Azi

32

LaBamba po pierwszej połowie: "gramy w 9!!! Lewy i Fermin do zmiany natychmiast!!!!"

Azi

0

@loswariatofano Tak. Stwierdzenie że ktoś sam nie rozumie co napisał a Ty wiesz lepiej brzmi bardzo mądrze.

Azi

16

Flick to jest zły człowiek. Normalnie niemal z każdym kolejnym meczem ora eksperów LaBamby, co - na szczęście! - nie przeszkadza im w dalszym "wspieraniu" klubu swoimi nieocenionymi radami.

Np. dziś LaBamba żądała zmiany Lewego i Fermina w przerwie, bo gramy w 9. Zły Flick dostał jednak bana i zapomniał w przerwie się zalogować, więc niestety podjął inne decyzje.

Cofnijmy się też o kilka miesięcy. LaBamba niemal jednogłośnie krzyczy do de Jonga "precz patałachu!". Nigdy nie będziesz mógł grać a szczególnie tworzyć drugiej linii wraz ze szklanką Pedrim bez porządnego defensywnego pomocnika! Flick dopiero uczył się języka od Lewego i Wojtka, więc źle zrozumiał i naiwnie postawił na duet holendra i szklanki w środku.

O ekspertach, którzy domagali się sprzedania szklanki Pedriego bo a) gra źle i b) i tak się zaraz połamie, nie będę wspominał za dużo, bo to jest tak wysoki poziom ekspertyzmu że brakuje mi słów aby wyrazić swoje uznanie dla tychże mądrości.

Niech Torres będzie z Wami.

Azi

1

Hej @REALmadrid my 4:0 a Wy? ;)

Azi

1

Mam wrażenie że Yamal wymusił wejście Ansu

Azi

0

@kiper09 trollują dzieciaka - może do wc potrzebuje :P

Azi

6

Yamal sygnalizuje zmianę. Oby bez urazu

Azi

2

Daj im szansę! Wpuść Ansu ;)

Azi

0

Brawo Yamal :)
Lewy piękny odbiór a Rapha podanie.

Azi

0

@yoli ludzie to jest LM. Tutaj się nie odpoczywa. Odpocząć to można w weekend na ligę

Azi

1

Teraz sędzia to ślepy.

Azi

0

@SinMistico w LM?
A zmiana na uspokojenie gry.

Azi

1

Azi

0

@FCB24 Jak tam ból dupy? XD

Azi

0

i 3:0 :)

A Trenerzy LaBamby chcieli ściągać Lewego i Fermina w przerwie bo nic nie grają XD

Azi

3

Wojtek se robi jaja. To chyba najlepiej pokazuje że pewność siebie na wysokim poziomie w klubie

Azi

0

@kuz Jak na mój gust to wejdzie Maldini

Azi

1

@Ogorinho1974 Nie wiem czy Fermin o tym wie XD

Azi

0

Lewy w samo okienko trafił XD

Azi

0

@FCB24 na tą chwilę to wygląda na to że masz ból dupy i po prostu muisz się do czegoś przyczepić. Niezależnie od tego jak głupie to jest. A jest

Azi

0

Lewangooolski :D

Azi

0

Ale się zabawili :)

Azi

4

@KamQiX Słabo nie gra ale na koniec akcji podejmuje nie taką decyzję jak powinien. Z drugiej strony to 17-latek więc fakt że od niego wymagamy niemożliwego jest dziwny a nie to że podejmuje złe decyzje

Azi

2

@La Pulgaa Fati, Rasiak i Brożek

Azi

1

@mate92 masz 15 minut to leć po flaszkę bo jeszcze wytrzeźwiejesz od tych oparów

Azi

0

@FCB24 Co Ty chłopie bredzisz? Po co rzucasz takie idiotyczne teksty?

A najlepsze jest to że ja wcale nie chwalę Lewego tylko zwracam Twoją uwagę na to jaką rolę pełni w tym meczu 9ka. Czego Ty nie widzisz. I zamiast się ogarnąć i obejrzeć mecz bez kretyńskiego zrzędzenia na napastnika to dalej robisz z siebie idiotę. Po co Ci to do szczęścia potrzebne? O.o

Pokaż że masz jaja i zgódź się z kimś kto rozumie więcej od siebie. Dla odmiany.

Azi

0

@Fake69 Paradoks Lewego jest taki, że stoi obok niego ciągle dwóch stoperów. Może więc być taka sytuacja że Lewy mocno przyczyni się do zdobycia bramki a nawet nie znaleźć się blisko piłki. Oczywiście pod warunkiem że umiejętnie odciągnie rywala z sektora gdzie będzie wchodził np. Fermin, Rapha lub Yamal.

Azi

2

Dobra pierwsza połowa. W zasadzie szkoda tylko że nie ma Olmo, bo Fermin lepiej z tyłu niż z przodu dziś.

Azi

0

@FCB24 Wypowiadaj się za siebie a nie strzelasz jak ślepy do kaczek co inni uważają i robią

Azi

2

@FCB24 nie umiesz oglądać meczu. Zobacz ilu rywali ciągle pilnuje ścisle Lewego i ile dzięki temu miejsca mają inni zawodnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?