Azi

0

@ElKamil To poważny autorytet XD

Azi

0

@Kinginiesta i dla mnie istotny kontakt ma wyłącznie przed polem karnym. Sorry bardzo ale to że siłą rozpędu wpadają w pole karne i dochodzi tam do kolejnych "kontaktów" to nie znaczy że ten który spowodował upadanie Yamala a zdarzył się przed polem karnym nie ma znaczenia.

Azi

0

@kubapan8 dla Twojej ciekawości bo widzę że się napracowałeś a niechcialbym żebyś myślał że absolutnie nadaremnie. Doczytałem jedynie do końca tego zdania - "no dobrze, niech Ci będzie. Ostatni raz spróbuję ale musisz postarać się skupić." - i uznałem że poznawanie co tam sobie myślisz i co Ci się wydaje nie ma żadnego sensu.

Azi

0

@Kinginiesta w takim wypadku karny ale ta sytuacja ma się nijak do tej z Yamalem do której najwyraźniej pijesz bo tam upadek spowodowany był kontaktem PRZED polem karnym.

Azi

0

@Cvzx ja nie napisałem że masz go nie oceniać. Ja napisałem żeby zostawić planowanie kadry trenerowi

Azi

0

@Bogan w zasadzie to po co ten Flick XD

Azi

0

@Gaucho zawodników nie ocenia się na podstawie pojedynczych spotkań. Zostaw planowanie kadry dla Flicka

Azi

0

@Kinginiesta serio chłopie przy jednym wślizgu mówisz o dwóch faulach w przeciągu dużo krótszego czasu niż 1 sekunda? Poważnie? O.o

Azi

5

@BORO_12 mam wrażenie że stare dobre problemy z leczeniem kontuzji w Barcelonie wróciły w tym wypadku :D

Azi

0

@urbipl i o takich wałach właśnie mówię w dyskusjach gdzie podkreślam że faul miał miejsce przed polem karnym a to że w nie wpadli nie ma znaczenia i NIE chcemy żeby sędziowie robili takie wały ja widać na filmie.

Azi

0

@ViscaelBarca2007 skoro tak uważasz to wyprowadzam Cię z błędu. Moja wypowiedź nie była ani ironicza ani drwiąca. Zwyczajnie skwitowałem Twój wywód podsumowaniem bez żadnych złośliwości.

Azi

1

@CLS63AMG dokładnie. W takich meczach musimy strzelać skutecznie - tak jak Inter sic! - a nie prowadzić dziecinne debaty o tym czy sędzia nas okradł czy jednak nie. Nie daj sędziemu możlwiości zrobienia wała - dokładnie tak jak zrobiliśmy z realem w finale pucharu króla. I tyle w temacie.

Azi

0

@ElKamil Nie wiem. Ja bym nie zaufał ale ja tego VARowca nie trawię i uważam że każdą swoją decyzję podejmuje anty-Barcelońsko. Niestety z uwagi na to że kibicuje Barcelonie od lat blisko 30 jestem skrajnie nieobiektywny tym bardziej że typa zwyczajnie nie znam osobiście.

Azi

2

@Andi18 ściągnąłbym kogoś na skrzydło i szukał 9ki za Lewego

e: ewentualnie bramkarza ale mając MatSa i Wojtka ściąganie kogoś teraz skończyłoby się absolutnym nie graniem, więc po prostu bym szukał na przyszłość

Azi

0

@Beztroskii chłopie ręką kopnąć się nie da. Słowo kopnięcie nie oznacza że to jest silne uderzenie. Szczególnie w kontekście gry w piłkę NOGAMI

Azi

0

@KobeFR to idź podyskutuj z tą "połową środowiska". Nie marnuj na mnie czasu bo to jest nudne.

Azi

0

@ViscaelBarca2007 proszę bardzo.

Tak korzystając z okazji - ironia polega na tym że się z kimś pozornie zgadzasz choć faktycznie wyśmiewasz czyjąś wypowiedź. To była drwina jeżeli już.

Azi

0

@kubapan8 normalnie nie ma znaczenia. Większość kontaktów w tym sporcie nie kończy się faulami a ten o którym piszesz był jednym z nich. Na tym ten spor polega.

Teraz bez żadnych podtekstów itp. Ale Ty się zachowujesz jakbyś miał 4 lata i pytał rodziców "dlaczego? dlaczego?". Użyj swojej głowy chłopie zamiast pytać i szukać gównoburzy tam gdzie jej nie ma.

Azi

1

@Andi18 najpierw musieliby się do tych psychiatrów udać a pewnie niestety nie chodzą ;)

Azi

0

@KobeFR logicznego myślenia. Jak nie rozumiesz to napisz do tego dzbana od VARu albo Marciniaka. Może Ci odpowiedzą. To że Ty masz jakiś inny - niezrozumiały dla mnie - pogląd na sytuację to nie znaczy że Twój pogląd ma sens. Dla mnie nie ma żadnego. A dla sędziujących najwyraźniej również nie ma skoro podjęli taką a nie inną decyzję.

Azi

0

@ViscaelBarca2007 pewnie dlatego nie gra w pierwszym składzie.

Azi

4

@Andi18 jak czytam tutajsze teorie spiskowe o Marciniaku to miejscowi odklejeńcy w niczym nie ustępują tym madryckim ;)

Azi

0

@insp1re ok - jak nie zapomnę to wieczorem rzucę okiem. W sumie to zastanawiałem się czemu tak mało Frankiego na Labambie. Zwykle jest pierwszy do wyzywania.

Azi

0

@Antimadridista_WR moi antyfani są bardzo fajni. Pozdrawiam wszystkich :D

Azi

0

@insp1re kto zgłaszał pretensje do de Jonga?

Azi

0

@KobeFR Sędziego do monitora VAR wzywa w znikomej liczbie interwencji i tylko wtedy gdy uważają że sędzia popełnił błąd albo sytuacja jest niejednoznaczna. Tutaj wszystko jest jednoznaczne.

Azi

0

@Limaker Jak dla mnie to sytuacja została rozstrzygnięta tak jak być powinna - faul przed polem karnym. To że w nie wjechali nie ma znaczenia dla mnie.

Jeżeli weźmiesz pod uwagę same surowe przepisy to można powiedzieć że jest to błąd VARu. Sędzia z VAR najwyraźniej uznał tak jak ja - faul przed polem karnym i przekazał to do Marciniaka. W zasadzie gdyby siedział tam profesjonalista a nie ten holenderski parodysta to pewnie wezwałby sędziego żeby to on podjął decyzję. Jednak mecz VARował dzban i kretyn znany z tego że każda decyzja musi być anty-Barcelona. Więc sam zdecydował że faul miał miejsce przed polem karnym.

Nie czepiałbym się tego jednak aż tak bardzo bo dla mnie faul jest faktycznie przed polem karnym i idąc z duchem gry tak bym go odgwizdał.
Oczywiście Marciniak po obejrzeniu mógłby podjąć inną decyzję ale każdy wiedział że VARuje indolencja a nie sędzia więc niczego innego spodziewać się nie można było.

Azi

0

@DonVitoMarco nie. Sędzia idzie oglądać gdy VAR sugeruje że podjął błędną decyzję lub wtedy gdy sytuacja jest niejednoznaczna i sędzia musi zdecydować. Tutaj - z tego co mówił Wojtek w wywiadzie - było to sprawdzone ale VAR nie uznał tego kontaktu za istotny. I na tym zakończmy temat bo tutaj po prostu nie ma kontrowersji żadnej i marnowanie czasu na jałową dyskusję o niczym nie ma sensu

Azi

0

@Michael24 niestety tak - VAR nie zmienił decyzji sędziego. Faul był przecież. Jedyne co zmienił VAR to miejsce faulu - przed polem karnym. I tutaj VAR wątpliwości nie miał tak samo jak nie ma kiedy sprawdzają spalonego. Po co mieliby wzywać sędziego do monitora? Gdyby faul był na samej linii to wtedy sędzia by podszedł bo to on musi podjąć decyzję a nie VAR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?