0

@PatrychoO Zapowiedzieli Wonder Woman ;D

1

Alan Wake 2 po tylu lat w końcu zapowiedziany.


4

Star Wars Eclipse. Nowa gra tworzona przez Quantic Dream. W końcu jakieś porządne studio się bierze za to.


1

@Pawel13sz Cavani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przysięgam ten klub nie uczy się na błędach..

1

@PatrychoO Młoty to też nie byle kto, a tym bardziej Borussia z Haalandem na czele.

4

Koks okładka nowego CD-Action
@macio_944 @clyde


1

@Piorun Patrząc na to jak komunikacja jest zapchana z rana + czuć na sobie oddech chłopów co nie myli zębów z rana. Jestem za.

0

Haha, tego nie widziałem. Kibice Barcy błagali Mullera na FB, żeby dali wygrać Barcelonie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mariosss20 Ta, albo całkiem się dobijemy przegrywając z jakimiś Rangersami..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Busket :)

3

Gol Dembele po kursie 4.00, jeżeli ktoś jest zainteresowany. Za piątaczka można wjechać
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Comentateiro To równie dobrze możemy wziąć walkower i pakować się do domu :P

0

Biedny Alba [*] :(

2

@AdiKingu96 Chyba za lot Barcy do Monachium xD

0

@LionelM95 Twoja sraczka może być złym omenem :/

0

@Medium -3.5 gola po kursie 2.0. Oczekuje tutaj podobnej gry jak z Benfica. Patrząc na to, że Bayern bez Kimmicha, Grotezki + brak publiczności, więc powinna być mniejsza presja na młodziakach.

2

@socha Bez przesady, w ostatnich meczach dochodzi do wielu sytuacji bramkowych, gorzej z wykończeniem.

1

@masq Napastnik. Potrzeba prawdziwego killera w polu karnym..

0

@Sulimo Elessar, było napisane w newsie

3

@ElKamil a Benfice na pewno nie zależy na Lm wolą grać w LE, więc z chęcią przegrają. Tak będzie, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rewolucja123 Ty uważasz, że wygramy 3:0 dominując Bayern, więc no.. Odkąd przyszedł Xavi już całkiem odpłynąłeś [*]

1

Porto, jedna brameczka. Wywalcie te Kotletico z LM

0

@danio1899 Spokojnie, Porto strzeli to zaraz Atletico rzuci się jak poparzone do ataku.

0

@FCB_dimiC Jeżeli to faktycznie Newcastle to jestem w stanie uwierzyć, że będą chcieli go sprowadzić już w zimowy okienku, żeby ratować się ze spadku

1

@Pilka_jest_okragla Lepiej niech nie wychodzi. Jeszcze się chłopak połamie i tyle było ze sprzedaży..

2

@DaPidejpi Patrząc na obrone Live to Klopp chyba puszcza oczko do Milanu :D

1

@draxidox Milan- Live

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?