6

formacja nieżywych schabuff
sorry, musiałem xd

0

Legia rzeczywiście zaczyna z wysokiego "CEEEEE".
Cracovia 1:0.

0

Dobił, ale żółta nie wiem za co, na skrócie nie widziałem żeby ściągnął koszulkę xD

63

Najważniejsze, że Niemiec nie wygrał

1

Na Lyon możesz postawić ze 100 zł

0

Oczywiście, że Ernesto jest spokojny, bo całe wkur... przechodzi na kibiców.

1

Co za gang Olsena w tym ataku, jeden lepszy od drugiego xD

0

Podsumowanie występu xD

3

Boże, co za porażka xDDD

2

W końcu Messi napędził kontrę jak trzeba, szkoda że nie w tę stronę xD

5

Zamiast pić piwo to kawę trzeba parzyć do naszych meczów xD

0

Tymczasem Atletico prowadzi 1:0 z Rayo.

0

Pozamiatał, 150.5 xD

3

ang.pl
też korzystałem :D

10

To chyba jedna z największych zagadek świata, jak on do Barcelony nie trafił.
Nawet w najwyższej formie Xaviego i Iniesty byłoby tu dla niego miejsce, bo świetnie gra również na skrzydle.

135

"Jak znaleźć piosenkę, gdy Shazam zawiedzie:
1. zakładacie konto na yt
2. wrzucacie nute jako video(może być jako film niepubliczny)
3. czekacie na maila o zgłoszeniu naruszenia praw autorskich w których zawarty jest tytuł nutki "
I to jest poradnik. Nic lepszego już nie znajdę xD

0

To niezły Nawałka xD

14

Wenger xD

1

Jak ktoś już pisał to co ja to może i lepiej. Nie jestem sam chociaż xD

0

Valverde ma sporo przeciwników, co pokazują ankiety, również te z Hiszpanii. Więc komentarze, że większość "hejterów" Erniego to dzieci są oderwane od rzeczywistości.
Sama decyzja o przedłużeniu kontraktu w takim momencie raczej dobra, niech wszyscy się teraz skupią na grze a nie sprawach pozaboiskowych.

0

Bzdury kompletne.
Jeśli dla ciebie wyznacznikiem znania przepisów jest narodowość to chyba nie ma sensu podejmować dyskusji.

2

Akcji nie widziałem, ale na podstawie tego zdjęcia to on blokuje bramkarza.

0

Na ten moment znamy 3 ćwierćfinalistów.

1

Czy w poprzednich edycjach, gdy Real wygrywał LM to grali oni jakąś efektowną piłkę? Byli skuteczni, jak ktoś strzelał bramkę to oni strzelali o jedną więcej.
Więc jak ktoś pisze, że nie widział tak słabego Realu to radzę się wstrzymać, bo oni co znowu mogą zrobić to samo.

3

"Chłopcy navarowcy"
Laskowski zaczyna show xDDDDDDDDD

1

Już nie pamiętam co to ferie :(

1

Rozrobiony vibovit :D

0

Liga Mistrzów, Jacek Laskowski i kilka butelek chłodnej substancji.
Można zaczynać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?