Azi

0

@Coveta np. nie napisać do czego się odnosi? No nie wiem jak można odwalać takie rzeczy

Azi

0

Białe spodenki i porażki. No ciekawe czemu...

Azi

0

@Starrk za późno - już zająłem etacik :)

Azi

3

@RoberDzik Te żarty są śmieszne bo są tylko cal od prawdy ;)

Azi

1

Telewizja nie lubi Jerzego i go ciągle przesuwa do tyłu :D

Azi

0

Mają za swoje. Jak się odwalą teatr na boisku

Niech spadają z ligi. Nikt nie będzie tęsknił za czyms takim

Azi

3

Niech on zacznie im dawać kartki za te symulki bo to jest żałosne

Azi

0

To jest mecz czy teatr bo my chcemy grać a oni leżeć i płakać że ich niby boli

Azi

1

@Kasy to było szukanie na siłę kontaktu z obrońcą żeby się tylko przewrócić

Azi

0

Typ doznał urazu bez kontaktu z rywalem. Można było przerwać akcje jednak i dać wejść medykom

Azi

1

Ale teraz mieli farta że się bramkarz jorgnał gdzie ta piłka leci

Azi

0

@michal26 raczej Olmo. Albo niech się Fermin ogarnie i zacznie wchodzić w pole karne

Azi

0

Liczę że Tsubasa wygra z Maxem

Azi

0

@DonAndrzejos dowiemy się za jakieś 5 min

Azi

0

@mekston też jestem w szoku

Azi

0

Czy bolid pożyczył Gasły bo swoim takiego czasu nie da się zrobić ;)

Azi

1

@michal26 system nawalił i podał info o skasowaniu poprzedniego okrążenia akurat chwilę po tym jak max prawie wyjechał za tor

Azi

0

@Eklerek nie no. Dziad jedzie w Astonie :P

Azi

0

Szczur w bandzie

Azi

0

@budel17 przydała by się powtórka. I VAR :D

Azi

0

No i co z tym czasem Maxa? Jedzie w Q2 czy Nie jedzie?

Wygląda na to że posmarowali i jedzie

Azi

1

Lol Max odpada w Q1 :D

Azi

0

@mekston @Eklerek no to Piastri czy Lando?

Azi

0

Piastri, Lando czy coś odwalą i na 1 będzie ktoś inny?

Azi

1

@slayer to ma pecha

Azi

1

Zgadzam się z argumentami Ossasuny. Problem w tym, że nie mają one sensu w sytuacji gdy termin rozegrania meczu a zarazem podwody dla których zawodnik nie mógł zagrać, zostały FC Barcelonie narzucone odgórnie i pomimo sprzeciwu klubu, który wskazywał inny termin właśnie z uwagi na bliskość spotkań reprezentacji i konieczność wystawiania zawodników bez odpoczynku lub nie w pełni zdrowych.

Niestety ale takie kwestie trzeba było poruszać PRZED meczem a co za tym idzie wymusić zmianę terminu. FC Barcelona nie może ponosić odpowiedzialności za to że we władzach związku pracują ludzie nieogarnięci i podejmujące nielogiczne decyzje.

Azi

1

@tbas przed telewizorem a gdzie mają być? ;)

Azi

32

LaBamba po pierwszej połowie: "gramy w 9!!! Lewy i Fermin do zmiany natychmiast!!!!"

Azi

0

@loswariatofano Tak. Stwierdzenie że ktoś sam nie rozumie co napisał a Ty wiesz lepiej brzmi bardzo mądrze.

Azi

16

Flick to jest zły człowiek. Normalnie niemal z każdym kolejnym meczem ora eksperów LaBamby, co - na szczęście! - nie przeszkadza im w dalszym "wspieraniu" klubu swoimi nieocenionymi radami.

Np. dziś LaBamba żądała zmiany Lewego i Fermina w przerwie, bo gramy w 9. Zły Flick dostał jednak bana i zapomniał w przerwie się zalogować, więc niestety podjął inne decyzje.

Cofnijmy się też o kilka miesięcy. LaBamba niemal jednogłośnie krzyczy do de Jonga "precz patałachu!". Nigdy nie będziesz mógł grać a szczególnie tworzyć drugiej linii wraz ze szklanką Pedrim bez porządnego defensywnego pomocnika! Flick dopiero uczył się języka od Lewego i Wojtka, więc źle zrozumiał i naiwnie postawił na duet holendra i szklanki w środku.

O ekspertach, którzy domagali się sprzedania szklanki Pedriego bo a) gra źle i b) i tak się zaraz połamie, nie będę wspominał za dużo, bo to jest tak wysoki poziom ekspertyzmu że brakuje mi słów aby wyrazić swoje uznanie dla tychże mądrości.

Niech Torres będzie z Wami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?