AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Akurat żaden piłkarz nie wziął na wakacje ładowarki do telefonu :D
0
@barpol11 Jest jedna mała różnica, Alba zawsze ma do kogo podać, a Semedo na prawym skrzydle jest sam, bo Messi jest gdzieś w środku.
0
@Crakitic Jak będą mieć lepsze wsparcie od defensywnych pomocników to mogą grać lepiej.
0
@Ghotti To jest właśnie ta zagwozdka, gdzie ich wszystkich pomieścić.
0
@cules100pro Pytanie czy przyjdzie Lautaro.
0
@Ghotti U cb nie ma Coutinho, a ponoć Koeman go chce.
0
@Mario96w To Dembele za Griezmanna
0
Podobno za Koemana mamy grać 4-2-3-1, co byście powiedzieli na takie ustawienie? Lautaro
Coutinho. Messi. Griezmann
De Jong. Pjanic
Alba. Lenglet. Pique. Semedo
Ter Stegen
Ewentualnie za Griezza Ousmane.
1
@baczekk13 Chciałbym żeby stał się jedną z głównych postaci (oczywiście chodzi mi o poziom gry, a nie za nazwisko)
0
@cchesterr43 Był zapis, że jak wygra LM, ale z Barcą.
0
@l0Messini Nooo pewnie tak.
0
@Peniu Dobrej nocy :)
0
@Peniu Widzisz, Barca nie ma kasy, więc tym bardziej taki Depay to dobry pomysł.
1
@Criss18Barca Bardzo dobrze, przeciętniaków nam nie trzeba.
0
@Drozdu7 i 5x lepszy :V
1
@Crack18 Tak jak napisał @Gall jest wiele niewiadomych, aczkolwiek mi by taki układ nie pasował.
0
@Drozdu7 Bardziej od Mukiele pasowałby Upamecano.
0
@Dari0G Chodziło mi o to, że bez opaski można być "kapitanem", u nas takim jest Ter Stegen. Wiem, że nie jest to normalne, ale nie jest to zjawisko dotyczące tylko naszego klubu, więc nie ma się co złościć, bo jak widać jest to notoryczne.
0
@Peniu Lautaro byłby ok, ale jest dużo droższy od Depay, a innych opcji nie widać, bo nie ma pogłosek o Isaku, Malenie, czy Leao z Milanu.
1
@vangoor Możemy im dać w gratisie Rakiticia ;D
0
@Dari0G Opaska nic nie daje, Messi może mieć opaskę i co z tego? Przez to Mats nie może krzyknąć? Pique też nie może krzyknąć? Z zapalniczką chodziło mi o to, że jakby Pique to zgłosił, to gość który tym rzucił zostałby ukarany (nwm czy to się stało), żeby następnym razem nie trafił innego piłkarza właśnie w oko, to nie jest gdybanie, bo jeśli gościu raz to zrobił, to kiedy indziej znów to zrobi jeśli za 1 razem nie zostanie odpowiednio ukarany. Przykład z ramosem miał pokazać, że inni też tak robią i jest całkiem normalne w środowisku piłkarskim. Przykład takiego typowego zwalnia winy to np. Mourinho.
2
@SonBarcaGoku Jazda po bandzie: sprzedaż Neto i Firpo :V
1
@MichVeB :D, wzajemnie ;)
1
@Nostalgiczny_Puyol Do kąta klęczeć na grochu :D
0
@Dari0G Nwm, każdy piłkarz się tłumaczy, co ma powiedzieć? Messi jest wielki, ale dzisiaj był ch***wy, trener to porażka, nie lubimy zarządu-Bartomeu Out itp? Nie sra się do swojego gniazda... Oczywiście można powiedziec tak jak Koke, czy Saul po meczu z Lipskiem, ale to są piłkarze, którzy nigdy nie wygrali LM, nie mają takiego ego. Sytuacja z zapalniczką ok... Ale popatrz na to z innej strony, jakby mu ta zapalniczka wybiła oko, też by było ok? Puyol był jedyny w swoim rodzaju, brakuje go, ale ani ja ani ty na to nie poradzimy, bo 2 takiego nie ma. Co do tłumaczenia się widzisz, że niektórzy też tak robią np. Ramos "nie gadamy o sędziach", kilka tygodni później "sędzia nie był obiektywny.".
0
@MichVeB A mnie pozdrawiasz? :(
1
@Nostalgiczny_Puyol Nie masz szacunku do legend Barcy! :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dari0G Ale powiedział prawdę, to był najsłabszy real, a to że byliśmy słabsi to inna sprawa.
0
@Peniu Nie wymieniłeś ani jednego nazwiska na napastnika, ale Depay nie chcesz... Obaj są dobrymi piłkarzami i na pewno nie zaszkodzą. Można ich tanio wyciągnąć, więc nie widzę przeszkód. Jak nie wypalą nadal można ich sprzedać drożej niż się kupiło.