Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a w przerwie Xavi siedzi obrażony ze spuszczoną głową i strachem w oczach.
0
@Herato dostali pracę za nazwisko, zaden z nich nie miał doświadczenia i umiejętności żeby trenować wielkie kluby.
0
Jedynie efekt nowego trenera może nas ochronić przed odpadnieciem z Napoli.
2
Xavi jak Xavi ale piłkarze to też wstydu nie mają, im sie nie chce, mają wywalone w kibiców i są na boisku jak za kare.
0
@RobsonPL ile ja bym oddał żeby znów zobaczyć Valverde...
1
@ROBSSSON @takisobiektos i jak tam byki? jak to było? nie mają kim grać i łatwe zwycięstwo Barcelony?
1
a kiedyś gadaliśmy że nie może być gorzej niz za Koemana.
1
Voldemort juz żółta, 45 mnut i do bazy, taki to pozyje.
0
Dzieciak który chodzi do 8 klasy, zbawieniem legendarnej Barcelony w ataku, to pokazuje gdzie my jesteśmy jako klub.
1
@Firestone dziękuje, zawsze można na ciebie liczyć
0
już drukuje dla Barcelony, kradzież...
oj nie to konto.
0
@sewciu50 nie prawda, był dużo bardziej zdecydowany i miał więcej odbiorów na początku kadencji Xaviego.
0
możecie zwrócić uwagę na zaangażowanie w defensywie De Jonga bo znów sie zaczyna a to dopiero początek spotkania.
0
bramka Sorlotha polecam, zajebisty kursik
0
@626 wystarczy ze tydzień temu był i malo to zmienia że dzisiaj nie było.
1
@PawkoFCB zaraz sie może okazać że ta tragiczna Barcelona ma tylko 5 punktów straty do tego "zajebistego Realu" i wszystko jest możliwe.
2
matko boska
0
@kuz zdecydowanie, on wie że i tak ma pewne miejsce w składzie do końca sezonu.
0
@kuz A no właśnie, to już jest tylko i wyłącznie liczenie na cud ze nagle wróci Robert z poprzedniego sezonu...
0
Szkoda ze tak Lewego nie posadzi na ławce po słabszym meczu jak Torresa, świetny mecz z Betisem, słaby z Bilbao i już ławka, jak on ma złapać pewność siebie? gramy najwięcej prostopadłych piłek w całej lidze. Są to idealne warunki dla rekina a nie wolnego, często wybiegajacego nie w tempo Polaka.
2
@Jonyx Przecież oni w większości spotkań tak grają, często na remis i przepychają mecze w końcówce, nawet z Bellinghamem. Z tego co pamiętam wygrali z 5 spotkan po bramce w 85+ w tym sezonie.
1
@FcPortoFan1999 najlepsza dwójka do komentowania żeby zobaczyć "dymy" na la rambli.
1
Święcicki od kibica Barcelony do fanatyka Realu i to w tydzień czasu.
La Rambla w pigułce.
0
@takisobiektos my za to mamy, cudem będzie jak nie stracimy bramki z tak tragiczną obroną w ostatnim czasie.
0
@takisobiektos a widziałeś naszą grę od miesięcy i nasze wyniki?
1
@ROBSSSON Kiedy my tyle wygraliśmy? przecież my nawet po 2 bramki tracimy z 4 ligowcem w Pucharze. Zatrzymałeś sie chyba w czasie i wspominasz np zespół Luisa Enrique.
0
Będzie kiedykolwiek możliwość zarobić na Barcelonie? ja rozumiem ze Villarreal w słabej formie ale kurs 1.39 to często nawet na Bayern czy City nie ma, którzy od lat wygrywają ligę.
1
@TheNekro94 chcą zarobków podobnych do facetów, a jedna z najlepszych na świecie kosztuje tyle ile w tydzień zarabia klasowy piłkarz.
0
@udarpawarotam co ty gadasz? głównie ludziom chodzi o to że ze słabego sędzi robią eksperta, siada przy jednym stole z najlepszymi w swoich fachu tylko dlatego że jest kobietą.
0
@Azi Nie oglądam za często spotkań Realu ale jak już włączę to zawsze te stykowe sytuację są gwizdane na ich korzyść, mało kiedy Real jest pokrzywdzony albo gubi punkty przez błędy sędziego.