Azi

1

Lando znowu farci z tym VSC

Azi

4

@kubix05 Arka Gdynia Real Madryt ;)

Azi

0

Kimi jechał na twardych? Bo ma M teraz chyba

Lando sobie nadrabia po 0.1 na okrążeniu. Jeszcze 100 kółek i będzie walka o 2 miejsce ;)

Azi

2

Oj musieli przytrzymać Kimiego. 2 sekundy w plecy

Azi

0

@mekston Max niewątpliwie jest najlepszym kierowcą na torze. Ale nie da się zaprzeczyć że jest też skrajnym słowo niecenzuralne. Mimo wszystko dziwię się trochę Lando - gdyby w tej walce doszło do kilku kolizji to sędziowie musieliby utemperować holendra.

Azi

1

Moim zdaniem Max dostanie karę. Norris był na równi z nim kiedy go zepchnął z toru

Azi

1

@Derpowsky Szkoda że nie zleca z ligi. Espanyol, Getafe i Leganes - idealne trio do spadku i to najlepiej na dłuuuuuugie lata

Azi

4

@kuz Co ty bredzisz? Wczoraj piłka przeleciała dobry metr nad MatSem. Tutaj piłka leci na wysokości poprzeczki i faktycznie jest w zasięgu bramkarza (co nie znaczy że jest łatwa do obrony). W niczym to jednak nie przypomina sytuacji z wczoraj. Tak może twierdzić tylko wybitny ignorant albo ktoś z kompleksami na punkcie MatSa

Azi

0

Dobrze że Marciniak sędziuje. Duża szansa że nie da sobie wejść na głowę tym sprzedajnym oszołomom.

Azi

2

Pogoda przed wyścigiem nie rozpieszcza. Kto by się spodziewał deszczu w Miami?! :D



@mekston

Azi

1

@DeXt3rVeB Harry Kane przechodzi do Pogoni i wygrają jakieś trofeum?

Azi

2

@Rewolucja123 Paweł Brożek.

A nie... On Ikera pokonał w 8 minucie!

Azi

6

@kiper09 no rzut karny dla realu. Czego nie rozumiesz?

Azi

2

Tyle że Inter to obecnie ekipa o dwie klasy lepsza niż real

Azi

4

@VamoSBarca88 @Keson a jak nie zgubią to znowu będziemy świętować na stadionie podbarcelońskiego Espanyolu. Pewnie znowu się ich kibice zesrają na trybunach ;)

Azi

6

Jeżeli jutro real zgubi punkty to po klasyku może być koronacja :)

Azi

0

@Lordzi Balde ma być gotowy a Inter. Lewy być może ławka

Azi

1

@mekston ależ się zapowiada jutro ściganie :)

Azi

1

@mekston trzeba jeszcze przejechać idealne kółko pod presją. Zobaczymy :)

Azi

0

@mekston ależ małe różnice!

Azi

0

@FcPortoFan1999 dokładnie

Azi

0

@FcPortoFan1999 ekstraklasa

Azi

0

@A4ron co za różnica skoro w pucharach i tak odpadnie na jakiś ogórkach

Azi

0

@robsesh do wyboru był jeszcze Rasiak, Teodorczyk lub Paweł Brożek

Azi

1

Fati odważniej w pole karne musi wchodzić. Mecz jest spokojnie do wygrania.

Azi

7

@Jackazz Tomaszewskiego? XD

Azi

0

@MichalZZZ bardzo dobry skład. Zawodnicy odpoczną przez Interem a rezerwowi mają okazję wykazać swoją przydatność w końcówce sezonu

Azi

3

@kamiVeB

Azi

3

Uwielbiam ten dreszczyk emocji przed meczem. Zawsze wtedy gramy piękne zawody :)

Desperta ferro!

Azi

1

@Kgorecki2500 zaczekaj z zrzędzeniem do meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?