Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
formacja nieżywych schabuff
sorry, musiałem xd
0
Legia rzeczywiście zaczyna z wysokiego "CEEEEE".
Cracovia 1:0.
0
Dobił, ale żółta nie wiem za co, na skrócie nie widziałem żeby ściągnął koszulkę xD
1
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52013956_2078146088906646_4138627329624637440_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=21b8e6b57cd5c82a187f8ea61b733217&oe=5D2842C7
Teo Teo Teo
63
Najważniejsze, że Niemiec nie wygrał
1
Na Lyon możesz postawić ze 100 zł
0
Oczywiście, że Ernesto jest spokojny, bo całe wkur... przechodzi na kibiców.
1
Co za gang Olsena w tym ataku, jeden lepszy od drugiego xD
0
Podsumowanie występu xD
3
Boże, co za porażka xDDD
2
W końcu Messi napędził kontrę jak trzeba, szkoda że nie w tę stronę xD
5
Zamiast pić piwo to kawę trzeba parzyć do naszych meczów xD
0
Tymczasem Atletico prowadzi 1:0 z Rayo.
0
Pozamiatał, 150.5 xD
3
ang.pl
też korzystałem :D
10
To chyba jedna z największych zagadek świata, jak on do Barcelony nie trafił.
Nawet w najwyższej formie Xaviego i Iniesty byłoby tu dla niego miejsce, bo świetnie gra również na skrzydle.
135
"Jak znaleźć piosenkę, gdy Shazam zawiedzie:
1. zakładacie konto na yt
2. wrzucacie nute jako video(może być jako film niepubliczny)
3. czekacie na maila o zgłoszeniu naruszenia praw autorskich w których zawarty jest tytuł nutki "
I to jest poradnik. Nic lepszego już nie znajdę xD
0
To niezły Nawałka xD
14
Wenger xD
1
Jak ktoś już pisał to co ja to może i lepiej. Nie jestem sam chociaż xD
0
Valverde ma sporo przeciwników, co pokazują ankiety, również te z Hiszpanii. Więc komentarze, że większość "hejterów" Erniego to dzieci są oderwane od rzeczywistości.
Sama decyzja o przedłużeniu kontraktu w takim momencie raczej dobra, niech wszyscy się teraz skupią na grze a nie sprawach pozaboiskowych.
0
Bzdury kompletne.
Jeśli dla ciebie wyznacznikiem znania przepisów jest narodowość to chyba nie ma sensu podejmować dyskusji.
2
Akcji nie widziałem, ale na podstawie tego zdjęcia to on blokuje bramkarza.
8
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51706730_1107538312761633_7693866700223021056_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=e1902cc00baef7b8ddb71ac852a988ba&oe=5CDE43F1
Przecież to jest spalony, o co tu były pretensje?
0
Na ten moment znamy 3 ćwierćfinalistów.
1
Czy w poprzednich edycjach, gdy Real wygrywał LM to grali oni jakąś efektowną piłkę? Byli skuteczni, jak ktoś strzelał bramkę to oni strzelali o jedną więcej.
Więc jak ktoś pisze, że nie widział tak słabego Realu to radzę się wstrzymać, bo oni co znowu mogą zrobić to samo.
3
"Chłopcy navarowcy"
Laskowski zaczyna show xDDDDDDDDD
1
Już nie pamiętam co to ferie :(
1
Rozrobiony vibovit :D
0
Liga Mistrzów, Jacek Laskowski i kilka butelek chłodnej substancji.
Można zaczynać.