0

Ja pierdziele, narobili w gacie.. Co oni mają z tymi niecelnymi podaniami?!

0

O co rozchodzi się w meczu Benfiki? Grają przeciwko drużynie z 9 piłkarzami ;D

1

Im dalej tym gorzej.. Niech Xavi trochę nimi tam wstrząśnie w szatni, bo początek był dobry tylko brakowało wykończenia..

1

@Melon10 Hiszpański Lenglet. Nie nabiorę się na tą jego młodość i potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@marcin62 30h? Nie mów, że kupiłeś.. Było brać triala na 10h. Ja po przegraniu kilku godzin w beta testach wiedziałem, że coś jest nie halo, więc od razu anulowałem preordera i wolałem sprawdzić przez traila. Gra jest po prostu nijaka, jakbym grał w grę Free to Play.

PS A Ludzie mówili, że BF5 jest słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mr8lack Halo Infinite pozamiatało BF i Coda w tym roku. Do tego multi jest za friko.

9

@blazeq Podobnie jak to było z Garcia. Its a trap ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AmigoBlancos Obrońcy robią tam za statystów i później ludzie łapią sie na tych niesamowitych napastników z bundesligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JohnnyBarca

0

Widzę, że BI psycha siada na twitterze i rozdaje bany na lewo i prawo :D

0

@MarioVeB! Ja jak brałem miesiąc za friko i ani razu się nie ścięło na żadnej transmisji. Pewnie masz TV pod wifi i ograniczone łącze.

0

@Momals11 I z jakiego wzoru to obliczyłeś? Spróbuj napisać coś kiedyś negatywnego w stronę Leo na La Rambli. Zaraz by się zlecieli ludzie z nickiem Messi, żeby cię dojechać xD

0

@agaFCB Wątpię, że jesteś w mniejszości. Żyjemy w erze fit świrów liczących kalorie na każdym kroku ;D

0

Nowy Monsterek pojawił się w Zabce. O smaku arbuzowym. Ktoś próbował już?

23

Co jest xD


0

@Mario96w Kup 3 cheesy i będziesz miał to samo:)

10

Karma Atletico. Antyfutbolowiec zdjął napastników i chciał grać na remis 0-0..

1

Niech City dalej sobie klepie, skoro tu wystarczy jedna solidna kontra, żeby im strzelić xD

1

Guardiola jak bansuje xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lig Ę

0

Szpakowski yikes..

0

@Woland10 City i strzelanie wiecej niż 2 bramek topowym drużynom xD
20 strzałów i może 2 bramki uda im się wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Mam pewien problem z przeglądarką od kilku dni. Filmiki na YouTube lub streamy na Twitchu automatycznie się pauzują same z siebie z jakiejś przyczyny. Ktoś miał podobny problem i wie co z tym zrobić?

0

@Vebrol a ty mój :)

0

@Vebrol Byku, bezpieczniej zagrać o1.5 na PSG po kursie 3.05 albo brameczke Leo po 3.30. Messi strzelił 7 goli w 5 meczach przeciwko drużynom Guardioli.

0

Fajne te Napoli w LE, takie nie za mocne.
2-0 ze Spartakiem aktualnie ;D

0

@czółkovsky Dobry marketing w sensie, że będzie o tym głośno. Takie same komentarze były podczas Hejt Parku, a widzów przybywało i przybywało :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czółkovsky Samobój? Raczej dobry marketing :P

4

@Vebrol La Rambla byłaby w żałobie do końca roku. Nie dość, że odpadniemy z LM to i jeszcze Lewandowski dostanie ZP. Trudne życie Ramblowicza :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?