Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lando znowu farci z tym VSC
4
@kubix05 Arka Gdynia Real Madryt ;)
0
Kimi jechał na twardych? Bo ma M teraz chyba
Lando sobie nadrabia po 0.1 na okrążeniu. Jeszcze 100 kółek i będzie walka o 2 miejsce ;)
2
Oj musieli przytrzymać Kimiego. 2 sekundy w plecy
0
@mekston Max niewątpliwie jest najlepszym kierowcą na torze. Ale nie da się zaprzeczyć że jest też skrajnym słowo niecenzuralne. Mimo wszystko dziwię się trochę Lando - gdyby w tej walce doszło do kilku kolizji to sędziowie musieliby utemperować holendra.
1
Moim zdaniem Max dostanie karę. Norris był na równi z nim kiedy go zepchnął z toru
1
@Derpowsky Szkoda że nie zleca z ligi. Espanyol, Getafe i Leganes - idealne trio do spadku i to najlepiej na dłuuuuuugie lata
4
@kuz Co ty bredzisz? Wczoraj piłka przeleciała dobry metr nad MatSem. Tutaj piłka leci na wysokości poprzeczki i faktycznie jest w zasięgu bramkarza (co nie znaczy że jest łatwa do obrony). W niczym to jednak nie przypomina sytuacji z wczoraj. Tak może twierdzić tylko wybitny ignorant albo ktoś z kompleksami na punkcie MatSa
0
Dobrze że Marciniak sędziuje. Duża szansa że nie da sobie wejść na głowę tym sprzedajnym oszołomom.
2
Pogoda przed wyścigiem nie rozpieszcza. Kto by się spodziewał deszczu w Miami?! :D
@mekston
1
@DeXt3rVeB Harry Kane przechodzi do Pogoni i wygrają jakieś trofeum?
2
@Rewolucja123 Paweł Brożek.
A nie... On Ikera pokonał w 8 minucie!
6
@kiper09 no rzut karny dla realu. Czego nie rozumiesz?
2
Tyle że Inter to obecnie ekipa o dwie klasy lepsza niż real
4
@VamoSBarca88 @Keson a jak nie zgubią to znowu będziemy świętować na stadionie podbarcelońskiego Espanyolu. Pewnie znowu się ich kibice zesrają na trybunach ;)
6
Jeżeli jutro real zgubi punkty to po klasyku może być koronacja :)
0
@Lordzi Balde ma być gotowy a Inter. Lewy być może ławka
1
@mekston ależ się zapowiada jutro ściganie :)
1
@mekston trzeba jeszcze przejechać idealne kółko pod presją. Zobaczymy :)
0
@mekston ależ małe różnice!
0
@FcPortoFan1999 dokładnie
0
@FcPortoFan1999 ekstraklasa
0
@A4ron co za różnica skoro w pucharach i tak odpadnie na jakiś ogórkach
0
@robsesh do wyboru był jeszcze Rasiak, Teodorczyk lub Paweł Brożek
1
Fati odważniej w pole karne musi wchodzić. Mecz jest spokojnie do wygrania.
7
@Jackazz Tomaszewskiego? XD
0
@MichalZZZ bardzo dobry skład. Zawodnicy odpoczną przez Interem a rezerwowi mają okazję wykazać swoją przydatność w końcówce sezonu
3
@kamiVeB
3
Uwielbiam ten dreszczyk emocji przed meczem. Zawsze wtedy gramy piękne zawody :)
Desperta ferro!
1
@Kgorecki2500 zaczekaj z zrzędzeniem do meczu