Azi

0

Red flag. Alonso zakopał się w żwirku

Azi

0

@Szakalaka12369 może 50+ lat temu była ale wątpię. Obecnie jest to raczej niemożliwe z uwagi na to że produkt o takiej oglądalności dużo lepiej sprzeda się (i da zarobić) w październiku czy listopadzie niż w sierpniu

Azi

0

@mekston kazali mu oddać a nie oddał - i teraz pewnie żałują bo on coś narzekał że nie zna toru ale i tak postanowili jego kosztem wejść w tyłek Japończykom.

Azi

0

Niech se powołują kogo chcą i gdzie chcą ale pod warunkiem że znacznie poprawią jakość swojej pracy i dociągną do min. średniej w poważnych ligach.

Albo trzeba ich zastąpić sędziami z innych lig na wynajem i wtedy ich "problemy" również się rozwiążą.

Azi

1

@Kondziubarca piękny sen - tyle że Kiwior nie zagra

Azi

3

Jest początek kwietnia a Pedri ma w nogach tyle samo minut co w pierwszym sezonie w Barcelonie (minut w klubie). Oby znowu go nie zajechali żeby przez kolejne dwa sezony nie wracał do formy

Azi

4

@cules100pro real ma uszkodzony kręgosłup moralny a nikt się za rozbiórkę niestety nie zabiera

Azi

7

Dobra szczerze nikt tego poziomu dowcipu nie przebije :D
https://zapodaj.net/images/d45398b758c4a.jpg

No chyba że facet miał umowę na jeszcze 5 ale się nie wywiązał - wtedy rozumiem i w sumie podziwiam że tak otwarcie o wałach piszą na stronie głównej :D

Azi

7

Pan przereklamowany rzuca wyzwanie. Fakt że ktoś zrobił na ten temat artykuł to powinno być dla niego wyróżnienie

Azi

0

@mekston wiedziałem że ktoś od razu wyłapie. Tak naprawdę jak go spotkałem to chwalił się nowym chłopakiem ;)

Azi

2

Spotkałem dziś mieście @VegetaPolska. Chwalił się że znalazł dziewczynę!

Azi

0

@mekston problem w tym że statystyka jak zawsze kłamie w swojej interpretacji :)

Azi

1

Przezabawne z dzisiejszej perspektywy są wylewy osób które chciały się pozbyć Pedriego w lecie, bo to szklanka i nic z niego nigdy nie będzie :D

Azi

0

@mekston Przejrzałem ostatnie sezony w klasyfikacji strzelców. W zasadzie trzeba się wrócić do 18/19 gdzie Leo zdobył 36 bramek (na co też jest w tym sezonie mała szansa gdyby Lewy odzyskał top formę) żeby w ogóle mieć podjazd do Lewego.

Azi

2

Azi

38

Jak mamy nie rozmawiać o sędziach jak odwalają taka maniane

Azi

37

Tak się kończy kiedy klub cię zlinczował za mówienie prawdy i musisz z siebie zrobić idiotę żeby to odkręcić choć i tak nikt nie uwierzy w słaby hiszpański

Azi

4

Ale hala dzieci czarują rzeczywistość tylko żeby nie przyznać że sędziowie ich promują na każdym kroku XD

Naprawdę żeby być kibicem białych to trzeba nie mieć w sobie nawet odrobiny honoru

Azi

3

@comtedurgell po co? Zwyczajnie nie uzna bramki XD

Azi

0

Jeżeli przez ten punkt Espanyol się utrzyma to będę zły :(

Azi

2

@Kapitan hawk Wiesz co jest w tym śmiesznego? Że jak wstawisz w to miejsce Czaskowskiego albo któregokolwiek innego kandydata, to będzie to tak samo śmieszne

Azi

3

@Sulimo nie ma zasady że kierowca BMW jest debilem

ale jest zasada że debil będzie jeździł właśnie BMW

Azi

0

@Darek_Maruszczak gorzej że arbitrzy w Hiszpanii są po prostu bardzo słabi a ich decyzje są często od czapy

Azi

0

Najgorszy z najgorszych. Nieźle

Azi

0

@SkN podejrzewam jakieś naderwanie mięśnia

Azi

0

Azi

1

Ależ mało brakowało!

Takiego Torresa to aż chce się oglądać :)

Azi

1

@Safrani to może zacznijmy od zmiany praw które krzywdzą masowo a nie jednostkowo.

Azi

2

@fart u mnie jest to samo. I teraz wpis nie działa jak notatnik tylko kopiując treść wkleja w innej czcionce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?