4

@Vebrol La Rambla byłaby w żałobie do końca roku. Nie dość, że odpadniemy z LM to i jeszcze Lewandowski dostanie ZP. Trudne życie Ramblowicza :(

1

@IronSanHybrid Widziałem już xD

4

Wyciekł trailer remasteru GTA SA, którego Rockstar nie opublikował.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy Messi kiedykolwiek przegrał z drużyną Guardioli?

0

Jeszcze tylko brakuje, żeby Lewy wygrał ZP. Żałoba na La Rambli do końca roku gwarantowana.

1

@AllBundy Po przegranej z Bayernem psycha mu siadła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Legnlet to chodząca bomba. Zdjąć go, Araujo na środek i Dest IN

0

@ArterkHD U mnie również, ale -3.5 gola, więc raczej na luzie ;d

1

@Dertinho Przełączyłem na chwile na polski stream z Barcą i momentalnie wróciłem na angielski. Fajni ci komentatorzy w tej Polszy.

0

Ja pier.. Zapomniał pod którym przyciskiem miał strzał :(

0

@ElKamil Czy na farcie czy też nie. Kurs się przez to nie zmniejsza :P

Edit. Po reakcji wnioskuje, że nie zagrałeś mojego kuponu :(

0

Gol Ronaldo po 2.30 jak w masełko :)

0

Neure pijany.

3

@Sulimo Ja posiadam Game Passa na PC i użyłem go może z trzy razy. Takie to użyteczne, ale dla Casualowych graczy pewnie nie lada gratka.
A jeśli chodzi o nowego X to jest dla mnie bezużyteczny z jednego powodu. Microsoft postanowiło wydawać wszystkie gry na Xboxa również na PC, więc no.. Po jakiego groma kupować skoro posiadam Pieca :D

PS Ps5 sprzedaje się dalej lepiej niż XSX. 11mln v 6mln.

1

@CLionelMessi Mam nadzieję, że się pokaże, bo nasz atak to bieda. W tym meczu 1 gol może nie starczyć

1

@sonek Sevilla win, Barca-Benfica under 3.5 i gol Ronaldo.

4

@DaPidejpi Najgorsze są reklamy, które otwierają się z opóźnieniem przez co przypadek wciskasz w tą reklamę..

2

@ElKamil Sevilla win, Barca- Benfica under -3.5 i gol Ronaldo albo under 2.5 gola (Vill- United)

0

@CrazyHorseLakota Po jakimś czasie na pewno.

2

@DaPidejpi Dice to niech lepiej zrobić sobie przerwę od Battlefielda, bo im dalej w las tym gorzej. Nowy BF to powinien wyjść jako free to play. W tak bezpłciowego Battlefielda już dawno nie grałem.

PS EA mogłoby przywrócić Medal of Honor do życia :)

0

@MesQueUnClub_87 Nie, nie tylko. Gra powoli się rozkręca. Jak to gry Kojimy.

11

@Jacu327 Beka z typów :)

0

@Kamiloza91 Tak mnie zaciekawił ten debiut, że wyłączyłem standardowo Barce po pierwszej połowie. Chyba przejadłem się oglądaniem piłki na dobre..

1

@SinMistico To zacznij robić jakieś dymy w internecie. Sprowokuj jakiegoś sebixa i Fame MMA samo odezwie się do Ciebie ;D

3

@DwayNee To jakieś zaskoczenie?

0

@Blanco16 Blues TT O2.5 a reszta live, bo najlepiej bawić się w następne gole, duże kursy do wyłapania

0

Możemy przegrać nawet 5 do 0, ale ma być 85% posiadania piłki ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?