0

Klopp akurat odpocznie w pół roku i nabierze chęci żeby znów przejść piłkę nożną tym razem w Barcelonie.

1

Odejście po zakończonym sezonie to może ogłosić trener którego nikt nie chce zwolnic, ego Xaviego jest za duże i zawsze musi być w centrum uwagi.

6

chociaż jest z czego sie pośmiać przed snem


0

Xavi:

"La Liga bardzo utrudnia nam życie. Myślę, że zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM A co zmieni czy przejdziemy Napoli? Tu trzeba skupić sie na lidze żeby być na koniec sezonu w top4 a nie gadać o nieosiągalnej lidze mistrzów.

1

a człowiek na Pinto narzekał i go wyzywał...

0

@takisobiektos jak to było Villarreal nie ma kim grać i łatwe zwycięstwo? :D

0

@ROBSSSON musiałem byku, jak poziom twojego zdziwienia?

https://zapodaj.net/plik-XPoMBHqsXO

5

Xavi kolejny raz zapisuję sie w tej bardzo negatywnej części historii klubu


2

Xavi do zwolnienia wiadomo, ale to co robią piłkarze to jest największy cyrk jaki widziałem w życiu, jak w jakieś symulacji i zawodnicy robią po złości trenerowi żeby go zwolnili.

0

@BARCA1899Messi nawet po wygranej 6:5?

13

Zebra w Polsce gdzieś w lesie, pasuje prawie tak jak Xavi w Barcelonie

https://x.com/Mazurinho21/status/1751274276504690816

1

5 bramek stracone + dwa spalone z czego jeden kontrowersyjny, to mogło skończyć sie dużo wyżej, cos ala mecz z Bayernem, niczym sie nie różnimy od tamtego spotkania a minęło w ciul czasu.

2

Xavi dla dobra zespołu powinien pokazać jaja i podać sie do dymisji...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jest okręgówka i mecz ziomków którzy trenują po pracy 3 razy w tygodniu, najgorsza Barcelona w historii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

znów będą dwa obozy, masakra.

5

lepszy remis niż w dupie penis xD

1

my musimy zaczynać mecz od 0:2 żeby sobie przypomnieli jak kreować sytuacje.

1

Piękna akcja Barcelony, widać ze wypracowany schemat na treningu u Xaviego.

0

brakuje czerwonej kartki dla Xaviego, byłoby idealne podsumowanie jego bezradności.

0

@lntrowertyk i nie jest golden boyem.

0

wina Xaviego ze wpuścił Cancelo haha

0

przecież ten Villarreal to ogrywa Messi, Suarez, Alba i Busquets, reszta zawodników mogłaby być z Barcelony B.

0

@Muevertigo właśnie nie

0

Pierwszy gol Villarreal został anulowany ze względu na spalonego którego nie było.

la liga w pigułce

0

@QQL5 Ale wy pierdolicie głupoty o tych Hiszpanach, czyta sie to jak teksty typowego stulejarza który nigdy z kobietą nie miał kontaktu.

0

a w przerwie Xavi siedzi obrażony ze spuszczoną głową i strachem w oczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?