Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mimo wszystko fajnie byłoby poznać przyczynę, albo chociaż próbę wytłumaczenia tego, bo okoliczności były dosyć niespotykane, mówię zwłaszcza o obrażeniach ofiar.
11
Słyszeliście o przełęczy Diatłowa?
Taka ciekawostka, że w lutym tego roku wznowiono śledztwo, by zbadać przyczyny tragedii. Kilkadziesiąt lat temu jako przyczynę podano "działanie nieznanej siły".
Badania mają być prowadzone w 2 połowie marca.
Ciekawe :D
1
No przede wszystkim Lenin nie chciał u władzy Stalina.
0
Tak, wtedy jeszcze nikt nie wiedział jak w praktyce zadziała ten ustrój. Albo jak nie zadziała.
0
"chleba i pokoju"
a dostali komunizm, co za paradoks,
1
Niee, zdjęcie z google grafiki, żeby pokazać xDD
0
Bez zamysłu, lubię mieć takie rzeczy w lodówce i jak najdzie wena to coś zrobić :D Z burgerami smakuje nieźle.
40
Kiedyś był taki bramkarz Wojciech Pawłowski, very solicz kiper. Wywiadu udzielił i stał się legendą. Lepiej niech trenują.
0
Możliwe, kiedyś jeszcze drożdżówki mieli w opakowaniach plastikowych, wziąłem tę z serem, przedarłem na pół i znowu pleśń xD Może ja mam wybitnego pecha, tego nie wykluczam.
0
http://zdrowyszop.pl/img/1943d064b895ae411a10c80952ab0236.jpg
coś takiego
0
Nie polecam żurawiny w słoiku z biedry, cała spleśniała, 6 zł poszło się .....
Kiedyś też kupiłem sos do czipsów, był spleśniały to wróciłem tam i kazali wziąć drugi, wziąłem i poszedłem do domu a ten też był spleśniały.
Życie to nie bajka.
21
https://iv.pl/images/41099352784882511614.jpg
To odświeżam to w takim razie xD
41
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54236946_2129396490441021_1567787118875377664_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=b77d8059ada16a3ff02e8299c87eadc5&oe=5CDEB843
Ajax umie internety
23
https://iv.pl/images/46349598328418188467.png
Ten działa. To będzie długa noc dla Realu i pewnie nieprzespana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
100
Sorry jak było, ale chyba najlepszy jaki widziałem xD
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53080088_2170111063048536_2359905888577257472_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=4afdd76d26d12a8c61fdcde821df6716&oe=5D0FDB7C
0
Gool, a jednak xd
0
Wyszla, cofnie bramke
1
Oby nie, bo tylko Valencia mi została xD
0
Kurs to Juve to była jakaś promocja. xD
13
"Jak byłem porucznikiem to musiałem wiedzieć wszystko, jak zostałem generałem muszę wiedzieć tylko jedno... gdzie jest kur.. porucznik?!"
Niezłe cytaty można odkopać.
0
Całe 90minut będa grali pod Busiego teraz.
0
Barcelina to jakaś jego krewna, trenująca balet? xD
0
Nazwałbym to pozytywnym cwaniactwem :D
9
https://iv.pl/images/93364570876613178443.jpg
Uwielbiam memy z nimi.
0
No Paqueta dobry grajek się zapowiada, jak dorzucą jakiegoś kreatywnego do 2 linii to może to nieźle wyglądać.
0
Nie wiem czy ten Kessie to na ten moment poziom na top 3 Serie A. Milan musi pomyśleć o jakiś kreatywnych pomocnikach.
0
Fortuna, LVBet ma też niezłe oferty.
1
To niezły Pogba w Fantasy, znowu się 25 pkt w kolejce szykuje.
1
United w tej chwili na 4 miejscu, niezły progres.