Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 widziałem że kibicuje realowi! ;)
31
Mieli być piłkarze więc co w artykule robi świnia ??????? ;)
3
@gumaz niektórzy mają tak nawalone w głowach że wiążą narodowość z przestępstwami
81
Trzeba to powiedzieć głośno: kolejny raz mamy do czynienia z oczywista korupcja i faworyzowaniem realu. Władze tej ligi są obrzydliwe
1
@Safrani zanim będzie rok to spadnie do 25%
1
@RomanGroza a chłopak nadal nie może się na legalu piwka napić ;)
To taki sam paradoks jak to że Kimi Antonelli z F1 jeździ bolidem 350km/h a po ulicach nie może jeździć swoim mercem bo jako dzieciak może nie opanować auta ze zbyt dużą mocą :D
0
@Misiusessi pogadaj o tym z narzeczoną?
5
@Cvzx fakt że grają w realu nie jest dostateczną kara? ;)
0
W szatni realu panuje optymizm. "Jeżeli w najbliższym meczu sędzia znowu będzie nam pomagał to jest mała szansa na remis" powiedział VJ z nadzieją w oczach.
1
@comtedurgell mieli dać im maksymalne kary ale jeden z głównych oskarżonych uciekł z izolatki i przegryzł kable. W efekcie elektrownie nawaliły. Trwa debata czy takiego debila można w ogol wypożyczać na boisko. Obecnie szukają kogokolwiek kto by chciał go bronić
0
@Kengo tak naprawdę to wygląda tak: "mame! znowu negreira bije realik! Mameeeee"
38
Jestem bardzo ciekawy co takiego zrobią te madryckie płaczki przed ligowym klasykiem. Jak pokazał finał nawet skrajnie stronniczy sędzia nie gwarantuje im wyniku. A w lidze pewnie będą musieli grać bez tego bezmozga w obronie. Co jeszcze mogą wymyślić? Niech biorą walkower - i tak wstyd że tak promowany na wszystkich frontach zespół dostał w tym sezonie wpierdziel 4-12 w trzech meczach :D
A tak swoją drogą to teraz doskonale rozumiem dlaczego ci z kibiców białych którzy myślą choć trochę wolą siedzieć u nas niż u nic. Przejrzałem sobie komentarze a tam kwiatki głównie w typie:
X: znowu sędzia im pomaga!
Y: akurat w tym meczu to nas ratował a nie ich.
X: oddał się pospiesznie! (każdy wie o co chodzi)
Na głupka do którego nic nie dociera lekarstwa nie ma. Szkoda tylko że system edukacji marnuje czas i pieniądze żeby takich uczyć pisać i czytać. Tylko zaniżają średnia do której niestety się wciska tych uzdolnionych i zdrowych na umyśle
0
@Pedri16Future i w sumie dobrze się stało. Barcelona pokazała ogromną klasę i wywaliła w kosmos płaczliwego rywala pomimo tego że sędzia robił co tylko mógł aby ratować śmietankowych.
Efekt jest taki że teraz wszyscy widzą kto jest poważnym i silnym zespołem a kto pierdołami które jedyne co potrafią to płakać że sędziowie ich nie preferują. A nawet jak im pomagają to i tak są takimi cieniasami że nie mają z nami szans.
No ci cały świat widzi że ich zawodnicy to są debile najniższego sortu. Uzyłbym określenia że zachowują się jak orangutany ale zarzuca mi rasizm choć nie ma tutaj żadnego znaczenia że mega kretyn z ich obrony jest akurat czarny. Kolor skóry nie decyduje o wadach w mózgu a ten takowe ma na wybitnym poziomie
5
Sędzia drukował pod Barcelonę. Dlatego nie dał czerwonej w pierwszej połowie zawodnikowi realu a w końcówce jak ten kretyn zahaczał Torresa to nie podyktował 100% karnego. No drukują pod Barcelonę jak nic!
0
@clyde to nie nowość ale widzę że nic się nie zmieniło
0
Opiszcie proszę w kilku zdaniach jak wygląda finał bo jestem na weselu i za słaby zasięg żeby włączyć TVP Sport :(
1
@macio_944 no mówię że szmatą przecież ;)
0
@Inclusus no jak go nie zda a chce mieć prawko to zdaje aż zda ;)
1
@macio_944 baba pewnie najpierw wytarła szatą podłogę, potem przetarła kibel a na koniec mści się na facecie że w tym czasie żre ciastko i wyciera mu nią gębę ;)
0
Dobre stare żarciki w stylu mistrzów :)
https://mistrzowie.org/838113/Filmy
https://mistrzowie.org/838105/Oskarzenie
0
@Inclusus idzie na nowy egzamin
3
@Criss18Barca chyba 1-5 w LM
1
@mekston Perez grzmi na twitterze że albo inni sędziowie albo w kolejnym sezonie nie będzie przelewów przed meczem!
1
Hołownia do tablicy!
0
"Real Madryt uważa, że mimo wrogości i niechęci, które po raz kolejny zostały dziś ujawnione wobec naszego klubu przez wyznaczonych sędziów, powinny przeważać wartości piłki nożnej."
Jak byście nazwali ludzi którzy w swojej klubowej telewizji szczują fanów na arbitrów a potem powołują się na - cytuję - "wartości piłki nożnej" pomimo "wrogości i niechęci, które po raz kolejny zostały dziś ujawnione"?
2
Piłkarze realu poparli decyzję o tym żeby nie grać. Z obozu realu płyną sygnały że 0:3 jest lepsze niż 0:5
e: o przepraszam - omyłkowo napisałem real z dużej ;)
0
@ranger3120 po 0:4 i 2:5 to 0:3 biorą w ciemno ;)
0
@DragonxNF Jak najbardziej powinni zagrać z RSSS o awans do finału :)
44
Kiedy poddajesz mecz walkowerem i 0:3 to i tak twój najlepszy wynik z Barceloną w tym sezonie XD
0
Podobno zamiast realu w finale będzie ten lepszy Real! Real Sociedad San Sebastian! Jestem za!