Azi

1

ufff nie ma spalonego. Rapha nie zaliczył najgłupszej interwencji sezonu :D

Azi

1

No i pięknie. Ale chyba spalony będzie

Azi

0

@karci0 typ parę minut temu dostał ostrzeżenie za atak bez piłki na de Jonga

Azi

0

@kiper09 nie pij więcej :D

Azi

0

Teraz sedzia po aptekarsku ratuje BVB

Azi

0

Po co ten typ atakował Frankiego bez piłki? To wie chyba tylko on...

Azi

10

Teraz sędzia to się nie popisał. Faul i kartka dla Balde jak nic

Azi

0

Dziś dość nietypowe sektory zajmuje Lewy. Starają się ściągać stoperów na Raphe?

Azi

1

Yamal weź coś pograj z kolegami bo Ci znowu nie idzie strzelanie :D

Azi

3

@Bykunn oj tam. Puchar drugiego czy trzeciego sortu. Co za różnica? Gdyby powiedzieli LM to byłoby przegięcie ;)

Azi

0

@loswariatofano chłopie znajdź jakieś produktywne zajęcie skoro tyle zrozumiałeś :)

Azi

0

@loswariatofano i Niemcom za Grunwald. Ewentualnie Niemcy Polakom. Dokładnie tak zuchu

Azi

0

@PatrychoO tego nie ale amoralność i duże prawdopodobieństwo poważnych wad psychicznych można zaryzykować jak się czyta teksty nazywające inne narody "bydłem".

Azi

0

@PatrychoO chyba tematy pomyliłeś

Azi

8

@PatrychoO zawsze mnie zastanawia czy w czasie II WŚ podobni tobie inteligenci mówili "nic nie różni Polaków od Niemców"

Azi

14

Brawo dla młodego. Ma jaja pokazać "organizatorom" jak należy się zachowywać.


Azi

2

@RoberDzik z jednej strony było super a z drugiej zajebiście ;)

Azi

0

@Azi Nawiązuje do Twojej wypowiedzi. "Chiny już wygrywają". Nie wygrywają. Bardzo mocno nie wygrywają. I robią co mogą żeby rywalizacji gospodarczej nie przerodzić na rywalizację wojskową.

Azi

0

@Tasde próbujesz sprowadzać sytuację do czynników prostych i zero-jedynkowych.

Azi

1

@Tasde o czym Ty mówisz? Typ chce doprowadzić jak najszybciej do wojny z Chinami. On ma w dupie gospodarkę.

Azi

0

Piękny komentarz :)


Azi

1

Nie róbcie nadziei że zbankrutują ;)

Azi

21

Trzeba zagrać dobry mecz i wypracować sobie przewagę przed rewanżem

Azi

4

Kto by to nie był to i tak będzie drukował dla realu...

Azi

0

@Rewolucja123 to nie jest pajac. Dałeś się nabrać na stary filmik

Azi

25

dziwne że sędzia nie podyktował za to karnego dla realu

Azi

2

Kolejny dowód na to że "przepisy" dla realu i pozostałych drużyn są zupełnie różne.

Azi

0

@ElKamil ?? Piłeś coś z rozpacz czy o co chodzi?

Azi

0

@ElKamil dość typowe objawy u 17latkow ;)

Azi

0

@ElKamil 3 dni temu asysta przy jedynej bramce w meczu sezonu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?