Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem co się stało z Interem ale nagle jakby poczuli się mistrzami świata i zaczęli dłubać w nosie. Ale w sumie mi to pasuje XD
0
@mekston niemożliwe istnieje niestety XD
1
Cieszy mnie ta zmiana bo dobrze sobie radził z Yamalem
0
@mekston Spokój. Tylko spokój nas uratuje
Calma!!11111
1
@mekston Gavi i Lewy. Ale pewnie Lewy poleciał dla picu i nie zagra.
e: I Fort za Erica
e2: cofam to xD
0
Liczyłem na jakąś reakcję w przerwie ale nic się nie zmieniło. W zasadzie po meczu jest
0
Nadal to samo 3 na 1
0
Frankie jest do zmiany niestety
1
Najgorsze jest to że się nagrzewamy zupełnie bez sensu
0
Brak doświadczenia to jedno. Ale fakt że oni przebiegli więcej tez trochę mówi
4
Jest tak źle że weryfikację człeczeństwa włączyli? O.o
1
Nie możemy od tak oddawać inicjatywy. Eric musi bardziej odważnie się podłączać za Yamala bo ten gra na 2 lub 3 rywali. Aż Pedri zszedł go wspomóc bo widział tą bezsilność.
No i bez Lewego to nie ma sensu. Mur w obronie i piłki na ścianę do Torresa - sic!
0
piłeczka czysto
5
Nie no piłki na ścianę do Torresa to nie jest ani mądre ani sprytne
0
Oby bez wałów VARu dzisiaj a będzie dobrze :)
0
@JimMorrisonFCB a Inter 0 do końca meczu ;)
0
Spoko spoko. Marciniak na pewno nie ukrzywdzi klubu z dwoma Polakami ;)
0
Teraz lecą reklamy krypto i inwestycji. 5 lat temu piwa i wŁódki, 10 lat temu wyłącznie leki a 15 lat temu przed meczem leciały reklamy podpasek. Do dziś się zastanawiam który geniusz marketingu wpadł na pomysł puszczania reklamy podpasek przed meczem :D
0
@Transu96 labambiarze chciałeś napisać :D
3
@Arden Z 10-15 lat temu też tak przeżywałem. Z wiekiem idzie na uspokojenie.
7
Gdzie strumyk płynie z wolna...
;)
0
@Antimadridista_WR myślę że taki scenariusz to u nas codzienność. Za to Inter bardzo by nie chciał gonić wyniku
2
Moje podejście do piłki jest właśnie takie jak gada ten kolo. Niech to rywal się martwi jak nam zabrać piłkę. A jak ją stracimy to ostro atakować żeby szybko odzyskać. Może sie to oczywiście nie udać ale zwykle jednak - szczególnie w tym sezonie - wychodzimy na swoje.
Vamos!
0
@PIWOSZ89 skład jest wybitnie pod grę piłką i rozciąganie gry więc Flick nie liczy na 1:0 raczej :D
0
@Gaucho więc za kreatywnego Kounde wstawiłbyś gościa który jest wręcz kaleki w grze piłką i całą swoją grę nadrabia szybkością i obroną? I uważasz że z nim w składzie bylibyśmy bardziej ofensywni? Ciekawe podejście, nie powiem.
0
@partymaker fakt że nie rozumiesz o co chodzi najlepiej dowodzi że wchodzenie w jakąkolwiek dyskusję byłoby głupotą XD
0
@VeB 1899 bo chcemy to wygrać a nie się bronic
0
@Gaucho bo Ty myślisz o tym jak się bronić a Flick o tym jak atakować
9
@Coutinho007 każdy normalny człowiek to wie a żadnego oszołoma który uważa ten mecz za przekręt takim filmem się nie przekona. Marnowanie życia podobnie jak oglądanie tv realu ;)