Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klopp akurat odpocznie w pół roku i nabierze chęci żeby znów przejść piłkę nożną tym razem w Barcelonie.
1
Odejście po zakończonym sezonie to może ogłosić trener którego nikt nie chce zwolnic, ego Xaviego jest za duże i zawsze musi być w centrum uwagi.
6
chociaż jest z czego sie pośmiać przed snem
0
Xavi:
"La Liga bardzo utrudnia nam życie. Myślę, że zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM A co zmieni czy przejdziemy Napoli? Tu trzeba skupić sie na lidze żeby być na koniec sezonu w top4 a nie gadać o nieosiągalnej lidze mistrzów.
1
a człowiek na Pinto narzekał i go wyzywał...
0
@takisobiektos jak to było Villarreal nie ma kim grać i łatwe zwycięstwo? :D
0
@ROBSSSON musiałem byku, jak poziom twojego zdziwienia?
https://zapodaj.net/plik-XPoMBHqsXO
5
Xavi kolejny raz zapisuję sie w tej bardzo negatywnej części historii klubu
2
Xavi do zwolnienia wiadomo, ale to co robią piłkarze to jest największy cyrk jaki widziałem w życiu, jak w jakieś symulacji i zawodnicy robią po złości trenerowi żeby go zwolnili.
0
@BARCA1899Messi nawet po wygranej 6:5?
13
Zebra w Polsce gdzieś w lesie, pasuje prawie tak jak Xavi w Barcelonie
https://x.com/Mazurinho21/status/1751274276504690816
1
5 bramek stracone + dwa spalone z czego jeden kontrowersyjny, to mogło skończyć sie dużo wyżej, cos ala mecz z Bayernem, niczym sie nie różnimy od tamtego spotkania a minęło w ciul czasu.
2
Xavi dla dobra zespołu powinien pokazać jaja i podać sie do dymisji...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To jest okręgówka i mecz ziomków którzy trenują po pracy 3 razy w tygodniu, najgorsza Barcelona w historii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
znów będą dwa obozy, masakra.
5
lepszy remis niż w dupie penis xD
1
my musimy zaczynać mecz od 0:2 żeby sobie przypomnieli jak kreować sytuacje.
1
Piękna akcja Barcelony, widać ze wypracowany schemat na treningu u Xaviego.
0
brakuje czerwonej kartki dla Xaviego, byłoby idealne podsumowanie jego bezradności.
0
@lntrowertyk i nie jest golden boyem.
0
wina Xaviego ze wpuścił Cancelo haha
0
przecież ten Villarreal to ogrywa Messi, Suarez, Alba i Busquets, reszta zawodników mogłaby być z Barcelony B.
0
@Muevertigo właśnie nie
0
Pierwszy gol Villarreal został anulowany ze względu na spalonego którego nie było.
la liga w pigułce
0
@QQL5 Ale wy pierdolicie głupoty o tych Hiszpanach, czyta sie to jak teksty typowego stulejarza który nigdy z kobietą nie miał kontaktu.
0
a w przerwie Xavi siedzi obrażony ze spuszczoną głową i strachem w oczach.