1

@D10SLEO a to nie skład Koemana? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a ty @MesQueUnClub96 kogo byś widział w roli trenera Barcelony? Chciałbym posłuchać opini osoby która jest ekspertem w dziedzinie sportu i nie tylko.

5

@parpe Trenowanie reprezentacji nie ma nic wspólnego z trenowaniem klubu, z Bayernem wygrał wszystko a jego zespół wyglądał jak maszyna bez słabych punktów.

0

@ikar34 Conte który nie wytrzymał w żadnym klubie ponad 2 sezony, zostawia za sobą smród i wszystkich obwinia poza sobą, ma to sens.

5

Xavi zapowiedział, że z końcem sezonu rezygnuje z trenowania Barcelony. Że jako kibic nie chce być dla niej ciężarem.

Kiedy Pep Guardiola - wówczas gwiazda Barcelony - widzi jego grę po raz pierwszy, jeszcze w juniorach, mówi: kiedyś ten chłopak wyśle nas wszystkich na emeryturę.

Kiedy debiutuje w pierwszym składzie, od razu zgłasza się po niego AC Milan. Propozycja ta niemal doprowadza do rozwodu jego rodziców. Ojciec chce żeby odszedł. Matka stawia mu ultimatum: jeśli Xavi opuści Barcelonę, ona wnosi sprawę o rozwód.

"Pan Galliani przyszedł z konkretną ofertą. Xavi grał wtedy w Barcelonie B, a Milan zaoferował mu czteroletni kontrakt i zarobki na poziomie miliona dolarów za sezon" - wspominała po latach.

Został i w 1999 roku, w swoim pierwszym zawodowym sezonie, świętował zdobycie mistrzostwa Hiszpanii.

Jakim jest trenerem? Na pewno gorszym niż piłkarzem, chociaż mamy wrażenie, że jeszcze nie powiedział swojego ostatniego słowa. My jednak wolimy pamiętać go przede wszystkim jako absolutnie genialnego zawodnika. I żadne, nawet najbardziej dotkliwe trenerskie potknięcie tego nie zmieni.

[Klasyka Futbolu]

1

@MOLESTA kolejny który był tylko asystentem trenera w Chinach i Stanach.

0

@TR3YWAY to tak jak kobieta która ciągle wybacza facetowi który ją zdradza i myśli że sie zmieni, chciałbym być takim życiowym optymistą jak ty.

3

@MOLESTA przecież on byl tylko asystentem trenera w Lyonie, niektóre wasze propozycje są gorsze niż mojego 9 letniego siostrzeńca.

0

@TR3YWAY nie zmienia to tego ze Conte mógłby mu buty czyścić jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności trenerskie.

1

@TR3YWAY Zwolniony z Atalanty, Juve, Chelsea, Interu i Tottenhamu. Pierwszy sezon obiecujący w drugim zjazd do bazy, dla mnie dużo gorszy wybór niz np Mourinho, patrząc na styl gry jaki preferuje i to w jaki sposób odchodzi z klubów.

1

@Saviola88 No tak bo u nas nikt sie nie spodziewał odejścia Xaviego po tym co gra zespół i każda informacja z klubu wycieka do internetu +Były te same informacje z szatni co u nas, że zawodnicy Liverpoolu sa zaskoczeni i dowiedzieli sie o tym dopiero po filmiki Kloppa.

1

@takisobiektos Czyli lepiej gdyby Xavi ogłosił odejście w połowie sezonu gdyby byl liderem Ligi a zaraz za plecami Real i Atletico? Co ty napisałeś właśnie, wtedy cała la rambla by sie zapłakała a mentalnie piłkarze byliby w podobnym miejscu co są teraz gdy przegrywają. Kloppa decyzja byla dużo bardziej zaskakująca i kibice to zrozumieli, u nas każdy chciał zwolnienia Xaviego a jak poszedł na rękę i zostanie do końca sezonu bo nie ma innego trenera i miejsca w finansowym fair play to płacz jak on tak moze.

0

@Ls0811 przecież Xavi po przedłużeniu kontraktu zarabiał bardzo dobre pieniądze. Było to 8 mln euro za sezon + bonusy dla sztabu dla porównania Mourinho w Romie mial 6 mln euro.

0

@Criss18Barca myślę ze zostałby, byłby to moment zwrotny.

0

@Klejnot_Nilu Przecież trzeba zapłacić mu pieniądze do końca umowy czyli do czerwca, więc w jaki sposób byś zwolnił miejsce w ffp? o czym ty mówisz? Miejsce dopiero sie zrobi po zakończonym sezonie, gdy wygaśnie jego kontrakt.

0

@AmigoBlancos a co ma mówić? ze nic nie wygramy, jesteśmy słabi i sezon trzeba zakończyć? pewność siebie i psychika to najważniejsze cechy na boisku.

0

@Klejnot_Nilu nie ma pieniędzy dla nowego trenera i miejsca w finansowym fair play na jego kontrakt, myślisz ze gdyby Laporta powiedział ze ma kogoś na jego miejsce to Xavi by nie odszedł?

0

@Axoon prawda jest taka że zawsze najwięcej zależy od piłkarzy, oni od kilku miesięcy wyglądają tragicznie, to jakie popełniają błędy i jakie sytuację marnują wiele mówią.

0

@Klejnot_Nilu no to czemu nie podziękują mu za decyzję jaką podjął? Skoro wszyscy tego chcieli, tylko robią z niego najgorszego?

0

@TR3YWAY @FcPortoFan1999 no z Kloppem jest dużo gorsza sytuacja macie rację, nikt nie chciał żeby odszedł i robił zajebiste wyniki. Więc skoro oni potrafili docenić decyzję czemu wy nie potraficie z tak tragicznym trenerem?

4

logika ludzi na la rambli (aż łeb mnie rozbolał) :

Klopp ogłosił w połowie sezonu ze odchodzi - nikt nie krytykuje, wszyscy wspierają i doceniają za czas spędzony w klubie.

Xavi ogłosił w połowie sezonu ze odchodzi - większość krytykuje, zawodnicy będą podłamani, będzie brakować im motywacji, chęci do wygrywania i będzie słaba atmosfera.

2

@clyde Klopp ogłosił to samo w połowie sezonu, gdzie zespół jest w grze o trofea i nikt go nie wyzywał, widzę podwójne standardy na la rambli.

0

I tak jeszcze jacys frajerzy nabiorą sie na Xaviego, obstawiam jakies Chelsea, Psg czy United za jakiś czas.

0

@jacobFCB Może być ciężko, powiedział ze chce odpocząć, byłoby mega słabo z jego strony gdyby po takich słowach przyszedł odrazu trenować Barcelone.

0

@Szakalaka12369 Nie przyjdzie już tutaj, zarząd Barcelony potraktował go bardzo źle.

1

@Aragorn33 no to chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

0

@gimmeq1 nerka z 30 tys złotych, tyle to on zarobi zanim wstanie z łóżka na trening.

3

@Aragorn33 nie powiedział w ten sposób


0

@vangoor w poprzednim sezonie wszyscy pisaliśmy co innego, jesteśmy mądrzy po fakcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?