40

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53875464_1131225530392911_1276501440428244992_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=7645b81f0567336abeb06b6f3321a1ba&oe=5D1560B6

Fotke pewnie widzieliście, mnie natomiast rozwalił komentarz.
"Jak żona zdobędzie 5 złotych piłek to sobie posiedzi z przodu" :D

85

Niewyobrażalnie wielkie to wszystko. A jeśli teoria wieloświatów się kiedyś potwierdzi to już w ogóle abstrakcja. Nie na moją głowę. Lepiej żyć spokojnie, jeść kebsy, oglądać mecze ;/

1

Wczoraj przy wyniku 2-1 pisałem, że Messi gra słaby mecz, bo no nie grał "wybitnego" spotkania. Wystarczyło kilkanaście minut i swój komentarz mogłem wywalić do kosza, to świadczy o klasie zawodnika, wystarczyła chwila i cyk 2 asysty, 2 bramki.

3

Słaby mecz Messiego, serio

5

Tryb ekonomiczny przy 2:0 tak sie wlasnie konczy xd

1

Nojaa do kadry, kozak bramkarz

0

Cieszę się, że większość komentarzy jest stonowana i raczej sporo osób zdaje sobie sprawę, że to będzie ciężki mecz i kwestia awansu jest otwarta. Oczywiście co jakiś czas można poczytać, że "Lyon może pomarzyć", "Dziś Barca wchodzi na inny poziom, awans jest pewny". W tej edycji dzieją się dziwne rzeczy, oby dziś na Camp Nou nic takiego nie miało miejsca.

0

Ceer ziben po kolejną ZP

0

Legia mistrzem Polski xd

1

Właśnie też się tego obawiam, spróbuję może mózg się przyzwyczai xD

1

Jakiś podobny serial do Stranger Things albo Peaky Blinders na netflixie? :D

1

Wjeżdżają jak w kaczą dupę, jakby z 2-ligowcem grali.

3

Nie rozumiesz chyba specyfiki działu La Rambla. Tutaj ludzie pytają o to jak mieszkanie wykańczać a czepiasz się pisania o innych klubach :D

0

Lukaku wrócił do swojej optymalnej formy. Już się bałem o tego zawodnika.

0

De Gea wygląda teraz jak typowy Russian Boy

0

Brawo Chelsea, Kepa chyba nie przygotował taktycznie zespołu pod przeciwnika.

14


Borek vs Gmoch, leżę xD

2

To samo chciałem napisać, na podstawie jednego zdarzenia nie można wyrabiać takich opinii, bo imbecyle są wszędzie, nieważne jakich kar by nie nakładali.

8

Laga za lagą to idzie w Ekstraklasie. :D

14

Przyśnije xD Takiej formy to jeszcze nie słyszałem. Dobranoc.

2

Jaki trzeba mieć poziom IQ, żeby nie wiedzieć, że uprawianie seksu bez zabezpieczenia kończy się ciążą? XD No ludzie święci.

0

Nieplanowane ciąże biorą się z braku odpowiedzialności i braku świadomości z konsekwencji uprawiania seksu.
Ewentualnie z przesadzenia z napojami wysokoprocentowymi, tak to wygląda i szukanie na siłę powodów jest śmieszne :D

3

Ciekawą informację podali komentatorzy meczu Chievo-Milan
Otóż jedynymi obrońcami w topowych ligach Europy, którzy nie dali się przedryblować w tym sezonie są Alessio Romagnoli i Virgil Van Dijk.

0

W pełni rozumiem hejt na Coutinho. On stracił wszelką pewność, nie podejmuje żadnego ryzyka, jakby noga mu drżała. Bardzo ciężko będzie mu się odbudować.

1

Alexis, aż się mordka uśmiecha ;D

1

Można wyłączyć

0

Brawo Kubica!

0

Jeśli tak to zapewne potwierdzą to, co Bujanow i będzie to oficjalne stanowisko władz. Z tego co czytałem jedną z najbardziej prawdopodobnych hipotez i zarazem tą która będzie m.in. sprawdzana jest właśnie lawina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?