Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
LaBamba po pierwszej połowie: "gramy w 9!!! Lewy i Fermin do zmiany natychmiast!!!!"
0
@loswariatofano Tak. Stwierdzenie że ktoś sam nie rozumie co napisał a Ty wiesz lepiej brzmi bardzo mądrze.
16
Flick to jest zły człowiek. Normalnie niemal z każdym kolejnym meczem ora eksperów LaBamby, co - na szczęście! - nie przeszkadza im w dalszym "wspieraniu" klubu swoimi nieocenionymi radami.
Np. dziś LaBamba żądała zmiany Lewego i Fermina w przerwie, bo gramy w 9. Zły Flick dostał jednak bana i zapomniał w przerwie się zalogować, więc niestety podjął inne decyzje.
Cofnijmy się też o kilka miesięcy. LaBamba niemal jednogłośnie krzyczy do de Jonga "precz patałachu!". Nigdy nie będziesz mógł grać a szczególnie tworzyć drugiej linii wraz ze szklanką Pedrim bez porządnego defensywnego pomocnika! Flick dopiero uczył się języka od Lewego i Wojtka, więc źle zrozumiał i naiwnie postawił na duet holendra i szklanki w środku.
O ekspertach, którzy domagali się sprzedania szklanki Pedriego bo a) gra źle i b) i tak się zaraz połamie, nie będę wspominał za dużo, bo to jest tak wysoki poziom ekspertyzmu że brakuje mi słów aby wyrazić swoje uznanie dla tychże mądrości.
Niech Torres będzie z Wami.
1
Hej @REALmadrid my 4:0 a Wy? ;)
1
Mam wrażenie że Yamal wymusił wejście Ansu
0
@kiper09 trollują dzieciaka - może do wc potrzebuje :P
6
Yamal sygnalizuje zmianę. Oby bez urazu
2
Daj im szansę! Wpuść Ansu ;)
0
Brawo Yamal :)
Lewy piękny odbiór a Rapha podanie.
0
@yoli ludzie to jest LM. Tutaj się nie odpoczywa. Odpocząć to można w weekend na ligę
1
Teraz sędzia to ślepy.
0
@SinMistico w LM?
A zmiana na uspokojenie gry.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15499066#comment-15499072
Mówiłem że nikt mu nie powiedział XD
0
@FCB24 Jak tam ból dupy? XD
0
i 3:0 :)
A Trenerzy LaBamby chcieli ściągać Lewego i Fermina w przerwie bo nic nie grają XD
3
Wojtek se robi jaja. To chyba najlepiej pokazuje że pewność siebie na wysokim poziomie w klubie
0
@kuz Jak na mój gust to wejdzie Maldini
1
@Ogorinho1974 Nie wiem czy Fermin o tym wie XD
0
Lewy w samo okienko trafił XD
0
@FCB24 na tą chwilę to wygląda na to że masz ból dupy i po prostu muisz się do czegoś przyczepić. Niezależnie od tego jak głupie to jest. A jest
0
Lewangooolski :D
0
Ale się zabawili :)
4
@KamQiX Słabo nie gra ale na koniec akcji podejmuje nie taką decyzję jak powinien. Z drugiej strony to 17-latek więc fakt że od niego wymagamy niemożliwego jest dziwny a nie to że podejmuje złe decyzje
2
@La Pulgaa Fati, Rasiak i Brożek
1
@mate92 masz 15 minut to leć po flaszkę bo jeszcze wytrzeźwiejesz od tych oparów
0
@FCB24 Co Ty chłopie bredzisz? Po co rzucasz takie idiotyczne teksty?
A najlepsze jest to że ja wcale nie chwalę Lewego tylko zwracam Twoją uwagę na to jaką rolę pełni w tym meczu 9ka. Czego Ty nie widzisz. I zamiast się ogarnąć i obejrzeć mecz bez kretyńskiego zrzędzenia na napastnika to dalej robisz z siebie idiotę. Po co Ci to do szczęścia potrzebne? O.o
Pokaż że masz jaja i zgódź się z kimś kto rozumie więcej od siebie. Dla odmiany.
0
@Fake69 Paradoks Lewego jest taki, że stoi obok niego ciągle dwóch stoperów. Może więc być taka sytuacja że Lewy mocno przyczyni się do zdobycia bramki a nawet nie znaleźć się blisko piłki. Oczywiście pod warunkiem że umiejętnie odciągnie rywala z sektora gdzie będzie wchodził np. Fermin, Rapha lub Yamal.
2
Dobra pierwsza połowa. W zasadzie szkoda tylko że nie ma Olmo, bo Fermin lepiej z tyłu niż z przodu dziś.
0
@FCB24 Wypowiadaj się za siebie a nie strzelasz jak ślepy do kaczek co inni uważają i robią
2
@FCB24 nie umiesz oglądać meczu. Zobacz ilu rywali ciągle pilnuje ścisle Lewego i ile dzięki temu miejsca mają inni zawodnicy.