4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Vebrol La Rambla byłaby w żałobie do końca roku. Nie dość, że odpadniemy z LM to i jeszcze Lewandowski dostanie ZP. Trudne życie Ramblowicza :(
1
@IronSanHybrid Widziałem już xD
4
Wyciekł trailer remasteru GTA SA, którego Rockstar nie opublikował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mokrychlopiec https://pl.canalplus.com/black-week?pm_source=pl_canalplus&pm_medium=homepage&pm_campaign=Platforma-CPlus-persSC-MKT-SAL-PRO&pm_content=pblack-week
0
Czy Messi kiedykolwiek przegrał z drużyną Guardioli?
0
Jeszcze tylko brakuje, żeby Lewy wygrał ZP. Żałoba na La Rambli do końca roku gwarantowana.
1
@AllBundy Po przegranej z Bayernem psycha mu siadła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Legnlet to chodząca bomba. Zdjąć go, Araujo na środek i Dest IN
0
@ArterkHD U mnie również, ale -3.5 gola, więc raczej na luzie ;d
1
@Dertinho Przełączyłem na chwile na polski stream z Barcą i momentalnie wróciłem na angielski. Fajni ci komentatorzy w tej Polszy.
0
Ja pier.. Zapomniał pod którym przyciskiem miał strzał :(
0
@ElKamil Czy na farcie czy też nie. Kurs się przez to nie zmniejsza :P
Edit. Po reakcji wnioskuje, że nie zagrałeś mojego kuponu :(
0
Gol Ronaldo po 2.30 jak w masełko :)
0
Neure pijany.
3
@Sulimo Ja posiadam Game Passa na PC i użyłem go może z trzy razy. Takie to użyteczne, ale dla Casualowych graczy pewnie nie lada gratka.
A jeśli chodzi o nowego X to jest dla mnie bezużyteczny z jednego powodu. Microsoft postanowiło wydawać wszystkie gry na Xboxa również na PC, więc no.. Po jakiego groma kupować skoro posiadam Pieca :D
PS Ps5 sprzedaje się dalej lepiej niż XSX. 11mln v 6mln.
1
@CLionelMessi Mam nadzieję, że się pokaże, bo nasz atak to bieda. W tym meczu 1 gol może nie starczyć
1
@sonek Sevilla win, Barca-Benfica under 3.5 i gol Ronaldo.
4
@DaPidejpi Najgorsze są reklamy, które otwierają się z opóźnieniem przez co przypadek wciskasz w tą reklamę..
2
@ElKamil Sevilla win, Barca- Benfica under -3.5 i gol Ronaldo albo under 2.5 gola (Vill- United)
0
@CrazyHorseLakota Po jakimś czasie na pewno.
2
@DaPidejpi Dice to niech lepiej zrobić sobie przerwę od Battlefielda, bo im dalej w las tym gorzej. Nowy BF to powinien wyjść jako free to play. W tak bezpłciowego Battlefielda już dawno nie grałem.
PS EA mogłoby przywrócić Medal of Honor do życia :)
0
@MesQueUnClub_87 Nie, nie tylko. Gra powoli się rozkręca. Jak to gry Kojimy.
11
@Jacu327 Beka z typów :)
0
@Kamiloza91 Tak mnie zaciekawił ten debiut, że wyłączyłem standardowo Barce po pierwszej połowie. Chyba przejadłem się oglądaniem piłki na dobre..
1
@SinMistico To zacznij robić jakieś dymy w internecie. Sprowokuj jakiegoś sebixa i Fame MMA samo odezwie się do Ciebie ;D
3
@DwayNee To jakieś zaskoczenie?
0
@Blanco16 Blues TT O2.5 a reszta live, bo najlepiej bawić się w następne gole, duże kursy do wyłapania
0
Możemy przegrać nawet 5 do 0, ale ma być 85% posiadania piłki ( ͠° ͟ل͜ ͡°)