AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Typ mi napisał jeszcze, że jestem debilem, bo uważam Busiego za ikonę i jakbym nazwał Busiego ikoną w jego obecności, to bym dostał w mordę za obrazę Barcy...
1
Jakiś gościu w dyskusji na Facebooku napisał w komentarzu, że Busquets "czuje się ikoną Barcy", odpisałem mu, że Busi jest ikoną, a on mi na to, że Hiszpan zawsze był średniakiem bez szybkości i techniki... I, że nie jest ikoną Barcy. Stąd mam pytanie co wy sądzicie o Busim? Jest ikoną Barcy, czy nie? Według mnie tak, jest również piłkarzem z świetną techniką i przez parę sezonów był najlepszym ŚPD na świecie.
0
@PatrykBarca Masz jeszcze numery do totka? Bo widzę, że potrafisz przewidzieć alternatywna przyszłość?
1
@Bykunn Legendarnego obrońcę Barcy? Filar jej obrony? Człowieka, który z Barcą wygrał wszystko co się da? Tak widziałem.
1
@messiandiniesta Niby tak, ale ja się zgadzam z @ShawnC , że Valdek mimo wszystko, gdyby dostał piłkarzy, których chciał to mógłby ugrać więcej. I tak z kadra, z którą Setien wszystko przegrał Valdek wygrywał mistrza Hiszpanii.
2
@arasz1819 Chodzi mi o to, że można odejść i utrzymywać kontakty, oni mają tyle hajsu, że mogą do siebie samolotem latać codziennie do końca życia.
0
@Bykunn Widziałeś Todibo w Shalke?
1
@arasz1819 Neymar potrafił spakować walizy i powiedzieć "nara" mimo tego, że ponoć był przyjacielem Leo.
0
Myślicie, że wyniki Valverde i Setiena były spowodowane właśnie tym brakiem "wolnej ręki", bo gdyby np. Valdek dostał piłkarzy, których chciał to mogło by to wyglądać inaczej? Czy jednak mimo wszystko byli za słabi na ten klub?
0
@speed1 No tak, nie każdy musi być rozrzutny.
1
@speed1 Pamiętajmy, że te rozgrywki są dziwne, przez przerwę, jeden mecz itp.
4
@sendesara Ciekawe czy to wypali.
2
@Mario96w Szkoda, że nie ma finału Lipsk Lyon :D
10
Kijowy finał, nie ma komu kibicować. Bayernu i Lewandowskiego nie lubię, a z PSG nie lubię szejka i petrodolarów.
6
@Barca_Big_Moment Wątpię, że tam pójdzie.
0
@barcelonaLM Na jakim poziomie trudności grasz?
3
@Kyman Bo np ja nie przeczytałem tego co jest na głównej ;)
2
@macio_944 Pewnie razem pili i się pokłócili :D
0
@WiernyDoKoncaFCB Aouar lepszy.
1
@escarabajo A ja Messiego ;)
0
@DonVincenzo Najelpiej go skumać po drużynie, w której grał.
0
@kodi77 Jeśli twierdzi, że to problem sportowy, to tym bardziej będzie robić transfery.
0
Ponoć Barca interesuje się Sarrem z OGC Nice, który jest wolnym piłkarzem, jak myślicie dobry ruch?
5
@bixmix To Barca walczy?
0
@NeroTFP To samo się tyczy Higuaina i Aguero.
0
@szymon6847 3x@szymon6847 3x mniejsza niż suarez
0
@PatrychoO Tak chyba lepiej https://www.futhead.com/squad-builder/
4
@bartoszekkk Na kij ci Onana?
0
@barcelonaLM Wydaje się, że albo Van de Beek, albo Puig.
5
@Dejvo A ja chce Sterlinga i Rudego z City :D