AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peniu Ja nie czaje tu tak co niektórych, przychodzi typ+100 mln źle, ma przyjść Kozak gracz po taniości, bo ma kontrakt tylko przez rok- źle... Ja nwm wy byście chcieli De Bruyne za 10 mln i Mbappe za 15 mln?
0
@Dari0G A według cb ten real to potęga? Pique miał rację, teraz widzimy najsłabsze wersje obu zespołów od lat.
1
@Coutinho007 Lexus LFA
1
@macio_944 To były czasy, jak każdego rozwalalismy 1-0, a teraz nawet tego nie umiemy.
0
@BarcaInfo Pamiętam te pomyje, które leciały na zarząd, a teraz jak Arthur pokazał swoją brazylijską naturę i ludzie ze świata piłki mówią o tym, że to genialny ruch. :D
1
@Peniu Wiadomo nie kosztują ponad 100 mln. Za słabi...
0
@masq Fabuła zapowiada się super, pytanie jak to wyjdzie w praniu. Ja raczej do kina na to pójdę, o ile będą otwarte... Covid lubi namieszać :V
3
@masq Avatar, Wyspa Tajemnic, Interstellar.
0
@emeu Bez przesady, nie ma warunków do grania na tej pozycji, Puig to ŚPO.
1
@emeu Puig na ŚPD?
5
@l0Messini Pjanic to bardziej chyba box to box
5
@DaPi Chyba tylko Ney i Mbappe, bo wcześniej takie kwoty nie padały.
2
@Coutinho007 Raczej "i" pomiędzy Donnym i Depayem ;)
3
@Mati90fcb Mesjasza chcesz wywalić o ty bezbożniku :D
4
@Grubson06 Oby się nie wyj****a ;)
1
@Mati90fcb A ja jeszcze Albe ;D
9
Już wiadomo dlaczego Alba i Suarez pojechali w Pireneje, tam nie ma zasięgu :D
2
@BarcaInfo I nagle telefon każdego piłkarza będzie zepsuty :V
0
@masq Depay i Lautaro.
9
@szkutnik91 de Beek i Tagliafico, Onana nie jest nam potrzebny.
0
@Dembouz1899 Dobre źródło.
0
@msmsms Ci nie dobzi policjanci, wlepiają mandaty za wykroczenia, jak oni mogą!!
2
@Coutinho007 Oby :D
0
@student97r Co najlepsze sam "mistrz" Guardiola nie potrafi wygrać LM.
1
@PatrykBarcelona Mój przyjaciel Hachiko i klik i robisz co chcesz na końcu.
0
@RosjaninBut Bez przesady, nie każdy ŚPD to "przecinak". Bez Iniesty i Xaviego... Messi by nie szczelał tyle goli :D
0
@Bykunn Bez pomocy pomocy ciężko jest bronić.
2
@senri No tak, Busi przez to, że nigdy nie był szybki po prostu szybciej się "starzeje".
0
@Bykunn Szukasz na siłę głów odpowiedzialnych za kompromitacja, Pique w tym sezonie mimo wszystko trzymał poziom. To pomoc jest głównym problemem. Zobacz jak zagrał z Bayernem Roberto, De Jong i Busi, co miała zrobić obrona?
2
@MesQueUnClub_87 Nie zmienia to faktu, że ikoną jest.