Azi

25

dziwne że sędzia nie podyktował za to karnego dla realu

Azi

2

Kolejny dowód na to że "przepisy" dla realu i pozostałych drużyn są zupełnie różne.

Azi

0

@ElKamil ?? Piłeś coś z rozpacz czy o co chodzi?

Azi

0

@ElKamil dość typowe objawy u 17latkow ;)

Azi

0

@ElKamil 3 dni temu asysta przy jedynej bramce w meczu sezonu ;)

Azi

0

@Lordzi a ty wiesz że zagra źle? Głupie gadanie

Azi

0

Trzeba też oddać rywalom fenomenalny mecz w obronie w asekuracji kolegów. Klasa światowa.

Azi

0

Każda że to dziś Yamal wylosował słaby występ. Ale w sumie to lepiej dziś niż w LM

Azi

2

@jedrek7000 nie wiem jaki wy mecz oglądacie ale Lewy nie gra dziś źle

Azi

1

@Lionel_Messi10 ona zdecydowanie ma to coś. Dużo tego czegoś ma :D

Azi

0

@D10SLEO mmmmm majjjjjaaaaa :)

Azi

0

@Granto zmień nick na malkontent

Azi

1

@DragonxNF to 17 latek mimo wszystko. Wiadomo że będą takie mecze gdzie jego wybory będą powodowały chęć rwania włosów z głowy. Akurat w pierwszej połowie tak było ale to też zawodnik który może się na drugą ogarnąć i zaliczyć np. hattrick

Azi

2

@Kitek1640 bo mamy mecz z ekipą która obok nas ma najlepszą formę w lidze. Trochę szacunku dla rywala

Azi

8

Jestem bardzo ciekawy co zrobi w przerwie Flick.

Świetny mecz. Po tej parodii piłki na bernabeu tutaj grają dwie świetne drużyny. Widać że Betis jest nie tylko w formie ale też dobrze poukładany.

Oby 3 punkty dla Barcelony :) VAMOS

Azi

0

Vini oszust? Nowe, nie znałem ;)

Azi

1

@QQL5 wyobraź sobie że Barcelona jest zmuszona do zagrania meczu w terminie z którym się nie zgadza żadna z grających drużyn (i argumentują to meczami kadry) a potem jedna dostaje walkowera bo termin meczu jest zbyt blisko meczu kadry. To dopiero byłaby kompromitacja władz ligi.

Azi

2

Przepięknie!!! Co teraz sędzia zrobi żeby nie uznać?

Azi

0

Real nic nie gra a na ich tle Valencia i tak wygląda beznadziejne

Azi

0

Ktoś pamięta kiedy ostatnio w meczach realu była jakaś dyskusyjna sytuacja z varem która nie byłaby interpretowana na korzyść realu?

Azi

1

Serio zupełnie nie rozumiem standardów oceniania tutaj. Zespół gra mega ważny mecz i nie pozwala silnemu rywalowi, na jego boisku, oddać celnego strzału a do tego kontroluje grę i awansuje do finału - noty typu 5 czy 6.

To bardzo pokazuje że oceny są totalnie z tyłka i w żaden sposób nie odnoszą się do trudności rywalizacji. Bardziej dla oceniającego liczy się 3:0 w meczu piknikowym z ogorkami niż mecz o wszystko z silną ekipa na wyjeździe.

Azi

0

@mekston na symulatorze się udało więc czemu miałoby się nie udać na torze? ;)

Azi

1

@gumaz jest też szansa że miejscowy Vegeta znajdzie kiedyś dziewczynę. Ale jaka to szansa? ;)

Azi

5

@Lordzi Forta nie lubiesz? :)

Pomijam fakt że Betis ma długą serię zwycięstw i bez mocnego składu to chyba nie ma co startować

Azi

0

Kolejna czerwona flaga... Tor się jara :D Zespoły będą totalnie nieprzygotowane do tego wyścigu.

Azi

0

@mekston Na Suzuce też wymieniona nawierzchnia. Ciekawe kto tym razem wyleci za zbyt niską wagę auta albo startą deskę? :D

Azi

0

Red flag. Alonso zakopał się w żwirku

Azi

0

@Szakalaka12369 może 50+ lat temu była ale wątpię. Obecnie jest to raczej niemożliwe z uwagi na to że produkt o takiej oglądalności dużo lepiej sprzeda się (i da zarobić) w październiku czy listopadzie niż w sierpniu

Azi

0

@mekston kazali mu oddać a nie oddał - i teraz pewnie żałują bo on coś narzekał że nie zna toru ale i tak postanowili jego kosztem wejść w tyłek Japończykom.

Azi

0

Niech se powołują kogo chcą i gdzie chcą ale pod warunkiem że znacznie poprawią jakość swojej pracy i dociągną do min. średniej w poważnych ligach.

Albo trzeba ich zastąpić sędziami z innych lig na wynajem i wtedy ich "problemy" również się rozwiążą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?