Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Red flag. Alonso zakopał się w żwirku
0
@Szakalaka12369 może 50+ lat temu była ale wątpię. Obecnie jest to raczej niemożliwe z uwagi na to że produkt o takiej oglądalności dużo lepiej sprzeda się (i da zarobić) w październiku czy listopadzie niż w sierpniu
0
@mekston kazali mu oddać a nie oddał - i teraz pewnie żałują bo on coś narzekał że nie zna toru ale i tak postanowili jego kosztem wejść w tyłek Japończykom.
0
Niech se powołują kogo chcą i gdzie chcą ale pod warunkiem że znacznie poprawią jakość swojej pracy i dociągną do min. średniej w poważnych ligach.
Albo trzeba ich zastąpić sędziami z innych lig na wynajem i wtedy ich "problemy" również się rozwiążą.
8
@MichalZZZ a będzie tak
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6cvL1dVBZbGdX9HKHKD01hypIA3crvi_RFg&s
1
@Kondziubarca piękny sen - tyle że Kiwior nie zagra
3
Jest początek kwietnia a Pedri ma w nogach tyle samo minut co w pierwszym sezonie w Barcelonie (minut w klubie). Oby znowu go nie zajechali żeby przez kolejne dwa sezony nie wracał do formy
4
@cules100pro real ma uszkodzony kręgosłup moralny a nikt się za rozbiórkę niestety nie zabiera
7
Dobra szczerze nikt tego poziomu dowcipu nie przebije :D
https://zapodaj.net/images/d45398b758c4a.jpg
No chyba że facet miał umowę na jeszcze 5 ale się nie wywiązał - wtedy rozumiem i w sumie podziwiam że tak otwarcie o wałach piszą na stronie głównej :D
7
Pan przereklamowany rzuca wyzwanie. Fakt że ktoś zrobił na ten temat artykuł to powinno być dla niego wyróżnienie
0
@mekston wiedziałem że ktoś od razu wyłapie. Tak naprawdę jak go spotkałem to chwalił się nowym chłopakiem ;)
2
Spotkałem dziś mieście @VegetaPolska. Chwalił się że znalazł dziewczynę!
0
@mekston problem w tym że statystyka jak zawsze kłamie w swojej interpretacji :)
1
Przezabawne z dzisiejszej perspektywy są wylewy osób które chciały się pozbyć Pedriego w lecie, bo to szklanka i nic z niego nigdy nie będzie :D
0
@mekston Przejrzałem ostatnie sezony w klasyfikacji strzelców. W zasadzie trzeba się wrócić do 18/19 gdzie Leo zdobył 36 bramek (na co też jest w tym sezonie mała szansa gdyby Lewy odzyskał top formę) żeby w ogóle mieć podjazd do Lewego.
2
https://old.reddit.com/r/soccer/comments/1jne26e/alejandro_franc%C3%A9s_fallon_dfloor_vs_barcelona/
Cal od śmierci! A sędzia widzi i nie daje czerwonej!
38
Jak mamy nie rozmawiać o sędziach jak odwalają taka maniane
37
Tak się kończy kiedy klub cię zlinczował za mówienie prawdy i musisz z siebie zrobić idiotę żeby to odkręcić choć i tak nikt nie uwierzy w słaby hiszpański
4
Ale hala dzieci czarują rzeczywistość tylko żeby nie przyznać że sędziowie ich promują na każdym kroku XD
Naprawdę żeby być kibicem białych to trzeba nie mieć w sobie nawet odrobiny honoru
3
@comtedurgell po co? Zwyczajnie nie uzna bramki XD
0
Jeżeli przez ten punkt Espanyol się utrzyma to będę zły :(
2
@Kapitan hawk Wiesz co jest w tym śmiesznego? Że jak wstawisz w to miejsce Czaskowskiego albo któregokolwiek innego kandydata, to będzie to tak samo śmieszne
3
@Sulimo nie ma zasady że kierowca BMW jest debilem
ale jest zasada że debil będzie jeździł właśnie BMW
0
@Darek_Maruszczak gorzej że arbitrzy w Hiszpanii są po prostu bardzo słabi a ich decyzje są często od czapy
0
Najgorszy z najgorszych. Nieźle
0
@SkN podejrzewam jakieś naderwanie mięśnia
0
@BezglutenowyPedri nie
1
Ależ mało brakowało!
Takiego Torresa to aż chce się oglądać :)
1
@Safrani to może zacznijmy od zmiany praw które krzywdzą masowo a nie jednostkowo.
2
@fart u mnie jest to samo. I teraz wpis nie działa jak notatnik tylko kopiując treść wkleja w innej czcionce.