Azi

9

@Coutinho007 każdy normalny człowiek to wie a żadnego oszołoma który uważa ten mecz za przekręt takim filmem się nie przekona. Marnowanie życia podobnie jak oglądanie tv realu ;)

Azi

1

@draxidox z tym potencjalnym zabójcą to trochę przesada. Od typ, który powinien stracić prawko razem z autem i nie móc przez 2-3 lata ponownie zgłaszać się na egzamin aż przemyśli sobie - o ile ma czym XD - czy używa samochodu zgodnie z przeznaczeniem.

Azi

2

@Kgorecki2500 ruskiej flagi by nie spalił bo my mu finansowanie z Moskwy cofnęli XD

Azi

2

Komentarz usunięty

Azi

0

@cisman może sobie być. Nigdy jednak nie odniosłem wrażenia że facet wykorzystuje swoją pozycję do tego żeby wpływać na wynik. I owszem - są kontrowersje z jego udziałem ale z jakim sędzia nie ma?

Na pewno podejmuje dużo dobrych decyzji, daje grać a jednocześnie nie pozwala na cyrki i teatrzyki. O jego postawę się w tym meczu nie martwię.

Azi

1

@Deathwing112 jak chcesz wyprowadzić ten kraj na prostą głosując na któregokolwiek z tych kandydatów co obecnie startują w wybirach? XD

Azi

1

@MesQueUnClub_87 jeżeli ekspert z labamby mówi że coś jest inaczej niż np. bukmacherzy to źle dla bukmacherów ;)

Azi

7

To wyjaśnia dlaczego nas tak przekręcali sędziowie z VARu. Zwyczajnie chodziło w dupsko...

Azi

1

@Bogan trochę za wcześnie na wyciąganie wniosków

Azi

2

Bez Balde będzie ciężko.

Azi

0

Inigo na lewej a Araujo w środku czy Maldini a Araujo na ławkę? Na prawej to raczej Eric

Azi

1

@paweldunajecfcb Eric zamiast Araujo

Azi

4

Podsumowanie wyścigu
https://i.imgflip.com/9sv6aw.jpg

Azi

2

Zabawne jest to że Lando był szybszy cały weekend a przegrał bo postanowił walczyć bez sensu z Maxem

Azi

0

No nie jak Hamilton wyleci z punktów po takiej akcji to będzie beka na maksa

Azi

3

Najciekawsza walka to Tsubasa który chce utrzymać 5 sekund nad Hadjarem

Azi

4

Hamilton też trolluje Ferrari :D

Azi

6

Azi

0

Co się stało że Lando odrobił 2 sek?

Azi

5

Nie wiem co jest śmieszniejsze: to co odwalą się w Ferrari czy walka o przedostatnia pozycję w Astonie :D

Azi

0

Bez SC (przez Strolla oczywiście;) to chyba nudno będzie do konca

E: w samej końcówce może spaść dreszczyk

Azi

0

Hamilton się spłakał choć w sumie ma trochę racji

Azi

0

@MichuZ44 ok. Dzięki

To wcześniej był blokad na grafice. Pokazali że Kimi po zmianie jedzie nadal na M

Azi

0

Na jakich oponach startowały Merce?

Azi

0

@mekston ja nie mówię że nie ;)

Azi

1

@Bykunn chyba będę im kibicował w dalszej części sezonu :)

Azi

5

Jerzy to największy farciarz z kierowców

Azi

1

Lando znowu farci z tym VSC

Azi

4

@kubix05 Arka Gdynia Real Madryt ;)

Azi

0

Kimi jechał na twardych? Bo ma M teraz chyba

Lando sobie nadrabia po 0.1 na okrążeniu. Jeszcze 100 kółek i będzie walka o 2 miejsce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?