0

@kkbarca Niech dają Sterlinga, Jesusa i Cancelo + 200 mln i można się zastanowić.

16

Ajax: Weźmiemy Suareza, ale dopłacacie nam jeszcze 10 mln.
Barca: zrywa kontrakt z Suarezem :D

2

@hoeniker Adama Traore dowalił mięśniowo więcej niż cała drużyną Barcy i Bayernu :D

1

@budel17 :D VIP LR. B).

4

@VamosRakieta Ani się waż!! :D

0

@darek60 Tą trójkę bym zostawił, ewentualnie Cou out.

0

@Kyman Teraz sobie przypomniałem, że był tu użytkownik, który zawsze przegrał kupon :V, kibic realu, ale już go tu nie ma, pamiętasz jak się nazywał?

3

@Mroziu Za rok będą dwa wyjścia: Duma, albo amputacja. :D

0

@Kyman Za co rachunki zapłacę jak usuną zielone?

3

@barcelonistka1899 Najlepsze jest to, że Zubi zrobił super transfery, wyleciał, a jego transfery przyczyniły się do trypletu. Za dobrze pracował Bartek nie mógł tak tego zostawić.

3

@IronSanHybrid Może potrzebuje asystenta do noszenia krzeseł ;D

0

@Mesi12 Gdyby babcia miała koła to by była rowerem.

26

1

@Witam O żesz ty sowiecie jeden. :D

0

@Mesi12 Odszedł by do klubu, który zagrał jeszcze gorzej, żeby się odkuć? No chyba, że na jakimś Levante, to ok.

1

@VamosRakieta Dla Valencii przez Lima to będzie sezon przejściowy do osiągnięcia spadku, bo chyba do tego dąży właściciel Valencii.

1

@wpwelement Groźby są karalne :V

6

@chavez Za co kochasz Lewandowskiego Roberta?

1

@VamosRakieta Nie podpuszczam cię, ale nie odejdziesz do Sevilli :D

2

@RonaldKoeman Chce widzieć twoje konto, jak Koeman wyleci :V

2

@VamosRakieta Cb już tu nie powinno być, idź tam do Sevilli, czy innego Villarealu :V

0

@4drian0 Jedź do Japoni, tam będzie na pewno oryginalne i najlepsze :D

4

Rakitic i Busquets będą chcieli zgłosić stalking, bo jeden numer ciągle do nich dzwoni :D

2

@kuz - Gdzie na ziemi cię nie znajdą do końca okna transferowego? :D

0

@AV0CAD0 Nwm, ale 9-tką też nie jest.

0

@FafitFCB Busi odbieraj, Jessica Alba dzwoni ;)

1

@bartoszekkk Jak tak będzie dzwonić to mu pieniędzy na karcie zabraknie xd

0

@Lares No nwm, choćby Messi ciągle do niego gra, zobacz ile razy Semedo wybiega za obrońców i nikt mu nie posyła podania, a jak Semedo ma piłkę i przedrybluje 2-3 to później i tak nie ma do kogo podać, Alba zawsze kogoś ma Puiga, Messiego, Busiego, Suareza,a Semedo może tylko do tyłu.

1

@AV0CAD0 Ale wiesz, że Griezmann to nie 9tka?

0

@BarcaInfo Akurat żaden piłkarz nie wziął na wakacje ładowarki do telefonu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?