Azi

0

@BORO_12 bądźmy szczerzy - za darmo to uczciwa cena

Azi

0

@Bobo25 jeżeli dajecie się w kręcić w tematy nie związane z kompetencjami tylko bez sensu debatujecie o pierdołach to nie ma się co dziwić że tak to wygląda.

Ale i tak najzabawniejsze jest to że multum ludzi żyje w przekonaniu że wybory są ważne albo że trzeba na nie chodzić. A jednocześnie robią cyrk z debata o niczym. Cyrk na kółkach

Azi

2

@Bobo25 zabawne jest to że debata przy wyborach prezydenckich dotyczy tematów które w żadnej mierze nie leżą we właściwości prezydenta. A ludzie i tak debatują i myślą że to co kandydat x powie ma jakiekolwiek znaczenie.

Azi

0

@Piorun "żaden z kandydatów nie jest wart abyś marnował czas na chodzenie na wybory". Całkiem słuszna uwaga

Azi

9

@Tarnowitz świnie tak mają

Azi

46

4) jeżeli w ciągu pierwszych 45 minut sędzia nie podyktował karnego dla realu musi to zrobić niezwłocznie po wznowieniu gry

Azi

1

Jak bardzo Getafe podkłada się realowi?

Azi

0

@Hindus Dokładnie. Jak wybierzesz byle kogo to narzekanie ma wtedy sens...
https://i1.memy.pl/obrazki/37b6778088_fuck.jpg

Azi

0

@Criss18Barca wyszło mi "nie ma sensownego kandydata. Chodzenie na wybory to strata czasu i beczenie razem z innymi baranami"

Azi

4

W pewnym momencie dość intensywnie się rozgrzewał. Albo poszedł pobiegać z nudów ;)

Azi

17

@Tarins zdaje Ci się

Azi

1

Jak dla mnie to bramkarz gości MOTM. Dobry mecz Ansu. Bardzo podobał mi się Eric. Wynik na plus. Raczej bez wielkiego zmęczenia. Znaczy pozytywnie :)

Azi

0

@PaCo w babskiej LM?

Azi

4

@JBgomeS żaden z nich nie jest materiałem na wielokrotnego mistrza. Ale swoje mogą wygrać wykorzystując najlepszy samochód w tym sezonie

Azi

1

@ProMILs wiedzą że i tak sędziowie ich przekręca więc po co mają ryzykować pierwszy skład

Azi

0

@Tomason a ok. Już myślałem że ironicznie głosowali :)

Azi

0

Tsubasa kierowcą dnia :D

Azi

2

@Messibestplayerintheworld wiedze że nie tylko ja o takich życzeniach pomyślałem :D

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

3

i wtedy wjeżdża on - Lech Poznań. Cały na biało ;)

Azi

7

@draxidox typ jest zwykłym śmieciem. Pasuje idealnie do realu

Azi

3

@GTBTP zgadza się. Ale rzecz nie jest w terminologii ale sposobie komunikacji.

To jest dokładnie taka sama próba wymuszenia zmiany sposobu myślenia jak używanie zwrotu kredyt a nie dług. Kredyt z samego założenia jest długiem ale brzmi lepiej i usprawiedliwia osobę która go zaciąga. Zaciągający kredyt nie czuje się dłużnikiem i znakomita większość osób która ma kredyt powie ci że nie ma żadnych długów co jest oczywista nieprawda.

Tak się zmienia sposób myślenia społeczeństwa i ludzie inteligentni nie powinni dawać się sterować w tak łatwy sposób.

Azi

0

@Eklerek raz się przegrywa raz się przegrywa
Podpisano JKM ;)

Azi

1

@mmaciass co ma napisać taki kretyn? Nadal będzie udawał że takie dziecko tuż przed narodzinami to nic nie czuje. Tak właśnie wygląda patologia. Próba nazywania rzeczy nie tak jakimi są w istocie tylko innymi słowami żeby usprawiedliwiać swoją patologie

Azi

0

Za 50 zł postawione na awans Legii i Jagi do zgarnięcia ponad 42 koła. Kto ma duszę hazardzisty? ;)

Azi

0

@Eto'o9 R10 przecież facet gra non stop od 100 spotkań. Potrzebuje regularnego grania a nie wypoczynku na siłę. Gdyby faktycznie dawał oznaki przemęczenia to dostawałby rotację już wcześniej

Azi

0

@lajcior podlasie

Azi

10

Nie no sorry bardzo ale jak zawodnik symuluje to VAR powinien wkroczyć. A to że założenia były inne to akurat mnie niespecjalnie interesuje. Mbappe zamiast walczyć o pozycję postanowił się przewrócić i symulować. Dawanie za to karnych byłoby głupota i zachętą dla kolejnych krętaczy

Azi

0

@macio_944 jeżeli nie będzie śledził meczu to raczej nie będzie

Azi

0

@dv7wisnia patrząc na obecną forme to real jest najłatwiejszym rywalem z pośród tych ekip które jeszcze mogą wygrać LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?