Azi

2

@Jacob94 On jest po prostu racjonalny. Nie szuka wymówek tylko bierze to na klatę. Wiele osób tutaj powinno brać przykład

Azi

1

@Aragorn33 Ja się z tym nawet zgadzam. To strasznie jest słabe kiedy wyznacza się sędziego który już raz doprowadził do mega kontrowersji (choć uważam że teraz takich nie było) i zawodnicy na boisku zaczynają myśleć czy ich nie wałują zamiast grać w piłkę

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@esem91 tutaj nie ma za co przepraszać! Jesteśmy dumni (przynajmniej ci normalni kibice) z Waszej postawy! Kiedy nam zabrakło już wiary to Wy wyszliście z 0:2 na 3:2. To jest klasa i to jest siła - również w głowie. Brawo młodzieży!

Azi

5

@Kapitan hawk nic nam nie może osłodzić tego odpadnięcia z LM ja zwycięstwo nad realem i wygranie ligi :)

Azi

11

Świetny wywiad z Wojtkiem.


Azi

0

@Kamilrl nikt Interu nie wepchnął ale ty chciałbyś wepchnąć nas...

Azi

1

@Kamilrl ta - dyktujmy karne z dupy a potem przez lata róbmy filmiki jak to "sędziowie wpychają" kogoś do finału...

Żenada

Azi

0

@Toretto oczywiście że kontakty był. Nawet dwa. Ten drugi gdzie zahaczył rywala spowodował nawet jego upadek. Tego pierwszego za faul to bym w życiu nie uznał

Azi

0

@Toretto każdy może uważać co chce. Ja nie widzę powodów aby się doszukiwać tutaj jakiś rażących błędów sędziego. Ani przy ewentualnym karnym Yamala ani w sytuacji z Martinem. Martin mógł i powinien wybić tą piłkę mimo tego że rywal mu przeszkadzał. To jest sport kontaktowy. Przestraszył się i zareagował dziwnie - trudno. Trzeba to wziąć na klatę a nie oburzać się na var i sędziów

Azi

1

@clyde Martin się przewrócił nie od kontaktu z rywalem tylko dlatego że zrobił krok i wykonał dziwny ruch lewą nogą jakby szukał nią kontaktu z rywalem. No sorry ale to nie jest faul.

Azi

0

@Kamilrl dokładnie. Wcale nie będą się zawodnicy turalać w pole karne żeby tylko wywalczyć karnego.

Weź chłopie na wstrzymanie. Faul jest - przed polem karnym. To że przewracający się Yamal ma drugi kontakt już w polu karnym to siłą rozpędu a nie dwa osobne faule

Azi

0

@Tomiveb to że on stawia nogę żeby się nie wyglebić na pełnej... petardzie to nie znaczy że sobie biegnie dalej XD

Azi

1

@Toretto To nie sędzia decyduje kiedy ma podejść a kiedy nie. Jeszcze tego brakuje żeby se robili przerwy na sprawdzenie każdej decyzji.

W końcówce nie było fauli na Martinie. Owszem był kontakt ale to było smyrnięcnie. Po nim Martin zrobił jeszcze krok i lewą nogą wykonał dziwny ruch zahaczając o nogę rywala. Tutaj zabrakło mu doświadczenia. Należało wejść ostro i wywalić piłkę w kosmos ale nasz zawodnik chyba się przestraszył tego pierwszego kontaktu. Ale i tak zagrał dobry mecz.

Azi

1

@clyde widzę powtórki. Gdyby sedziowie gwizdali takie kontakty jako faule to zamiast gry w piłkę byłby konkurs wolnych

Azi

1

@Toretto kontakt się nie rozpoczął... Ochłoń i wtedy pogadamy ewentualnie

Azi

1

@VeB 1899 tam nie było faulu. Kontakt jeżeli był to minimalny.

Azi

0

@Culer9002 słownik prostacki ale w sumie prawda :D

Azi

2

@Toretto tak - to jest normalne

nienormalne byłoby nie zmienienie decyzji gdy faul wyglądał tak:
https://pbs.twimg.com/media/GqSwVywXwAEUJu3?format=jpg&name=large

Azi

0

@Kamilrl widzisz to co chcesz widzieć. Gdyby po takim faulu faktycznie dali nam karnego to byłby dopiero cyrk

Azi

0

Azi

0

@fotohobby https://pbs.twimg.com/media/GqSwVywXwAEUJu3?format=jpg&name=large
Gdyby tutaj podyktowali dla nas karnego to by dopiero był cyrk

Azi

5

Brawa dla Maldiniego. Świetny mecz! Miał ogromnego pecha z tą akcją na 3:3. Idę o zakład że po tym meczu nigdy się już nie przewróci tylko wypierdzieli piłkę w kosmos. Ale cóż - gdzie miał nabrać tego doświadczenia?

Brawo dla Erica za danie nam nadziei. Odszczekuję spisanie go na straty w tym meczu :)

Azi

12

Sorry ale pierdzielenie przy tym o karnym to głupota...

https://pbs.twimg.com/media/GqSwVywXwAEUJu3?format=jpg&name=large

I ja wiem że tam doszło do drugiego kontaktu. Tyle że on już leciał. Nie miał on żadnego znaczenia.

Azi

4

@Keson Pięknie walczyliśmy. Jestem dumny z naszych. Zabrakło nam naprawdę odrobinę. Szczególnie szkoda tej sytuacji gdy nasz Maldini się przewrócił zamiast wywalić piłkę w trybuny. Niestety ta akcja przegrała nam mecz

Azi

0

@Gaucho to nie real tv.

Azi

0

@ViscaelBarca2007 Nie szukam winnych. Jestem dumy z tego jak się zaprezentowała drużyna. Szczególnie przy stanie 0:2 gdy ja już wiary i nadziei nie miałem.

Azi

0

@arasz1819 i teraz. No dno jak niski poziom tutaj ludzie prezentują. Dupa boli i myślą że jak sobie popłaczą to im będzie lżej.

Azi

1

Ale wstyd jak niski poziom prezentują tutaj niektórzy. Normalnie dzicz.

Azi

0

@ViscaelBarca2007 ilu zawodników Interu Yamal obejechał. I co? Też są do niczego? Weź na wstrzymanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?