0

@seba1324 Hmm LO może Pedrosa, PO hmm Dest? Emerson, ŚO Denayer, Konate z Lipska, Kounde.

0

@seba1324 Jeszcze jednego ŚO i zmienników na PO i LO

1

@Yoshi94 Nie pamiętam by modrić sędziował w tych 3 LM. ;D

2

@Comentateiro De Jong? 2 najgorszy po Roberto w meczu z Bayernem.

0

@Isso89 To ja bym wziął Kaptouma :V

6

@Isso89 Ta, bo gra dobrze w potężnej japońskiej lidze...

1

@FCMichalo Ja bym kupił Gayę, albo Grimaldo. A na PO Właśnie Pereire, albo Cancelo.

0

@Bartunek Jakby mówił tylko populistyczne hasła, to by wyszedł i powiedział "Bartomeu out".

0

@Ghotti Za Ronaldo dali.

1

@Coutinho007 On w każdym meczu miał problem z zmianami.

0

@jeyx77x To nie sen, tylko logiczne wyjście, bo jak Leo gra na PS, to stajemy się przewidywalilni, czyli atak lewą stroną.

0

@semafor Nie ma lepszego pomysłu, trzeba by ściągnąć nwm. Gnabryego, Sterlinga i Kanea, a do Pomocy De Bruyne, Pogbe i Kante... Z tego co mamy to Fati i Dembele na skrzydłach to dobra opcja, real nie boi stawiać się na Vinicius i co? Mają majstra w tym sezonie.

0

@semafor Ja bym sprzedał francuza, nie jego wina że go kupili nie mając na niego pomysłu.

11

@Coutinho007 Ja bym się na miejscu ludzi ze wsi Setiena zastanowił, czy dałbym mu krowę pokierować, bo by ją pod niemiecki traktor wprowadził...

1

@Coutinho007 My byśmy mieli teraz drugiego Messiego w rezerwach, to by nie grał bo nwm. Puig był naszym najlepszym pomocnikiem, jedynym któremu chciało się biegać to ten sołtys go do ławy przyspawał.

2

@DonVincenzo Nwm według mnie lepiej kupić Malena np. teraz za 20 mln, niż po "przetarciu" za 80mln.

1

Jak na moje, to powinniśmy Messiego dać na ŚPO, a za nim De Jong(choć mega mnie wkurzył w meczu z Bayernem i nwm czy nie lepiej go sprzedać) i Pjanić (fakt nie wiadoma, ale gorszy od Rakiticia nie będzie ;D), pomyślałbym nad takim Ndombele(lub ktoś o takim profilu), sprzedał Rakiticia, Vidal. Awans Monchu. Największy minus tej taktyki jest taki, że nie ma miejsca dla Puiga. Na skrzydłach Dembele(wierzę, że się nie połamie i da nam pociechę) i Fati, (Pedri i Trincao do rotacji). Trzeba tak zrobić dlatego, że jak Messi zaczyna na prawym skrzydle, to tego skrzydła nie ma, nasz prawy obrońca musi biegać na całej lini i nie ma wsparcia. Przy przestawieniu się na 1-4-2-3-1, w końcu skrzydła będą działać.

5

@Coutinho007 Za te trzymanie naszego najlepszego pomocnika (Puiga) na ławie powinien polecieć. Sabotaż pełną gębą. To samo Fati, grał lepiej niż Griezmann, to ten wpuszcza Francuza...

0

@DonVincenzo Nie oglądam, kompilacje to nie jest coś o co można się oprzeć, ale było kilku użytkowników, którzy wypowiadali się o nim dobrze, do tego młody holender talent ma, fakt, że nie na pierwszy skład Barcy, ale jako diament do oszlifowania to chyba dobra opcja.

2

@Coutinho007 Albo Malena z PSV.

1

@tadzik447 Jak ją położysz na wyższej półce, to faktycznie będzie nad innymi grami.

0

@Kamiloza91 Taaak na pewno dlatego nie ma tu Guardioli...

1

@Kurkmen No fajnie by siedział na ławce i patrzył jak gra Roberto i Rakitic w pomocy XD

0

@messi564 Dla mnie Vidal wypadł lepiej.

0

@messi564 De Jong dawał radę XD drugi po Roberto do odstrzału był.

0

@SonBarcaGoku Chyba chodziło o Denisa.

0

@RudY Frenkie? Po dzisiaj mam go dość, grał padake, podając do Semedo wywalił piłkę na aut...

0

@FCBurza Ci co są szybcy, byli na ławie Fati i Dembele.

0

@semafor Vidal przynajmniej walczył, a De Jong to nwm albo do tyłu, albo strata.

0

@semafor De Jong w tym meczu był tak tragiczny, że też powinien iść stąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?