Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
dziwne że sędzia nie podyktował za to karnego dla realu
2
Kolejny dowód na to że "przepisy" dla realu i pozostałych drużyn są zupełnie różne.
0
@ElKamil ?? Piłeś coś z rozpacz czy o co chodzi?
0
@ElKamil dość typowe objawy u 17latkow ;)
0
@ElKamil 3 dni temu asysta przy jedynej bramce w meczu sezonu ;)
0
@Lordzi a ty wiesz że zagra źle? Głupie gadanie
0
Trzeba też oddać rywalom fenomenalny mecz w obronie w asekuracji kolegów. Klasa światowa.
0
Każda że to dziś Yamal wylosował słaby występ. Ale w sumie to lepiej dziś niż w LM
2
@jedrek7000 nie wiem jaki wy mecz oglądacie ale Lewy nie gra dziś źle
1
@Lionel_Messi10 ona zdecydowanie ma to coś. Dużo tego czegoś ma :D
0
@D10SLEO mmmmm majjjjjaaaaa :)
0
@Granto zmień nick na malkontent
1
@DragonxNF to 17 latek mimo wszystko. Wiadomo że będą takie mecze gdzie jego wybory będą powodowały chęć rwania włosów z głowy. Akurat w pierwszej połowie tak było ale to też zawodnik który może się na drugą ogarnąć i zaliczyć np. hattrick
2
@Kitek1640 bo mamy mecz z ekipą która obok nas ma najlepszą formę w lidze. Trochę szacunku dla rywala
8
Jestem bardzo ciekawy co zrobi w przerwie Flick.
Świetny mecz. Po tej parodii piłki na bernabeu tutaj grają dwie świetne drużyny. Widać że Betis jest nie tylko w formie ale też dobrze poukładany.
Oby 3 punkty dla Barcelony :) VAMOS
0
Vini oszust? Nowe, nie znałem ;)
1
@QQL5 wyobraź sobie że Barcelona jest zmuszona do zagrania meczu w terminie z którym się nie zgadza żadna z grających drużyn (i argumentują to meczami kadry) a potem jedna dostaje walkowera bo termin meczu jest zbyt blisko meczu kadry. To dopiero byłaby kompromitacja władz ligi.
2
Przepięknie!!! Co teraz sędzia zrobi żeby nie uznać?
0
Real nic nie gra a na ich tle Valencia i tak wygląda beznadziejne
0
Ktoś pamięta kiedy ostatnio w meczach realu była jakaś dyskusyjna sytuacja z varem która nie byłaby interpretowana na korzyść realu?
1
Serio zupełnie nie rozumiem standardów oceniania tutaj. Zespół gra mega ważny mecz i nie pozwala silnemu rywalowi, na jego boisku, oddać celnego strzału a do tego kontroluje grę i awansuje do finału - noty typu 5 czy 6.
To bardzo pokazuje że oceny są totalnie z tyłka i w żaden sposób nie odnoszą się do trudności rywalizacji. Bardziej dla oceniającego liczy się 3:0 w meczu piknikowym z ogorkami niż mecz o wszystko z silną ekipa na wyjeździe.
0
@mekston na symulatorze się udało więc czemu miałoby się nie udać na torze? ;)
1
@gumaz jest też szansa że miejscowy Vegeta znajdzie kiedyś dziewczynę. Ale jaka to szansa? ;)
5
@Lordzi Forta nie lubiesz? :)
Pomijam fakt że Betis ma długą serię zwycięstw i bez mocnego składu to chyba nie ma co startować
0
Kolejna czerwona flaga... Tor się jara :D Zespoły będą totalnie nieprzygotowane do tego wyścigu.
0
@mekston Na Suzuce też wymieniona nawierzchnia. Ciekawe kto tym razem wyleci za zbyt niską wagę auta albo startą deskę? :D
0
Red flag. Alonso zakopał się w żwirku
0
@Szakalaka12369 może 50+ lat temu była ale wątpię. Obecnie jest to raczej niemożliwe z uwagi na to że produkt o takiej oglądalności dużo lepiej sprzeda się (i da zarobić) w październiku czy listopadzie niż w sierpniu
0
@mekston kazali mu oddać a nie oddał - i teraz pewnie żałują bo on coś narzekał że nie zna toru ale i tak postanowili jego kosztem wejść w tyłek Japończykom.
0
Niech se powołują kogo chcą i gdzie chcą ale pod warunkiem że znacznie poprawią jakość swojej pracy i dociągną do min. średniej w poważnych ligach.
Albo trzeba ich zastąpić sędziami z innych lig na wynajem i wtedy ich "problemy" również się rozwiążą.