Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 i teraz. No dno jak niski poziom tutaj ludzie prezentują. Dupa boli i myślą że jak sobie popłaczą to im będzie lżej.
1
Ale wstyd jak niski poziom prezentują tutaj niektórzy. Normalnie dzicz.
0
@ViscaelBarca2007 ilu zawodników Interu Yamal obejechał. I co? Też są do niczego? Weź na wstrzymanie.
1
@LuismessiJr którą miał Wojtek wyjąć? Mógł co najwyżej karnego obronić ale wyczekał go więc też trudno mieć do niego pretensje
0
Co wy się do Araujo przypierdzieliliście? Rozumiem że dupa boli ale weźcie na wstrzymanie O.o
0
No niestety odpadamy na własne życzenie.
Gratulacje dla Interu
0
Dlaczego jeden taki strzał nie może wejść...
0
@clyde oszukał Cię ten ktos
0
Liniowy ślepy? Spalony jak nic
0
@Arcybiskup co Cię boli?
0
@mekston nie obraziłbym się gdyby tak nam wpadła bramka po którymś strzale Yamala
5
Oddali 9 celnych strzałów w tym dwumeczu i mają 7 bramek. Źle to wygląda
1
@PatrychoO znaczy więcej czy mniej? :D
0
@masa11 nasza filozofia to strzelić jedną więcej niż stracić
0
@KrychaFCB to niestety sugeruje że tam faulu nie było pewnie :(
1
@Barca-Messi10 czort wie - nie było powtórki. Z boiska wyglądało to na faul ale obiektywny nie jestem ;)
1
Teraz jest okazja dać powtórkę z tą sytuacją gdzie Martin sygnalizował faul to oczywiście nie pokażą
0
Bez jaj ale tam był raczej faul na Maldinim
1
Przeczłapał cały mecz a bramkę na - oby - wagę awansu strzelił. Dajcie mu tą Złotą Piłkę
0
@FCKubanczyk89 wróżka mi powiedział. Nie masz mądrzejszych pytań?
0
@FCKubanczyk89 masz faul przed polem karnym. Po co ma to oglądać jak nie ma wątpliwości co do tego? Marnowanie czasu gry
1
Rapha zacznij biegać bo teraz to żeś zawalił totalnie
1
Pedri to faktycznie Generał Iniesta :D
0
Inter nie ma zmian
0
Niech to wpadnie. PROSZEEEEE!!!
0
@barcanawieki na ławce
0
@FCKubanczyk89 oni wyzywają sedziego ja są wątpliwości. tutaj nie było żadnych
0
Rapha trochę więcej pracy bez piłki poproszę. Dziś tego bardzo, bardzo mega, potrzebujemy
0
@FCKubanczyk89 po co?
0
@Roobo dobra decyzja. Idz płakać na stronę realu