Azi

0

@arasz1819 i teraz. No dno jak niski poziom tutaj ludzie prezentują. Dupa boli i myślą że jak sobie popłaczą to im będzie lżej.

Azi

1

Ale wstyd jak niski poziom prezentują tutaj niektórzy. Normalnie dzicz.

Azi

0

@ViscaelBarca2007 ilu zawodników Interu Yamal obejechał. I co? Też są do niczego? Weź na wstrzymanie.

Azi

1

@LuismessiJr którą miał Wojtek wyjąć? Mógł co najwyżej karnego obronić ale wyczekał go więc też trudno mieć do niego pretensje

Azi

0

Co wy się do Araujo przypierdzieliliście? Rozumiem że dupa boli ale weźcie na wstrzymanie O.o

Azi

0

No niestety odpadamy na własne życzenie.

Gratulacje dla Interu

Azi

0

Dlaczego jeden taki strzał nie może wejść...

Azi

0

@clyde oszukał Cię ten ktos

Azi

0

Liniowy ślepy? Spalony jak nic

Azi

0

@Arcybiskup co Cię boli?

Azi

0

@mekston nie obraziłbym się gdyby tak nam wpadła bramka po którymś strzale Yamala

Azi

5

Oddali 9 celnych strzałów w tym dwumeczu i mają 7 bramek. Źle to wygląda

Azi

1

@PatrychoO znaczy więcej czy mniej? :D

Azi

0

@masa11 nasza filozofia to strzelić jedną więcej niż stracić

Azi

0

@KrychaFCB to niestety sugeruje że tam faulu nie było pewnie :(

Azi

1

@Barca-Messi10 czort wie - nie było powtórki. Z boiska wyglądało to na faul ale obiektywny nie jestem ;)

Azi

1

Teraz jest okazja dać powtórkę z tą sytuacją gdzie Martin sygnalizował faul to oczywiście nie pokażą

Azi

0

Bez jaj ale tam był raczej faul na Maldinim

Azi

1

Przeczłapał cały mecz a bramkę na - oby - wagę awansu strzelił. Dajcie mu tą Złotą Piłkę

Azi

0

@FCKubanczyk89 wróżka mi powiedział. Nie masz mądrzejszych pytań?

Azi

0

@FCKubanczyk89 masz faul przed polem karnym. Po co ma to oglądać jak nie ma wątpliwości co do tego? Marnowanie czasu gry

Azi

1

Rapha zacznij biegać bo teraz to żeś zawalił totalnie

Azi

1

Pedri to faktycznie Generał Iniesta :D

Azi

0

Inter nie ma zmian

Azi

0

Niech to wpadnie. PROSZEEEEE!!!

Azi

0

@barcanawieki na ławce

Azi

0

@FCKubanczyk89 oni wyzywają sedziego ja są wątpliwości. tutaj nie było żadnych

Azi

0

Rapha trochę więcej pracy bez piłki poproszę. Dziś tego bardzo, bardzo mega, potrzebujemy

Azi

0

Azi

0

@Roobo dobra decyzja. Idz płakać na stronę realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?