Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ufff nie ma spalonego. Rapha nie zaliczył najgłupszej interwencji sezonu :D
1
No i pięknie. Ale chyba spalony będzie
0
@karci0 typ parę minut temu dostał ostrzeżenie za atak bez piłki na de Jonga
0
@kiper09 nie pij więcej :D
0
Teraz sedzia po aptekarsku ratuje BVB
0
Po co ten typ atakował Frankiego bez piłki? To wie chyba tylko on...
10
Teraz sędzia to się nie popisał. Faul i kartka dla Balde jak nic
0
Dziś dość nietypowe sektory zajmuje Lewy. Starają się ściągać stoperów na Raphe?
1
Yamal weź coś pograj z kolegami bo Ci znowu nie idzie strzelanie :D
3
@Bykunn oj tam. Puchar drugiego czy trzeciego sortu. Co za różnica? Gdyby powiedzieli LM to byłoby przegięcie ;)
0
@loswariatofano chłopie znajdź jakieś produktywne zajęcie skoro tyle zrozumiałeś :)
0
@loswariatofano i Niemcom za Grunwald. Ewentualnie Niemcy Polakom. Dokładnie tak zuchu
0
@PatrychoO tego nie ale amoralność i duże prawdopodobieństwo poważnych wad psychicznych można zaryzykować jak się czyta teksty nazywające inne narody "bydłem".
0
@PatrychoO chyba tematy pomyliłeś
8
@PatrychoO zawsze mnie zastanawia czy w czasie II WŚ podobni tobie inteligenci mówili "nic nie różni Polaków od Niemców"
14
Brawo dla młodego. Ma jaja pokazać "organizatorom" jak należy się zachowywać.
2
@RoberDzik z jednej strony było super a z drugiej zajebiście ;)
0
@Azi Nawiązuje do Twojej wypowiedzi. "Chiny już wygrywają". Nie wygrywają. Bardzo mocno nie wygrywają. I robią co mogą żeby rywalizacji gospodarczej nie przerodzić na rywalizację wojskową.
0
@Tasde próbujesz sprowadzać sytuację do czynników prostych i zero-jedynkowych.
1
@Tasde o czym Ty mówisz? Typ chce doprowadzić jak najszybciej do wojny z Chinami. On ma w dupie gospodarkę.
0
Piękny komentarz :)
1
Nie róbcie nadziei że zbankrutują ;)
21
Trzeba zagrać dobry mecz i wypracować sobie przewagę przed rewanżem
4
Kto by to nie był to i tak będzie drukował dla realu...
0
@Rewolucja123 to nie jest pajac. Dałeś się nabrać na stary filmik
25
dziwne że sędzia nie podyktował za to karnego dla realu
2
Kolejny dowód na to że "przepisy" dla realu i pozostałych drużyn są zupełnie różne.
0
@ElKamil ?? Piłeś coś z rozpacz czy o co chodzi?
0
@ElKamil dość typowe objawy u 17latkow ;)
0
@ElKamil 3 dni temu asysta przy jedynej bramce w meczu sezonu ;)