Azi

3

Haas znowu w punktach. Dobry mają sezon

Azi

1

Jak nie lubię sprintów to ten był akurat ciekawy. Ale i tak uważam że te "wyścigi" są zupełnie zbędne w f1

Dziś najlepiej zaprezentowało się Ferrari moim zdaniem. No i Lando wyjątkowo nic nie popsuł

Azi

2

@Eklerek ja tam się nie kieruje antypatiami. Zresztą ten sezon pokazuje że nawet zeszłoroczne nabijanie się z Pereza było mega niesprawiedliwe

Azi

1

@Eklerek Perez nie jeździ w tym sezonie ;)

Azi

1

@Tomason spodziewałeś się czegoś innego?

Azi

1

Ale Lawson ma sezon. Już miał przechlapane u dziadka a teraz dostanie po papie. Nie ma innej opcji

Azi

1

Lando dość fartownie wygrał

Azi

0

@RoberDzik Lech dostanie wpierdziel od Legii i po zabawie

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

0

O widzę nową reklamę na labambie. Nie da się zamknąć oczywiście. Już się bałem że coś poprawili bo od kilku dni nie składałem oświadczenia o tym że jestem człekiem

Azi

0

@Pedri16Future kolega jest z przyszłości i ogląda dziś. Niech tylko wynik poda

Azi

0

@Ls0811 wzorowe zaoranie

Azi

1

@mekston ładnie Kimi. Ładnie :)

Azi

4

@mekston niedzwiad skrócił sesje i zapewnił sporo pracy dla mechaników

Azi

2

zedjm kobito temu dziecku te gumki - nie rób z chłopaka dziewczyny

Azi

4

@Pawel13sz Myślę że nie powinno być wielkich problemem z awansem. Wynik przekłamuje rzeczywistość - Inter 3 strzały i 3 bramki a do tego ratowało ich - i to nie raz - obramowanie. Jeżeli poprawimy się taktycznie i nie damy im łatwych stałych fragmentów to nie powinno być wielkich problemów. Jeżeli znowu zagramy jednak niefrasobliwie taktycznie to Inter jako bardzo doświadczona ekipa ma swoją szansę.

Gdybym miał określać liczbowo to powiedziałby że to jest 75/25 a może nawet 80/20.

Azi

7

@RosjaninBut Tzw. "eko-zjebów" i tak nie przekona to do logicznego myślenia niestety

Azi

4

Fan Dragon Balla. Szanuję :)

Azi

0

@Douglas i można włączyć twardo nie depcząc przy tym rywali, nie deptać ich dłoni albo atakować chamskimi wslizgami? Da się! Wystarczy że nie grasz w realu...

Azi

0

Liderzy z Madrytu z samego założenia są niewiarygodni :D

Azi

21

Niech się wyleczy na finał i będzie git :)

Azi

1

To co na ligę MatS - Fort, Araujo, Christensen, Maldini - Eric, Gavi, Fermin - Fati, Torres, Pau?

Azi

3

Cos poszło chyba nie tak w przygotowaniu taktycznym. Rywal zdecydowanie za łatwo mijał pressing i dochodził do sytuacji, które kończyły się bramkami. A grali piłkę prosta jak budowa cepa albo taktyka reprezentacji polski. Dzida do przodu i hurraaa do ataku + Stałe fragmenty.

Do poprawy jest zarówno pressing jak i ustawienie w obronie. O awans nie powinno być tak trudno jeżeli się zdominuje rywala. Oni nie są tak mocni jak większości się dziś wydaje. Problem jedynie stanowi fakt, że wypada Kounde.

Bardzo ale to bardzo, bardzo przydałby się Balde na rewanż. Do tego Lewy bo choć Torres miał swoje okazje to znikał jednak na dłuższe momenty. Gra na tak broniącego rywala to musiała być dla niego męka dlatego szacunek za ważną bramkę!

Na koniec notatka na lodówkę dla Interu - nie drażnić Yamala bo będzie bolało ;)

Azi

24

Inter farciarze roku. Nie dość że wszystko im wpadło to jeszcze obramowanie ich uratowało.

Azi

1

Nie zdziwiła by mnie zmiana GM na Forta w przerwie.

Oby Kounde nic poważnego

Azi

0

ajajajajaja Torres szkoda że nie pocelował

Azi

0

@vangoor spodziewałeś się czegoś innego?

Azi

0

Brzydki atak na Raphe

Azi

0

Wylew w obronie już za nami. Teraz tylko lepiej panowie! :)

Azi

0

Yamal dziś beznadziejny! 0 celnych podań. 0 strzałów! Do zmiany!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?