Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Sulimo ja tęsknię za LL bez Getafe i Espanyolu. I najlepiej bez Leganes :D
0
@DonVitoMarco "- faul Cubarsiego - karny, okej, był to tak zwany karny ery VARu (jak mówi Ćwiąkała), w zwolnionym tępie na zbliżeniu, inna dynamika, Lautaro wkłada nogę przed Cubarsiego. Aleeee.... w takim razie faul na Martinie też był faulem ery VARu, z boiska wygląda czysto tak jak interwencja Cubarsiego ale na powtórce w zwolnionym tępie, inna dynamika, Gerard zostaje uderzony w nogę. Gwiżdżemy oba i nie ma kontrowersji, nie gwiżdżemy żadnego broni się tym, że oba kluby potraktowane równo."
właśnie porównałeś sytuację gdzie ktoś robi wślizg i z ogromnym impetem kosi rywala i - niestety - nie trafia w piłkę bo rywal zasłania ją nogą do sytuacji gdzie rywal wystawia nogę którą trafia obrońcę - co nie ma żadnego wpływu na rytm jego biegu. No kurna faktycznie powinno się obie sytuacje traktować tak samo XD
1
@KobeFR a co by to zmieniło w sytuacji gdzie liniowy jest ze 3 metry dalej a zawodnik Barcelony przewraca się bo zahacza nogą o rywala? Jak chcesz się czegoś czepić to już napisz że Martin mógł i powinien wywalić tą piłkę zamiast szukać kontaktu z rywalem. Bo mógł to zrobić a to że Dumfries wystawiał tą nogę w zasadzie nic w tej sytuacji nie zmieniało. Ewentualnie Martin mógł o nią zawadzić z większym impetem ale to bez znaczenia kiedy piłka leci w trybuny
0
@kuz Postaw się w sytuacji gdzie to Cubarsi by wślizgiem kosił Lautaro te pół metra od linii pola karnego ale siłą rozpędu wpadliby już za nią. Chciałbyś żeby w takiej sytuacji jakikolwiek sędzia dyktował karnego? No nie chciałbyś.
Ludzie płaczą nad tą sytuacją tutaj głównie dlatego że to nam się przytrafiła. Jeżeli w la lidze w weekend sędzia przy czymś podobnym da karnego realowi to potem przez parę lat będą leciały screeny jak to faul był przed polem karnym i słynne "penalty for real madrid"
No bądźmy poważni. Typ ściął Yamala przed polem karnym więc dostał kartkę a my tylko wolny. Dziś nas to spotkało ale w kolejnym ważnym meczu może nas to uratować. Bądźmy więc uczciwi i obiektywni bo nie jesteśmy fanami realu żeby szukać teorii spiskowych jak to sędziowie nas przekręcają (choć ich promują na każdym kroku).
1
@Beztroskii gdyby Martin miał zamiar tutaj wywalić piłkę to by ją wywalił mimo tej nogi rywala. Może by mu nawet krzywdę zrobił jakby przy okazji zaprezentował mu kopa. Ale on nie chciał jej wywalić. Chciał ją dzióbnąć i to zrobił. To czy rywal wyciąga tą nogę czy nie nie ma żadnego znaczenia dla trybu biegu naszego zawodnika i nie powoduje jego upadku. On się przewraca dopiero przy drugim kroku gdzie komicznie wyciąga nogę i zahacza rywala.
I to też nie ma sensu bo biegnąć normalnie nadal ma bliżej piłkę niż rywal. To jest zła decyzja obrońcy który szuka faulu zamiast wywalenia piłki poza boisko. Niestety.
1
Choć mam ogromny szacunek dla naszego Maldiniego za ten mecz to przecież to jest czysta symulka. I nie dziwi mnie że sędziowie (ani liniowy, ani główny ani nawet ten dzban z VARu) się na to nie złapali. A to że wcześniej rywal dotknął swoją nogą Martina nie ma żadnego znaczenia. Niestety nasz obrońca powinien po prostu wywalić piłkę w kosmos bo zwyczajnie miał do niej bliżej. Zamiast tego najpierw próbował tylko dzióbnąć piłkę a potem szukał kontaktu z rywalem. I skończyło się jak się skończyło. Szkoda. Ale takie jest życie i piłka nożna.
2
@michal26 tutaj nie ma żadnych kontrowersji. Jedyną kontrowersją jest czepianie się sędziego za podjęcie jedynej logicznej decyzji w takich okolicznościach.
Nie chciałbym żeby w tym sporcie zaczęli dawać karne tylko dlatego że faulowany wpadł w pole karne. Ogromne pole do popisu dla tych pseudoarbitrów promujących na każdym kroku real.
0
@kubapan8 nic mi kolego nie umknęło. Ja zwyczajnie rozumiem że sport kontaktowy oznacza że kończyny zawodników się... kontaktują! I nie każdy kontakt oznacza od razu faul. Nie przekonasz mnie że delikatne smyrnięcie nogi Maldiniego jest faulem bo po prostu nie jest. Trzeba być bardzo uprzedzonym żeby uważać że jest
0
@kubapan8 co ma ta stopklatka wyjaśniać? XD
Obejrzyj to w zwolnionym tempie. Sam zobaczysz że tam kontakt jest znikomy. A Martin przewraca się bo zahacza krok później nogą o rywala. A to z pewnością nie jest faul.
Trochę rzetelności kolego. Nie zaszkodzi.
0
@cules100pro skandalem to byłoby gdyby cofnęli
ale by dziś media trąbiły że zawodnik Barcelony sam zahacza o rywala a sędziowie cofają za to bramki.
0
@Xpert77 Jakiś uraz? Bo po tym co odwalili to zmiana kierowcy to byłaby porażka wizerunkowa
0
@ElKamil normalnie można. Po co sędzia ma iść oglądać na monitorze sytuację jasne i klarowne.
Chciałbyś żeby sędzia biegał i oglądał np. linie spalonego? Po co miałby to robić skoro dostaje jasny komunikat słowny? To byłby absurd.
1
@barcanawieki jak ma być bez kontrowersji jak tutaj ludzie doszukują się faulu w sytuacji gdy Dumfries DOTYKA butem nogę Marita a ten robi jeszcze krok (zmieniając przy tym kierunek biegu) i lewą nogą ZAHACZA o rywala.
Ja nawet nie mam pretensji do Maldiniego o tą sytuację. Ale doszukiwanie się takich fauli w sporcie kontaktowym to jest dno dna. I cała "kontrowersja" jest w tym że się jej szuka na siłę.
W tym meczu nie było żadnej kontrowersyjnej decyzji. Takie były w poprzednich starciach z Interem gdzie VAR celowo nie widział czerwonej kartki i karnego (a nawet dwóch). Ale to nie miało miejsca wczoraj.
0
@ElKamil serio chciałbyś żeby sędziowie dyktowali karne po faulach przed polem karnym? Tylko tego brakuje żeby sędziowie zaczęli dawać 11, np. takim dzbanom jak vini, za faule PRZED polem karnym.
No ludzie ogarnijmy się - obrońca wykosił Yamala przed polem karnym. To że Yamal upadając zrobił jeszcze podpórkę i przewrócił się już w samym polu karnym po 1,2 czy 5 kontaktach z rywalem, to już niczego nie zmienia. To nie jest sytuacja gdzie sędzia puszcza grę po pierwszym faulu a ten sam zawodnik fauluje za chwilę po raz drugi. To jest jeden wślizg z dwoma kontaktami. Który zaczął się przed polem karnym i choć wolałbym karnego to decyzja niestety słuszna i logiczna.
1
@RoberDzik ja nie wątpię że sędzia VAR to jakiś gniot, który każdą sporną sytuację postawi przeciwko nam i tacy ludzie nie powinni przy piłce w ogóle pracować ale akurat w tym meczu nie było jakiś wybitnie spornych sytuacji. To nie to samo co w poprzednim meczu z Interem gdy ten sam typ udawał że nie widzi czerwa albo ręki w polu karnym (wczoraj też była ale po odbiciu od nogi więc nasz pech).
Niektórzy szukają na siłę kontrowersji. I gdyby na varze siedział ktoś kto przepchnąłby nas w stylu realu to byłoby to po prostu słabe. Mieliśmy okazje do tego żeby wygrać ten mecz pomimo varowca kretyna. I sami jesteśmy winni tego że naszych okazji nie wykorzystaliśmy.
Narzekanie na sędziego po takim meczu to zniżanie się do poziomu realu. Tfu!
2
@KamQiX Eric który miał jakieś 90% bramki puste a podał do Sommera. Cóż - mieliśmy pecha. Sami sobie przegraliśmy ten mecz i trzeba to wziąć na klatę.
Szkoda tylko że są tutaj ludzie którzy ewidentnie nie potrafią tego zrobić i zaczynają idiotyczną debatę o wałkach sędziego. Za bardzo niektórym la liga weszła w tyłek.
39
To jak się zaprezentowaliśmy to powód do dumy. Odpadamy ale zdecydowanie z podniesionym czołem i po walce, walce, walce. Dwa razy podnieśliśmy się z 0:2. W półfinale LM. Tam gdzie większość by się położyła to my walczyliśmy do końca. Wyczyn niesamowity i jestem mega dumny z tej drużyny.
0
@Antimadridista_WR idz sobie popłakać do kogoś innego XD
1
@A4ron typie to jest gra kontaktowa. To że rywal dotknął Maldiniego nogą to nie znaczy że to jest faul. Weź się ogarnij chłopie...
1
@bezalkoholowy mnie bardziej dziwi jak można żyć w wiecznym i debilnym przekonaniu jak to sędziowie kręcą wały w każdym niemal meczu bez wyjątku. Wychodzi taki Szczęsny na konferencję i bierze błędy na klatę a inni tylko płakać i szukać teorii spiskowych potrafią. Żenada, dno i kilometr mułu. Ale nie gry zawodników tylko dennej postawy co poniektórych "kibiców"
0
@Antimadridista_WR mówię twoim językiem - jedyna szansa ze załapiesz jakie głupoty piszesz
92
@Stinger_ tak, dalej uważam ten sezon za kozacki
1
@Antimadridista_WR chłopie jezeli widzisz faule których nie ma to odpuść sobie ten sport...
2
@Kapitan hawk a i tak skończy się jak zawsze w klasyku w tym sezonie - mimo wałów zwycięstwo Barcelony :)
11
@michal26 dzieciaki są uczone że nie bierze się odpowiedzialności tylko szuka się usprawiedliwień - nawet irracjonalnych. Ot i mamy efekty - zamiast dumy jak zespół wrócił do gry w ekstremalnie trudnych okolicznościach to siedzą i debatują nad wyimaginowanymi kontrowersjami. Strach pomyśleć co z nich wyrośnie albo co będzie robiło jeszcze kolejne pokolenie...
5
Jak nigdy nie wystawiam ocen tak wszedłem dać każdemu 10. Po prostu jestem dumny że kiedy ja już straciłem wiarę to zawodnicy się podnieśli z 0:2 i wyszli nawet na 3:2. Aż mi trochę wstyd ale to nie jest istotne.
2
@Aragorn33 tak chłopie nie jest to kontrowersja. Takich kontaktów w czasie meczu jest pierdziliard. A nasz Maldini zdążył jeszcze zmienić kierunek w którym się ruszał a przewrócił się bo zahaczył lewą nogą o rywala. Dość komicznie zresztą. Trzeba być mega nieobiektywnym albo kibicem realu żeby tutaj szukać faulu.
Dorośli ludzie rozumieją że takie rzeczy się zdarzają. Że Martin musi nabrać doświadczenia bo wtedy nie przestraszy się smyrnięcia butem rywal tylko pójdzie do końca i wywali piłkę w kosmos. Ale zagrał dobry mecz więc na bank bedzie miał okazję się poprawić.
1
@jeonek możesz sobie tak uważać ale jak Kibicuje Barcelonie już prawie 30 lat XD
@Aragorn33 tak tak - popłaczmy sobie jakbyśmy byli kibicami realu... Weź to chłopie na klatę jak Szczęsny. Tam nie było żadnych wielkich kontrowersji.
2
@zodiak_10 powiedz że strzelał Milik ;)
2
@Jacob94 On jest po prostu racjonalny. Nie szuka wymówek tylko bierze to na klatę. Wiele osób tutaj powinno brać przykład