1

Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak

0

I drugi Manchester dorzuca bramkę :D

0

De Bruyne znowu kontuzja?

0

Kurs na -7.5 żółtych kartek wynosi 1.61. Chyba warto, bo ostatnio niezbyt często przekraczano tę linię.

1

Laca i Auba zagrali dziś tragicznie xD

0

Co za parówa xDDD

0

Karny, ale Kane to spalił, powinien podnieść flagę.

1

Lacazette pięknie dziś 2 setki zmarnował, mogło być po ptakach.

66

- od kiedy kibicujesz Barcelonie
- odkąd skończyłam 3 dni

xDDD

8

"Barcelona przyjeżdża na Santiago Bernabéu, a Messi i Suárez większe problemy niż ze zdobyciem bramki tutaj mają, gdy idą odebrać dzieci do przedszkola"
taa, dobry agent xd

2

Ale jak wygra to kupi całą cukiernie.

0

Mam neta z multimedi, niby 120mb, na wszystkich testach pokazuje 1-2 mb max, co z resztą da sie zauważyć bo wszystko wolno chodzi, ktoś ma pomysł? :D Tak jest od paru tygodni

20

To nie kwestia czy wolno czy nie wolno, ale trenera się słucha w każdej poważnej drużynie, skoro tam jest taka samowolka to żaden trener tam nie pomoże.

4

Ale cyrk, chciał pewnie ukraść pare minut a trenejro go zmienia xD

1

dogrywka

2

Nie wiesz co to Fantasy? XD Liga Fantasy Premier League, ustawiasz skład i zbierają punkty według tego jak normalne mecze przebiegły.

0

Nie no ja rozumiem, tylko akurat ten argument o bramkach dosyć średni, ale z resztą się zgadzam

3

Szczerze to gdyby bramki decydowały o tym, która liga jest najlepsza to liga holenderska bije inne na głowę xD

0

29 pkt w fantasy, ktoś przebije?

0

Zwijam do Peru albo jakiegoś Chile na wybrzeże żyć sobie spokojnie :D

0

19 miejsce, będzie atakował w 2 serii

0

Haha, no wiedziałem że coś tu nie gra xD

0

Borini gol xD Koniec świata

2

mistrzowie vabank

6

żółci siedemset

12

"to nie jego wina tylko kwestia braku szczęścia"
no ludzie święci xD

25

Chelsea z zakazem transferowym. Niech wezmą lekcję od kolegów zza miedzy. Koguty nie potrzebują zakazów, żeby przez 2 sezony żadnych transferów nie robić xD

3

Barca miesza się do polityki katalońskiej a nie polskiej, to chyba spora różnica zważając, że jest to klub ze stolicy Katalonii.

9

"O sprawie informuje "Super Express". Rafał S., mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiej, pewnej nocy ok. godz. 3:30 wyłamał boczne drzwi do jednego z oddziałów tamtejszego szpitala. Następnie znalazł fartuch i wszedł do jednej z sal.

Tak ubrany zaczął udawać lekarza - przyjął dwie pacjentki i przeprowadzając zainscenizowane badania i stawiając fałszywe diagnozy, wyłudził od jednej z nich "do depozytu" pierścionek i obrączkę (stwierdził, że kobieta jest uczulona na biżuterię)."

Kocham ten kraj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?