Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

Nie wiem co się stało z Interem ale nagle jakby poczuli się mistrzami świata i zaczęli dłubać w nosie. Ale w sumie mi to pasuje XD

Azi

0

@mekston niemożliwe istnieje niestety XD

Azi

1

Cieszy mnie ta zmiana bo dobrze sobie radził z Yamalem

Azi

0

@mekston Spokój. Tylko spokój nas uratuje

Calma!!11111

Azi

1

@mekston Gavi i Lewy. Ale pewnie Lewy poleciał dla picu i nie zagra.

e: I Fort za Erica
e2: cofam to xD

Azi

0

Liczyłem na jakąś reakcję w przerwie ale nic się nie zmieniło. W zasadzie po meczu jest

Azi

0

Nadal to samo 3 na 1

Azi

0

Frankie jest do zmiany niestety

Azi

1

Najgorsze jest to że się nagrzewamy zupełnie bez sensu

Azi

0

Brak doświadczenia to jedno. Ale fakt że oni przebiegli więcej tez trochę mówi

Azi

4

Jest tak źle że weryfikację człeczeństwa włączyli? O.o

Azi

1

Nie możemy od tak oddawać inicjatywy. Eric musi bardziej odważnie się podłączać za Yamala bo ten gra na 2 lub 3 rywali. Aż Pedri zszedł go wspomóc bo widział tą bezsilność.

No i bez Lewego to nie ma sensu. Mur w obronie i piłki na ścianę do Torresa - sic!

Azi

0

piłeczka czysto

Azi

5

Nie no piłki na ścianę do Torresa to nie jest ani mądre ani sprytne

Azi

0

Oby bez wałów VARu dzisiaj a będzie dobrze :)

Azi

0

@JimMorrisonFCB a Inter 0 do końca meczu ;)

Azi

0

Spoko spoko. Marciniak na pewno nie ukrzywdzi klubu z dwoma Polakami ;)

Azi

0

Teraz lecą reklamy krypto i inwestycji. 5 lat temu piwa i wŁódki, 10 lat temu wyłącznie leki a 15 lat temu przed meczem leciały reklamy podpasek. Do dziś się zastanawiam który geniusz marketingu wpadł na pomysł puszczania reklamy podpasek przed meczem :D

Azi

0

@Transu96 labambiarze chciałeś napisać :D

Azi

3

@Arden Z 10-15 lat temu też tak przeżywałem. Z wiekiem idzie na uspokojenie.

Azi

7

Gdzie strumyk płynie z wolna...

;)

Azi

0

@Antimadridista_WR myślę że taki scenariusz to u nas codzienność. Za to Inter bardzo by nie chciał gonić wyniku

Azi

2

Moje podejście do piłki jest właśnie takie jak gada ten kolo. Niech to rywal się martwi jak nam zabrać piłkę. A jak ją stracimy to ostro atakować żeby szybko odzyskać. Może sie to oczywiście nie udać ale zwykle jednak - szczególnie w tym sezonie - wychodzimy na swoje.

Vamos!

Azi

0

@PIWOSZ89 skład jest wybitnie pod grę piłką i rozciąganie gry więc Flick nie liczy na 1:0 raczej :D

Azi

0

@Gaucho więc za kreatywnego Kounde wstawiłbyś gościa który jest wręcz kaleki w grze piłką i całą swoją grę nadrabia szybkością i obroną? I uważasz że z nim w składzie bylibyśmy bardziej ofensywni? Ciekawe podejście, nie powiem.

Azi

0

@partymaker fakt że nie rozumiesz o co chodzi najlepiej dowodzi że wchodzenie w jakąkolwiek dyskusję byłoby głupotą XD

Azi

0

@VeB 1899 bo chcemy to wygrać a nie się bronic

Azi

0

@Gaucho bo Ty myślisz o tym jak się bronić a Flick o tym jak atakować

Azi

9

@Coutinho007 każdy normalny człowiek to wie a żadnego oszołoma który uważa ten mecz za przekręt takim filmem się nie przekona. Marnowanie życia podobnie jak oglądanie tv realu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?