Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Real dzień przed meczem: "trzeba anulować bo przegramy" ;)
20
Wolność słowa w realu polega - według komunikatu klubu - na tym że można obrażać kogo się chce, jak się chce. Normalnie stalin i goebbels byliby dumni z takiej kretyńskiej definicji
7
real pomylił odwagę z odważnikiem XD
Wolność słowa nie polega na tym że możesz sobie atakować kogo chcesz i krytykować jego pracę w sposób skrajnie nieobiektywny i sugerujący przy tym działania celowe na szkodę innych.
1
@Kessie ja tam lubię jak w madrycie chcą udowodnić za wszelką cenę że ich klub to błazny :D
2
No i mamy finał młodzików :)
Graty chłopaki!
0
@norbi77 widać mnie ominęło
3
Podsumujmy wydarzenia:
1. real atakuje arbitra w swojej durnej tv
2. przez takie kretyńskie zachowanie dziecko arbitra jest prześladowane przez rówieśników (znając zachowanie dzieciaków to raczej na bank jest to prawda)
3. sędzia mówi prawdę na konferencji
4. real się obraża i domaga się zmiany arbitrów, bo przecież nie wolno mówić prawdy...
No debile. Nie da się tego inaczej podsumować.
1
@KamQiX mocny kaliber ;)
5
@michalgajdek a że wszyscy przy tym widzą jak żenujący poziom prezentuje królewski zespół z madrytu to swoją drogą.
0
@Jonyx niech rozwiążą ta parodie klubu z Madrytu i wszyscy będą syci
0
@KamQiX a które są cywilizowane? :)
6
@Romario87 kto by przypuszczał że real madryt to same śmiecie. No nikt się nie spodziewał!
2
@Rifek albo się tym nie chwalą
2
@KamQiX taa. Taka Ameryka to w ogóle ich nie prowadzi.
5
Gdyby coś takiego zdarzyło się w cywilizowanym kraju który prowadzi wojnę to śmiało możnaby stwierdzić że to służby kraju z którym prowadzi się konflikt. Ale to ruskie więc szansa na to że za zamachem stoją służby ruskich są pewnie większe niż to że to robota Ukraińców.
0
@Misiek22 nie martw się. Jak tylko będzie skład to labamba będzie narzekać i płakać non stop
0
@wojopancer logiczne
2
@Eto'o9 R10 mnie szczególnie nie niepokoi.
0
@arasz1819 to była właśnie ta chwila kiedy dostajesz "ironiczna" i prowokacyjną odpowiedź na "ironiczne" stwierdzenie ale się nie orientujesz :D
8
@arasz1819 to nie prowokacja. Wszyscy wiedzą jak denny poziom prezentuje strona realu. Nie dziwi wiec że Ci normalni którzy z jakiegoś niezrozumiałego powodu kibicują śmietankowym wola jednak siedzieć na labambie niż w gnojówce
0
@karolszymek ja daję 90 ale sędzia mówił że 85% ale dla realu
0
Pierwsza 11 nie powinna przynieść niespodzianek choć trochę niepokoić brak zmienników w ataku
0
@AlwaysBlaugrana kolejny który zorientował się mocno poniewczasie że nie ma absolutnie żadnego znaczenia z jakiej kto jest partii i że wybory takich ludzi nie mają żadnego sensu :D
0
@Kazragore przesłanki poprawne ale wnioski nie bardzo
7
@Sapos93 graty :)
pozdrów tatę egzaminatora ;)
i cyk - bilecik na zachód już zamówiony :P
0
@Piorun no spoko. Szkoda że to co oni gadają ma niewiele wspólnego z rzeczywistością i ich faktycznymi poglądami. Nie ma też żadnych przesłanek aby uważać że poradzą sobie na takim stanowisku (ale to akurat bardziej wina braku obiektywnych mediów).
Skwituję to tak - taki powód wyboru kandydata X czy Y jest równie nielogiczny jak rzucanie kostką albo pytanie psa czy kota kogo by wybrał.
0
@Piorun współczuję
0
Może i musicie potwierdzić że jesteście ludziem ale za to tyle wkurzających reklam to nie znajdziecie na żadnej innej stronie
0
@BORO_12 bądźmy szczerzy - za darmo to uczciwa cena
0
@Bobo25 jeżeli dajecie się w kręcić w tematy nie związane z kompetencjami tylko bez sensu debatujecie o pierdołach to nie ma się co dziwić że tak to wygląda.
Ale i tak najzabawniejsze jest to że multum ludzi żyje w przekonaniu że wybory są ważne albo że trzeba na nie chodzić. A jednocześnie robią cyrk z debata o niczym. Cyrk na kółkach