Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jacob94 On jest po prostu racjonalny. Nie szuka wymówek tylko bierze to na klatę. Wiele osób tutaj powinno brać przykład
1
@Aragorn33 Ja się z tym nawet zgadzam. To strasznie jest słabe kiedy wyznacza się sędziego który już raz doprowadził do mega kontrowersji (choć uważam że teraz takich nie było) i zawodnicy na boisku zaczynają myśleć czy ich nie wałują zamiast grać w piłkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91 tutaj nie ma za co przepraszać! Jesteśmy dumni (przynajmniej ci normalni kibice) z Waszej postawy! Kiedy nam zabrakło już wiary to Wy wyszliście z 0:2 na 3:2. To jest klasa i to jest siła - również w głowie. Brawo młodzieży!
5
@Kapitan hawk nic nam nie może osłodzić tego odpadnięcia z LM ja zwycięstwo nad realem i wygranie ligi :)
11
Świetny wywiad z Wojtkiem.
0
@Kamilrl nikt Interu nie wepchnął ale ty chciałbyś wepchnąć nas...
1
@Kamilrl ta - dyktujmy karne z dupy a potem przez lata róbmy filmiki jak to "sędziowie wpychają" kogoś do finału...
Żenada
0
@Toretto oczywiście że kontakty był. Nawet dwa. Ten drugi gdzie zahaczył rywala spowodował nawet jego upadek. Tego pierwszego za faul to bym w życiu nie uznał
0
@Toretto każdy może uważać co chce. Ja nie widzę powodów aby się doszukiwać tutaj jakiś rażących błędów sędziego. Ani przy ewentualnym karnym Yamala ani w sytuacji z Martinem. Martin mógł i powinien wybić tą piłkę mimo tego że rywal mu przeszkadzał. To jest sport kontaktowy. Przestraszył się i zareagował dziwnie - trudno. Trzeba to wziąć na klatę a nie oburzać się na var i sędziów
1
@clyde Martin się przewrócił nie od kontaktu z rywalem tylko dlatego że zrobił krok i wykonał dziwny ruch lewą nogą jakby szukał nią kontaktu z rywalem. No sorry ale to nie jest faul.
0
@Kamilrl dokładnie. Wcale nie będą się zawodnicy turalać w pole karne żeby tylko wywalczyć karnego.
Weź chłopie na wstrzymanie. Faul jest - przed polem karnym. To że przewracający się Yamal ma drugi kontakt już w polu karnym to siłą rozpędu a nie dwa osobne faule
0
@Tomiveb to że on stawia nogę żeby się nie wyglebić na pełnej... petardzie to nie znaczy że sobie biegnie dalej XD
1
@Toretto To nie sędzia decyduje kiedy ma podejść a kiedy nie. Jeszcze tego brakuje żeby se robili przerwy na sprawdzenie każdej decyzji.
W końcówce nie było fauli na Martinie. Owszem był kontakt ale to było smyrnięcnie. Po nim Martin zrobił jeszcze krok i lewą nogą wykonał dziwny ruch zahaczając o nogę rywala. Tutaj zabrakło mu doświadczenia. Należało wejść ostro i wywalić piłkę w kosmos ale nasz zawodnik chyba się przestraszył tego pierwszego kontaktu. Ale i tak zagrał dobry mecz.
1
@clyde widzę powtórki. Gdyby sedziowie gwizdali takie kontakty jako faule to zamiast gry w piłkę byłby konkurs wolnych
1
@Toretto kontakt się nie rozpoczął... Ochłoń i wtedy pogadamy ewentualnie
1
@VeB 1899 tam nie było faulu. Kontakt jeżeli był to minimalny.
0
@Culer9002 słownik prostacki ale w sumie prawda :D
2
@Toretto tak - to jest normalne
nienormalne byłoby nie zmienienie decyzji gdy faul wyglądał tak:
https://pbs.twimg.com/media/GqSwVywXwAEUJu3?format=jpg&name=large
0
@Kamilrl widzisz to co chcesz widzieć. Gdyby po takim faulu faktycznie dali nam karnego to byłby dopiero cyrk
0
@Kamilrl
0
@fotohobby https://pbs.twimg.com/media/GqSwVywXwAEUJu3?format=jpg&name=large
Gdyby tutaj podyktowali dla nas karnego to by dopiero był cyrk
5
Brawa dla Maldiniego. Świetny mecz! Miał ogromnego pecha z tą akcją na 3:3. Idę o zakład że po tym meczu nigdy się już nie przewróci tylko wypierdzieli piłkę w kosmos. Ale cóż - gdzie miał nabrać tego doświadczenia?
Brawo dla Erica za danie nam nadziei. Odszczekuję spisanie go na straty w tym meczu :)
12
Sorry ale pierdzielenie przy tym o karnym to głupota...
https://pbs.twimg.com/media/GqSwVywXwAEUJu3?format=jpg&name=large
I ja wiem że tam doszło do drugiego kontaktu. Tyle że on już leciał. Nie miał on żadnego znaczenia.
4
@Keson Pięknie walczyliśmy. Jestem dumny z naszych. Zabrakło nam naprawdę odrobinę. Szczególnie szkoda tej sytuacji gdy nasz Maldini się przewrócił zamiast wywalić piłkę w trybuny. Niestety ta akcja przegrała nam mecz
0
@Gaucho to nie real tv.
0
@ViscaelBarca2007 Nie szukam winnych. Jestem dumy z tego jak się zaprezentowała drużyna. Szczególnie przy stanie 0:2 gdy ja już wiary i nadziei nie miałem.
0
@arasz1819 i teraz. No dno jak niski poziom tutaj ludzie prezentują. Dupa boli i myślą że jak sobie popłaczą to im będzie lżej.
1
Ale wstyd jak niski poziom prezentują tutaj niektórzy. Normalnie dzicz.
0
@ViscaelBarca2007 ilu zawodników Interu Yamal obejechał. I co? Też są do niczego? Weź na wstrzymanie.