Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak
0
I drugi Manchester dorzuca bramkę :D
0
De Bruyne znowu kontuzja?
0
Kurs na -7.5 żółtych kartek wynosi 1.61. Chyba warto, bo ostatnio niezbyt często przekraczano tę linię.
1
Laca i Auba zagrali dziś tragicznie xD
0
Co za parówa xDDD
0
Karny, ale Kane to spalił, powinien podnieść flagę.
1
Lacazette pięknie dziś 2 setki zmarnował, mogło być po ptakach.
66
- od kiedy kibicujesz Barcelonie
- odkąd skończyłam 3 dni
xDDD
8
"Barcelona przyjeżdża na Santiago Bernabéu, a Messi i Suárez większe problemy niż ze zdobyciem bramki tutaj mają, gdy idą odebrać dzieci do przedszkola"
taa, dobry agent xd
2
Ale jak wygra to kupi całą cukiernie.
0
Mam neta z multimedi, niby 120mb, na wszystkich testach pokazuje 1-2 mb max, co z resztą da sie zauważyć bo wszystko wolno chodzi, ktoś ma pomysł? :D Tak jest od paru tygodni
20
To nie kwestia czy wolno czy nie wolno, ale trenera się słucha w każdej poważnej drużynie, skoro tam jest taka samowolka to żaden trener tam nie pomoże.
4
Ale cyrk, chciał pewnie ukraść pare minut a trenejro go zmienia xD
1
dogrywka
2
Nie wiesz co to Fantasy? XD Liga Fantasy Premier League, ustawiasz skład i zbierają punkty według tego jak normalne mecze przebiegły.
0
Nie no ja rozumiem, tylko akurat ten argument o bramkach dosyć średni, ale z resztą się zgadzam
3
Szczerze to gdyby bramki decydowały o tym, która liga jest najlepsza to liga holenderska bije inne na głowę xD
0
29 pkt w fantasy, ktoś przebije?
0
Zwijam do Peru albo jakiegoś Chile na wybrzeże żyć sobie spokojnie :D
0
19 miejsce, będzie atakował w 2 serii
0
Haha, no wiedziałem że coś tu nie gra xD
0
Borini gol xD Koniec świata
58
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52913811_2025851957522133_4888426025622437888_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=e5f5d8a1a81f7c2ed0e74bd9471dcf53&oe=5CDDFC6E
xDDD
2
mistrzowie vabank
6
żółci siedemset
12
"to nie jego wina tylko kwestia braku szczęścia"
no ludzie święci xD
25
Chelsea z zakazem transferowym. Niech wezmą lekcję od kolegów zza miedzy. Koguty nie potrzebują zakazów, żeby przez 2 sezony żadnych transferów nie robić xD
3
Barca miesza się do polityki katalońskiej a nie polskiej, to chyba spora różnica zważając, że jest to klub ze stolicy Katalonii.
9
"O sprawie informuje "Super Express". Rafał S., mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiej, pewnej nocy ok. godz. 3:30 wyłamał boczne drzwi do jednego z oddziałów tamtejszego szpitala. Następnie znalazł fartuch i wszedł do jednej z sal.
Tak ubrany zaczął udawać lekarza - przyjął dwie pacjentki i przeprowadzając zainscenizowane badania i stawiając fałszywe diagnozy, wyłudził od jednej z nich "do depozytu" pierścionek i obrączkę (stwierdził, że kobieta jest uczulona na biżuterię)."
Kocham ten kraj :D