaj podobnej gry jak z Benfica. Patrząc na to, że Bayern bez Kimmicha, Grotezki + brak publiczności, więc powinna być mniejsza presja na młodziakach.
2
@socha Bez przesady, w ostatnich meczach dochodzi do wielu sytuacji bramkowych, gorzej z wykończeniem.
1
@masq Napastnik. Potrzeba prawdziwego killera w polu karnym..
0
@Sulimo Elessar, było napisane w newsie
3
@ElKamil a Benfice na pewno nie zależy na Lm wolą grać w LE, więc z chęcią przegrają. Tak będzie, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rewolucja123 Ty uważasz, że wygramy 3:0 dominując Bayern, więc no.. Odkąd przyszedł Xavi już całkiem odpłynąłeś [*]
1
Porto, jedna brameczka. Wywalcie te Kotletico z LM
0
@danio1899 Spokojnie, Porto strzeli to zaraz Atletico rzuci się jak poparzone do ataku.
0
@FCB_dimiC Jeżeli to faktycznie Newcastle to jestem w stanie uwierzyć, że będą chcieli go sprowadzić już w zimowy okienku, żeby ratować się ze spadku
1
@Pilka_jest_okragla Lepiej niech nie wychodzi. Jeszcze się chłopak połamie i tyle było ze sprzedaży..
2
@DaPidejpi Patrząc na obrone Live to Klopp chyba puszcza oczko do Milanu :D
1
@draxidox Milan- Live