AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca Niech dają Sterlinga, Jesusa i Cancelo + 200 mln i można się zastanowić.
16
Ajax: Weźmiemy Suareza, ale dopłacacie nam jeszcze 10 mln.
Barca: zrywa kontrakt z Suarezem :D
2
@hoeniker Adama Traore dowalił mięśniowo więcej niż cała drużyną Barcy i Bayernu :D
1
@budel17 :D VIP LR. B).
4
@VamosRakieta Ani się waż!! :D
0
@darek60 Tą trójkę bym zostawił, ewentualnie Cou out.
0
@Kyman Teraz sobie przypomniałem, że był tu użytkownik, który zawsze przegrał kupon :V, kibic realu, ale już go tu nie ma, pamiętasz jak się nazywał?
3
@Mroziu Za rok będą dwa wyjścia: Duma, albo amputacja. :D
0
@Kyman Za co rachunki zapłacę jak usuną zielone?
3
@barcelonistka1899 Najlepsze jest to, że Zubi zrobił super transfery, wyleciał, a jego transfery przyczyniły się do trypletu. Za dobrze pracował Bartek nie mógł tak tego zostawić.
3
@IronSanHybrid Może potrzebuje asystenta do noszenia krzeseł ;D
0
@Mesi12 Gdyby babcia miała koła to by była rowerem.
26
Największy koszmar piłkarzy Barcy:
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2020/08/24/15982851169963.jpg
1
@Witam O żesz ty sowiecie jeden. :D
0
@Mesi12 Odszedł by do klubu, który zagrał jeszcze gorzej, żeby się odkuć? No chyba, że na jakimś Levante, to ok.
1
@VamosRakieta Dla Valencii przez Lima to będzie sezon przejściowy do osiągnięcia spadku, bo chyba do tego dąży właściciel Valencii.
1
@wpwelement Groźby są karalne :V
6
@chavez Za co kochasz Lewandowskiego Roberta?
1
@VamosRakieta Nie podpuszczam cię, ale nie odejdziesz do Sevilli :D
2
@RonaldKoeman Chce widzieć twoje konto, jak Koeman wyleci :V
2
@VamosRakieta Cb już tu nie powinno być, idź tam do Sevilli, czy innego Villarealu :V
0
@4drian0 Jedź do Japoni, tam będzie na pewno oryginalne i najlepsze :D
4
Rakitic i Busquets będą chcieli zgłosić stalking, bo jeden numer ciągle do nich dzwoni :D
2
@kuz - Gdzie na ziemi cię nie znajdą do końca okna transferowego? :D
0
@AV0CAD0 Nwm, ale 9-tką też nie jest.
0
@FafitFCB Busi odbieraj, Jessica Alba dzwoni ;)
1
@bartoszekkk Jak tak będzie dzwonić to mu pieniędzy na karcie zabraknie xd
0
@Lares No nwm, choćby Messi ciągle do niego gra, zobacz ile razy Semedo wybiega za obrońców i nikt mu nie posyła podania, a jak Semedo ma piłkę i przedrybluje 2-3 to później i tak nie ma do kogo podać, Alba zawsze kogoś ma Puiga, Messiego, Busiego, Suareza,a Semedo może tylko do tyłu.
1
@AV0CAD0 Ale wiesz, że Griezmann to nie 9tka?
0
@BarcaInfo Akurat żaden piłkarz nie wziął na wakacje ładowarki do telefonu :D