Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53875464_1131225530392911_1276501440428244992_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=7645b81f0567336abeb06b6f3321a1ba&oe=5D1560B6
Fotke pewnie widzieliście, mnie natomiast rozwalił komentarz.
"Jak żona zdobędzie 5 złotych piłek to sobie posiedzi z przodu" :D
85
Niewyobrażalnie wielkie to wszystko. A jeśli teoria wieloświatów się kiedyś potwierdzi to już w ogóle abstrakcja. Nie na moją głowę. Lepiej żyć spokojnie, jeść kebsy, oglądać mecze ;/
1
Wczoraj przy wyniku 2-1 pisałem, że Messi gra słaby mecz, bo no nie grał "wybitnego" spotkania. Wystarczyło kilkanaście minut i swój komentarz mogłem wywalić do kosza, to świadczy o klasie zawodnika, wystarczyła chwila i cyk 2 asysty, 2 bramki.
3
Słaby mecz Messiego, serio
5
Tryb ekonomiczny przy 2:0 tak sie wlasnie konczy xd
1
Nojaa do kadry, kozak bramkarz
0
Cieszę się, że większość komentarzy jest stonowana i raczej sporo osób zdaje sobie sprawę, że to będzie ciężki mecz i kwestia awansu jest otwarta. Oczywiście co jakiś czas można poczytać, że "Lyon może pomarzyć", "Dziś Barca wchodzi na inny poziom, awans jest pewny". W tej edycji dzieją się dziwne rzeczy, oby dziś na Camp Nou nic takiego nie miało miejsca.
0
Ceer ziben po kolejną ZP
0
Legia mistrzem Polski xd
1
Właśnie też się tego obawiam, spróbuję może mózg się przyzwyczai xD
1
Jakiś podobny serial do Stranger Things albo Peaky Blinders na netflixie? :D
38
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53808726_2172145586205716_342657893943738368_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=db2c3e95c3e951dc029cb9d57fcd7e13&oe=5D102C17
The same xD
1
Wjeżdżają jak w kaczą dupę, jakby z 2-ligowcem grali.
20
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54388211_1127056397476491_6972820134507315200_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=004600096984a267a82edacce5623cb7&oe=5D12C6A8
#Miedź_Lech
3
Nie rozumiesz chyba specyfiki działu La Rambla. Tutaj ludzie pytają o to jak mieszkanie wykańczać a czepiasz się pisania o innych klubach :D
0
Lukaku wrócił do swojej optymalnej formy. Już się bałem o tego zawodnika.
0
De Gea wygląda teraz jak typowy Russian Boy
0
Brawo Chelsea, Kepa chyba nie przygotował taktycznie zespołu pod przeciwnika.
14
Borek vs Gmoch, leżę xD
2
To samo chciałem napisać, na podstawie jednego zdarzenia nie można wyrabiać takich opinii, bo imbecyle są wszędzie, nieważne jakich kar by nie nakładali.
8
Laga za lagą to idzie w Ekstraklasie. :D
14
Przyśnije xD Takiej formy to jeszcze nie słyszałem. Dobranoc.
2
Jaki trzeba mieć poziom IQ, żeby nie wiedzieć, że uprawianie seksu bez zabezpieczenia kończy się ciążą? XD No ludzie święci.
0
Nieplanowane ciąże biorą się z braku odpowiedzialności i braku świadomości z konsekwencji uprawiania seksu.
Ewentualnie z przesadzenia z napojami wysokoprocentowymi, tak to wygląda i szukanie na siłę powodów jest śmieszne :D
3
Ciekawą informację podali komentatorzy meczu Chievo-Milan
Otóż jedynymi obrońcami w topowych ligach Europy, którzy nie dali się przedryblować w tym sezonie są Alessio Romagnoli i Virgil Van Dijk.
0
W pełni rozumiem hejt na Coutinho. On stracił wszelką pewność, nie podejmuje żadnego ryzyka, jakby noga mu drżała. Bardzo ciężko będzie mu się odbudować.
1
Alexis, aż się mordka uśmiecha ;D
1
Można wyłączyć
0
Brawo Kubica!
0
Jeśli tak to zapewne potwierdzą to, co Bujanow i będzie to oficjalne stanowisko władz. Z tego co czytałem jedną z najbardziej prawdopodobnych hipotez i zarazem tą która będzie m.in. sprawdzana jest właśnie lawina.