0

@dv7wisnia A ile masz wiosen?

0

@masq Byli bezcenni :D

1

Teraz na poważnie :) Wszyscy myśleli, że Koeman to "zmiana kosmetyczna", a on tu Suareza wywala, z Busiego robi rezerwowego, chce sprzedać Rakiticia i Vidala.

0

@sowacz91 Uuu blisko. Ja Halemba 2

1

Koeman zbiera żniwa, do tego pasuje ta scena z wyścigu szczurów jak Atkinsona wyrzucają z pociągu :D

1

@10SzymonBarca10 Kiedyś miał przejść do Barcy, ale się nie zgodził, bo dostałby mniejszą płacę niż w PSG i tłumaczył się, że musi rodzinę wykarmić. :D

0

@BarcaInfo Wiadomo gdzie, czy za frajer?

1

@Fawrf Już trenują: Nic się nie stało, Polacy... :D

0

@18wojtek99 ty, a może ona chce nakarmić tego zwierza.

0

@kingorbit Odejście Suareza raczej wyjdzie na +, bo brakuje mu szybkości i zwrotności. Ja wiem, że Suarez to legenda, w moim mniemaniu najlepszy napastnik tej dekady, ale niestety wieku nie oszuka.

1

To nie jest koza ziomek, to czupakabra :D

1

0

@kingorbit Dla mnie bezsensu jest pisanie "Jak można chcieć oddać Suareza", a później byś im jeszcze Leo dorzucił.

9

@Danny Gaucho Gościu gościa gonił z cegłą w ręce i krzyczał: zaraz cię za****ę

0

Komentarz usunięty

0

@socha Zaraz za to bana dostaniesz xd La Rambla to labirynt, a moderatorzy to dozorcy ;)

0

@Kyman Dzięki niemu kibicuje Barcy :D

0

@Kyman Jak przyszedł pamiętam te emocje i docinki kibiców realu, że gryzoń itp. A potem ich Luis wyjaśnił.

1

@Misanthrope Po prostu nie interesuje się Serie A ale oba te kluby lubię ze względu na historię, chciałbym żeby oba się odbudowały i grały w LM na stałe.

1

@kerouac Jest niemiły, dam mu karę ;D

0

@darek60 Młodzi nie są na tu i teraz, lepiej żeby się ogrywali pod okiem doświadczonych. To jest najlepsze połączenie doświadczenia z młodością.

0

@sowacz91 Jaka dzielnica? Jeśli można wiedzieć.

0

@Kamiloza91 Milan, Inter, Lazio, Atalanta.

0

@kerouac A o kogo chodzi?

1

@AlexDark00 Ej no nie wszyscy na raz XD

0

@kingorbit Wiadomka, powinni nam dać Mbappe i dopłacić 30 mln.

1

@barcelonistka1899 Wyższa matematyka :D

1

@kerouac xd Ostry dojazd.

0

Jest tu ktoś z Rudy Śląskiej?

1

@clyde Ale jesteś zły :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?