4

Ja tam chciałbym Laporte i tak ponownie za prezydenta. A obecny prezydent i zarząd ? szkoda gadać...

5

Jakos ten tekst mi nie przypadł do gustu. Słaby. A tekst wiadome co ma na celu , napinka kibiców obu druzyn.

0

Hiszpania nie moze grac ciagle tymi samymi zawodnikami , czas na zmiany bo bedzie coraz to gorzej .

0

Jak to prawda to niech biora z pocałowaniem ręki ! oferta bajka ! ale zapewne to plota ;)

0

Jeszcze wydaje sie nie tak dawno Messi zdobywał co mecz bramki , nikt go nie potrafil zatrzymać , teraz cos wydaje sie pekło ..W ostatnim czasie wiele sie działo i Messi musi nabrac ponownie wiary w siebie a napewno wróci stara jego dobra wersja .

1

Vermaelen -- ile to juz razy słysze o specjalnych ćwiczeniach...

0

Ciekawe spotkanie się zapowiada :P

2

Pomyliłem sie , tyle ich było ze i jego przez pomyłke zaliczyłem do grona obronców :D

0

aa sorry mój bład , napastnik ;)

3

To juz jest śmieszne , tyle kasy wydanej , a on zapewne jest przez długi czas nie rozegra 1 meczu, szczególnie po tym jak widac co się dzieje , raz może zagrac a za chwile juz nie moze.. ehh czemu Barca przez ostatnie lata najwiecej pomyłek transferowych popełnia na obrońcach ? Keirrison,Douglas , Vermaelen , Czyhrynski , Henrique czy Martín Cáceres ... ?

1

Co jak co ale z nimi to my chyba bez problemu powinnismy sobie poradzić .. ale to sport więc wszystko jest mozliwe.

0

Diego Simeone to byłby trener z prawdziwego zdarzenia dla Barcy..

4

Szkoda , ale Pep co mógł to zrobił w Barcelonie , wiedział kiedy zejśc ze sceny. Dziękuje Pep za wszystko to były piękne sezony !

0

Ja sie nie uwazam za experta , mówie tylko to co widze .

1

To nie chodzi o czas. LE nie ma pojecie o ustalaniu składu i taktyce . W meczu z Realem i Celtą popełnił wielkie błedy a mimo to w meczu z Almerią nadal tych błedów nie zrozumiał i efekty było widać. To nie jest trener dla takiego klubu jak Barcelona. Potrzeba kogos z wyzszej półki który zrobi z tym porządek i bedzie miec jaja zeby postawić na danego zawodnika który na to zasługuje i tam gdzie jego pozycja. I co najwazniejsze zmiana zarządu.

0

Tylko że jak narazie to musza w pełni zacząc sie rozumieć a wtedy pewnie bedzie duzo goli jak i strach rywala.

1

Luis Enrique: „To trener, który ma jasno określone idee. Jest spokojnym człowiekiem i sądzę, że jest zdolny sprostać wielkim wyzwaniom w tym sezonie”.

Predzej wyleci niz cos osiągnie ;) A co do Xaviego to ciesze się ze zostaje :)

0

Moim zdaniem Pique powinien zostac , ale Alves w tym momencie juz mógłby odejsc .

1

Jedno sie tylko nasuwa : zarząd i Lucho won jak najszybciej bo Barca przez nich zjedzie duzo do dołu, a na to pozwolic nie mozna.

1

Oby tylko sie zmarnował swojego potencjału i grał tak jak do tej pory a bedzie to bardzo ważny zawodnik Barcy w przyszłosci.

0

Czyli sprawa wyjaśniona. Ciekawe ile jeszcze Pique bedzie tak na ławie siedział.

1

Heh a jak Manchester my w finale pogonili to wtedy pasowała jakos :)

0

Andres miło ze tak sie poświecasz , ale prosze Cie ogól sie bo Ci to nie pasuje kompletnie ! :D

0

Oby to pomogło Pique i wrócił do swej dawnej pewnej formy . Ciekawe co mu Pep mówił.

4

Lucho za duzo kombinuje , to sie dla nas zle skończy cos czuję , ale obym sie mylił...

12

Pamiętam sezon za Pepa jak Barca łotała kazdemu ile wlezie nawet po 8-0.. nikt nie był w stanie Barcy zatrzymać a przeciwnicy nie wiedzieli co sie dzieje na boisku. To były piękne czasy !

1

Tylko że to co wyprawia Lucho z zespołem w tej wczesnej fazie to aż sie boję co może być na koniec sezonu i czy zdobedziemy jakies trofea..

0

Tak jasne , to że narazie Real imponuje skutecznościa to nie znaczy ze cały sezon tak beda i że CR7 strzeli więcej bramek od Leo , bo jeden moment i Real może dopaść kryzys.

1

Jest przerwa 2 tygodnie , trzeba wszystko przeanalizowac i wrócic na własciwe tory , niech Barca pokaze swoją najlepsza wersję i czas zacząc poscig za liderem abyśmy my tam wrócili.

0

Valdes trzymaj się i szybkiego powrotu między słupki !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?