Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Coutinho007 każdy normalny człowiek to wie a żadnego oszołoma który uważa ten mecz za przekręt takim filmem się nie przekona. Marnowanie życia podobnie jak oglądanie tv realu ;)
1
@draxidox z tym potencjalnym zabójcą to trochę przesada. Od typ, który powinien stracić prawko razem z autem i nie móc przez 2-3 lata ponownie zgłaszać się na egzamin aż przemyśli sobie - o ile ma czym XD - czy używa samochodu zgodnie z przeznaczeniem.
2
@Kgorecki2500 ruskiej flagi by nie spalił bo my mu finansowanie z Moskwy cofnęli XD
2
Komentarz usunięty
0
@cisman może sobie być. Nigdy jednak nie odniosłem wrażenia że facet wykorzystuje swoją pozycję do tego żeby wpływać na wynik. I owszem - są kontrowersje z jego udziałem ale z jakim sędzia nie ma?
Na pewno podejmuje dużo dobrych decyzji, daje grać a jednocześnie nie pozwala na cyrki i teatrzyki. O jego postawę się w tym meczu nie martwię.
1
@Deathwing112 jak chcesz wyprowadzić ten kraj na prostą głosując na któregokolwiek z tych kandydatów co obecnie startują w wybirach? XD
1
@MesQueUnClub_87 jeżeli ekspert z labamby mówi że coś jest inaczej niż np. bukmacherzy to źle dla bukmacherów ;)
7
To wyjaśnia dlaczego nas tak przekręcali sędziowie z VARu. Zwyczajnie chodziło w dupsko...
1
@Bogan trochę za wcześnie na wyciąganie wniosków
2
Bez Balde będzie ciężko.
0
Inigo na lewej a Araujo w środku czy Maldini a Araujo na ławkę? Na prawej to raczej Eric
1
@paweldunajecfcb Eric zamiast Araujo
4
Podsumowanie wyścigu
https://i.imgflip.com/9sv6aw.jpg
2
Zabawne jest to że Lando był szybszy cały weekend a przegrał bo postanowił walczyć bez sensu z Maxem
0
No nie jak Hamilton wyleci z punktów po takiej akcji to będzie beka na maksa
3
Najciekawsza walka to Tsubasa który chce utrzymać 5 sekund nad Hadjarem
4
Hamilton też trolluje Ferrari :D
6
Jakie to prawdziwe XD
https://x.com/fiszercorp/status/1919139567262667161
0
Co się stało że Lando odrobił 2 sek?
5
Nie wiem co jest śmieszniejsze: to co odwalą się w Ferrari czy walka o przedostatnia pozycję w Astonie :D
0
Bez SC (przez Strolla oczywiście;) to chyba nudno będzie do konca
E: w samej końcówce może spaść dreszczyk
0
Hamilton się spłakał choć w sumie ma trochę racji
0
@MichuZ44 ok. Dzięki
To wcześniej był blokad na grafice. Pokazali że Kimi po zmianie jedzie nadal na M
0
Na jakich oponach startowały Merce?
0
@mekston ja nie mówię że nie ;)
1
@Bykunn chyba będę im kibicował w dalszej części sezonu :)
5
Jerzy to największy farciarz z kierowców
1
Lando znowu farci z tym VSC
4
@kubix05 Arka Gdynia Real Madryt ;)
0
Kimi jechał na twardych? Bo ma M teraz chyba
Lando sobie nadrabia po 0.1 na okrążeniu. Jeszcze 100 kółek i będzie walka o 2 miejsce ;)