Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coveta np. nie napisać do czego się odnosi? No nie wiem jak można odwalać takie rzeczy
0
Białe spodenki i porażki. No ciekawe czemu...
0
@Starrk za późno - już zająłem etacik :)
3
@RoberDzik Te żarty są śmieszne bo są tylko cal od prawdy ;)
1
Telewizja nie lubi Jerzego i go ciągle przesuwa do tyłu :D
0
Mają za swoje. Jak się odwalą teatr na boisku
Niech spadają z ligi. Nikt nie będzie tęsknił za czyms takim
3
Niech on zacznie im dawać kartki za te symulki bo to jest żałosne
0
To jest mecz czy teatr bo my chcemy grać a oni leżeć i płakać że ich niby boli
1
@Kasy to było szukanie na siłę kontaktu z obrońcą żeby się tylko przewrócić
0
Typ doznał urazu bez kontaktu z rywalem. Można było przerwać akcje jednak i dać wejść medykom
1
Ale teraz mieli farta że się bramkarz jorgnał gdzie ta piłka leci
0
@michal26 raczej Olmo. Albo niech się Fermin ogarnie i zacznie wchodzić w pole karne
0
Liczę że Tsubasa wygra z Maxem
0
@DonAndrzejos dowiemy się za jakieś 5 min
0
@mekston też jestem w szoku
0
Czy bolid pożyczył Gasły bo swoim takiego czasu nie da się zrobić ;)
1
@michal26 system nawalił i podał info o skasowaniu poprzedniego okrążenia akurat chwilę po tym jak max prawie wyjechał za tor
0
@Eklerek nie no. Dziad jedzie w Astonie :P
0
Szczur w bandzie
0
@budel17 przydała by się powtórka. I VAR :D
0
No i co z tym czasem Maxa? Jedzie w Q2 czy Nie jedzie?
Wygląda na to że posmarowali i jedzie
1
Lol Max odpada w Q1 :D
0
@mekston @Eklerek no to Piastri czy Lando?
0
Piastri, Lando czy coś odwalą i na 1 będzie ktoś inny?
1
@slayer to ma pecha
1
Zgadzam się z argumentami Ossasuny. Problem w tym, że nie mają one sensu w sytuacji gdy termin rozegrania meczu a zarazem podwody dla których zawodnik nie mógł zagrać, zostały FC Barcelonie narzucone odgórnie i pomimo sprzeciwu klubu, który wskazywał inny termin właśnie z uwagi na bliskość spotkań reprezentacji i konieczność wystawiania zawodników bez odpoczynku lub nie w pełni zdrowych.
Niestety ale takie kwestie trzeba było poruszać PRZED meczem a co za tym idzie wymusić zmianę terminu. FC Barcelona nie może ponosić odpowiedzialności za to że we władzach związku pracują ludzie nieogarnięci i podejmujące nielogiczne decyzje.
1
@tbas przed telewizorem a gdzie mają być? ;)
32
LaBamba po pierwszej połowie: "gramy w 9!!! Lewy i Fermin do zmiany natychmiast!!!!"
0
@loswariatofano Tak. Stwierdzenie że ktoś sam nie rozumie co napisał a Ty wiesz lepiej brzmi bardzo mądrze.
16
Flick to jest zły człowiek. Normalnie niemal z każdym kolejnym meczem ora eksperów LaBamby, co - na szczęście! - nie przeszkadza im w dalszym "wspieraniu" klubu swoimi nieocenionymi radami.
Np. dziś LaBamba żądała zmiany Lewego i Fermina w przerwie, bo gramy w 9. Zły Flick dostał jednak bana i zapomniał w przerwie się zalogować, więc niestety podjął inne decyzje.
Cofnijmy się też o kilka miesięcy. LaBamba niemal jednogłośnie krzyczy do de Jonga "precz patałachu!". Nigdy nie będziesz mógł grać a szczególnie tworzyć drugiej linii wraz ze szklanką Pedrim bez porządnego defensywnego pomocnika! Flick dopiero uczył się języka od Lewego i Wojtka, więc źle zrozumiał i naiwnie postawił na duet holendra i szklanki w środku.
O ekspertach, którzy domagali się sprzedania szklanki Pedriego bo a) gra źle i b) i tak się zaraz połamie, nie będę wspominał za dużo, bo to jest tak wysoki poziom ekspertyzmu że brakuje mi słów aby wyrazić swoje uznanie dla tychże mądrości.
Niech Torres będzie z Wami.