Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 bądźmy szczerzy - za darmo to uczciwa cena
0
@Bobo25 jeżeli dajecie się w kręcić w tematy nie związane z kompetencjami tylko bez sensu debatujecie o pierdołach to nie ma się co dziwić że tak to wygląda.
Ale i tak najzabawniejsze jest to że multum ludzi żyje w przekonaniu że wybory są ważne albo że trzeba na nie chodzić. A jednocześnie robią cyrk z debata o niczym. Cyrk na kółkach
2
@Bobo25 zabawne jest to że debata przy wyborach prezydenckich dotyczy tematów które w żadnej mierze nie leżą we właściwości prezydenta. A ludzie i tak debatują i myślą że to co kandydat x powie ma jakiekolwiek znaczenie.
0
@Piorun "żaden z kandydatów nie jest wart abyś marnował czas na chodzenie na wybory". Całkiem słuszna uwaga
9
@Tarnowitz świnie tak mają
46
4) jeżeli w ciągu pierwszych 45 minut sędzia nie podyktował karnego dla realu musi to zrobić niezwłocznie po wznowieniu gry
1
Jak bardzo Getafe podkłada się realowi?
0
@Hindus Dokładnie. Jak wybierzesz byle kogo to narzekanie ma wtedy sens...
https://i1.memy.pl/obrazki/37b6778088_fuck.jpg
0
@Criss18Barca wyszło mi "nie ma sensownego kandydata. Chodzenie na wybory to strata czasu i beczenie razem z innymi baranami"
4
W pewnym momencie dość intensywnie się rozgrzewał. Albo poszedł pobiegać z nudów ;)
17
@Tarins zdaje Ci się
1
Jak dla mnie to bramkarz gości MOTM. Dobry mecz Ansu. Bardzo podobał mi się Eric. Wynik na plus. Raczej bez wielkiego zmęczenia. Znaczy pozytywnie :)
0
@PaCo w babskiej LM?
4
@JBgomeS żaden z nich nie jest materiałem na wielokrotnego mistrza. Ale swoje mogą wygrać wykorzystując najlepszy samochód w tym sezonie
1
@ProMILs wiedzą że i tak sędziowie ich przekręca więc po co mają ryzykować pierwszy skład
0
@Tomason a ok. Już myślałem że ironicznie głosowali :)
0
Tsubasa kierowcą dnia :D
2
@Messibestplayerintheworld wiedze że nie tylko ja o takich życzeniach pomyślałem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
i wtedy wjeżdża on - Lech Poznań. Cały na biało ;)
7
@draxidox typ jest zwykłym śmieciem. Pasuje idealnie do realu
3
@GTBTP zgadza się. Ale rzecz nie jest w terminologii ale sposobie komunikacji.
To jest dokładnie taka sama próba wymuszenia zmiany sposobu myślenia jak używanie zwrotu kredyt a nie dług. Kredyt z samego założenia jest długiem ale brzmi lepiej i usprawiedliwia osobę która go zaciąga. Zaciągający kredyt nie czuje się dłużnikiem i znakomita większość osób która ma kredyt powie ci że nie ma żadnych długów co jest oczywista nieprawda.
Tak się zmienia sposób myślenia społeczeństwa i ludzie inteligentni nie powinni dawać się sterować w tak łatwy sposób.
0
@Eklerek raz się przegrywa raz się przegrywa
Podpisano JKM ;)
1
@mmaciass co ma napisać taki kretyn? Nadal będzie udawał że takie dziecko tuż przed narodzinami to nic nie czuje. Tak właśnie wygląda patologia. Próba nazywania rzeczy nie tak jakimi są w istocie tylko innymi słowami żeby usprawiedliwiać swoją patologie
0
Za 50 zł postawione na awans Legii i Jagi do zgarnięcia ponad 42 koła. Kto ma duszę hazardzisty? ;)
0
@Eto'o9 R10 przecież facet gra non stop od 100 spotkań. Potrzebuje regularnego grania a nie wypoczynku na siłę. Gdyby faktycznie dawał oznaki przemęczenia to dostawałby rotację już wcześniej
0
@lajcior podlasie
10
Nie no sorry bardzo ale jak zawodnik symuluje to VAR powinien wkroczyć. A to że założenia były inne to akurat mnie niespecjalnie interesuje. Mbappe zamiast walczyć o pozycję postanowił się przewrócić i symulować. Dawanie za to karnych byłoby głupota i zachętą dla kolejnych krętaczy
0
@macio_944 jeżeli nie będzie śledził meczu to raczej nie będzie
0
@dv7wisnia patrząc na obecną forme to real jest najłatwiejszym rywalem z pośród tych ekip które jeszcze mogą wygrać LM