4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox Milan- Live
0
@tomek8756 Problemem może być przegrzewająca się bateria.
0
@Rewolucja123 Mr Wick..
Odnoszę wrażenie, że zobaczę kolejną część Johna Wicka, niżeli Matrixa ;D
0
@Foro Bo wyjebongo mają, a Milan musi wygrać
2
@DaPidejpi Warto dodać, że gra będzie przechodzić na free-to-play
2
@amanter Te wstawki przekonują mnie tylko do killa.. montażysty :)
3
@Coutinho007
W-A-L
K-O-W-E
R
Najlepsza możliwa formacja i jedynie 0:3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
La Rambla to chyba przechodzi okres, patrząc na to ilu napinaczy na stronie w ostatnich dniach ;D
0
@Pawel13sz Ekhem, możemy w końcu oduczyć się ściągać piłkarzy, którzy z sezonu na sezonu mają coraz więcej kontuzji? Do niczego to nas nie doprowadzi :)
0
@Vebrol Jak będziesz się tak nastawiać to na pewno nie będzie taki dobry ;D Zawsze tak jest i przychodzi rozczarowanie :p
0
@TR3YWAY Lobanjica. Przecież od początku mówi się o nim.
0
Poleci ktoś jakąś fajną gre dla 8 latka na PC. Kupiłbym mu jakiegoś Coda, żeby postrzelał do dojczów, ale to ja. Jakieś pomysły? Minecraft odpada, bo już posiada.
4
@Rust_Cohle Alba [*]
0
@Kinginiesta Przecież teraz płaci się za każdy miesiąc 20 zł ;D
3 miesiące za 20 zł
https://www.spotify.com/pl/
2
@Jakchcesz Myślę, że zwymiotuje na klawiaturę czytając to samo powtarzające się pytanie :)
0
@RobiS Teraz jest promka na Spotify. 3 miesiące za 20 ziko, jeżeli skończyło ci się premium.
0
i bardzo dobrze, że Cristiano coś tam kręci nosem. Jutro wk*rwiony wyjdzie na boisko chcąc coś udowodnić, strzeli jakąś brameczkę z karnego i zarobi mi troche sianka EZ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
i tak to leci xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Żeby tylko Leo nie brali do tablicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Żeby tylko Ramosa nie pokazali xDDD
5
Suarez jaka mina xD
0
@Mathew86 Ja się nie zdziwię, jeżeli będziesz w błędzie :P
1
@Bobrowik Sevilla musi strzelić gola, żeby usatysfakcjonować mój kupon, więc może być ciężko.
0
@Sysia11 Ta, szczególnie sprawdziło się w ostatnim meczu. Antyfutbolowiec chciał grać na remis 0-0, więc ściągnął napastników z boiska i Milan w samej końcówce wdupcył im gola. Jakie to było piękne i satysfakcjonujące ;)
2
@koziar Widzę, że na kanale to co drugi filmik to o Lewym xD
3
Spokój hehe, a to żartowniś :D
2
Wynik lepszy niż gra, ale to jeden uj. Na końcu i tak liczą się zdobyte punkty :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika