AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dv7wisnia A ile masz wiosen?
0
@masq Byli bezcenni :D
1
Teraz na poważnie :) Wszyscy myśleli, że Koeman to "zmiana kosmetyczna", a on tu Suareza wywala, z Busiego robi rezerwowego, chce sprzedać Rakiticia i Vidala.
0
@sowacz91 Uuu blisko. Ja Halemba 2
1
Koeman zbiera żniwa, do tego pasuje ta scena z wyścigu szczurów jak Atkinsona wyrzucają z pociągu :D
1
@10SzymonBarca10 Kiedyś miał przejść do Barcy, ale się nie zgodził, bo dostałby mniejszą płacę niż w PSG i tłumaczył się, że musi rodzinę wykarmić. :D
0
@BarcaInfo Wiadomo gdzie, czy za frajer?
1
@Fawrf Już trenują: Nic się nie stało, Polacy... :D
0
@18wojtek99 ty, a może ona chce nakarmić tego zwierza.
0
@kingorbit Odejście Suareza raczej wyjdzie na +, bo brakuje mu szybkości i zwrotności. Ja wiem, że Suarez to legenda, w moim mniemaniu najlepszy napastnik tej dekady, ale niestety wieku nie oszuka.
1
To nie jest koza ziomek, to czupakabra :D
1
@DejMian111 @BarcaInfo ;)
0
@kingorbit Dla mnie bezsensu jest pisanie "Jak można chcieć oddać Suareza", a później byś im jeszcze Leo dorzucił.
9
@Danny Gaucho Gościu gościa gonił z cegłą w ręce i krzyczał: zaraz cię za****ę
0
Komentarz usunięty
0
@socha Zaraz za to bana dostaniesz xd La Rambla to labirynt, a moderatorzy to dozorcy ;)
0
@Kyman Dzięki niemu kibicuje Barcy :D
0
@Kyman Jak przyszedł pamiętam te emocje i docinki kibiców realu, że gryzoń itp. A potem ich Luis wyjaśnił.
1
@Misanthrope Po prostu nie interesuje się Serie A ale oba te kluby lubię ze względu na historię, chciałbym żeby oba się odbudowały i grały w LM na stałe.
1
@kerouac Jest niemiły, dam mu karę ;D
0
@darek60 Młodzi nie są na tu i teraz, lepiej żeby się ogrywali pod okiem doświadczonych. To jest najlepsze połączenie doświadczenia z młodością.
0
@sowacz91 Jaka dzielnica? Jeśli można wiedzieć.
0
@Kamiloza91 Milan, Inter, Lazio, Atalanta.
0
@kerouac A o kogo chodzi?
1
@AlexDark00 Ej no nie wszyscy na raz XD
0
@kingorbit Wiadomka, powinni nam dać Mbappe i dopłacić 30 mln.
1
@barcelonistka1899 Wyższa matematyka :D
1
@kerouac xd Ostry dojazd.
0
Jest tu ktoś z Rudy Śląskiej?
1
@clyde Ale jesteś zły :D