0

Ale jeśli juz ma grac Munir , niech zagra Sandro :)

1

I po uj było sprowadzac tego Douglasa ? kasa po raz kolejny wyrzucona w błoto przez zarząd . Ale to jest normalka w ostatnich latach jesli chodzi o obronców bo same niewypały transferowa na tej pozycji juz wiecie chyba o kogo chodzi. Sam osobiscie czekam na odejsce Alvesa , tylko szkoda ze LE jest tak durny i nie widzi ze Montoya może dac Barcelonie dużo na prawej obronie. Zdecydowanie musi byc cos na linii Trener -Martin bo kazdemu daje szanse a jego zawsze albo na trybuny albo wgl nie powołuje. Szkoda Martina !

0

Nasza rakieta na lewej stronie.

2

Brawo nie zawinił przy bramce , ale za to Enrique owszem przy ustalaniu składu i taktyce.

1

Oby tylko nagle ta seria dobra się nie zatrzymała , bo takiego Neymara nam własnie teraz potrzeba.

0

Dobre zawody wczoraj zagrał Rafinha. Powinien częsciej dostawac szanse i grywac pełne spotkania z takimi przeciwnikami.

0

Młody musi troszke szybkość poprawić a bedzie wszystko dobrze. Nasz obrońca na lata .

0

W tym meczu Suarez na mega plus . To dzieki niemu odrobilismy.

1

Luis Enrique, który powiedział, że Barça zagrała najgorszy mecz w tym sezonie.

A przez kogo zagrała taki mecz ? przez Lucho bo nie potrafi ułożyć druzyny.

10

No no Bojan niezle , trafiaj częsciej ;)

2

Szkoda że Sandro tak mało dostaje szans .

0

Wracac bez wirusu FIFA !

0

To niech obniża o pare cm i strzela do bramki a nie słupki i poprzeczki.

0

Alves niech tam zostanie , pasuje mu ławka.

2

Odbiegająć od tematu mówcie co chcecie ale szkoda mi Borussi.. maja nadal dobrą pakę , dobrego trenera a własnie wylądowali na ostatnim miejscu w tabeli.. widac było ile znaczył Robert dla nich . Mam nadzieje ze wyjdą z tego doła i zapewnią sobie stabilizację.

1

Niech nadal trzymaja tego Alvesa , bo po co dac szanse chocby takiemu młodemu Martinowi. Przeciez Alves to najlepszy kaliber...

3

Dzis zagralismy koszmarnie , Lucho nie ma pojęciea o trenowaniu takiej druzyny jak Barca. Totalna amatorka z jego strony wystawia Munira który ma 19 lat a na ławie siedzą 2 gwiazdy warte ponad 150 mln a Barca walczy o odzyskanie pozycji lidera i ma tez waznę rozgrywki przed sobą jak LM. Z poczatku wierzyłem w LE , osiagał dobre wyniki ale to tylko dobre szczescie dopisywało , widac jak teraz zespół nie ma pomysłu na grę a sam Lucho brak pojęcia o ustalaniu składu i pozycji zawodników. Tylko czekać az sie spakuje .

0

Plotki jak nic , niemożliwa sytuacja.

24

„Nie mam kluczy do wszystkich drzwi.

Wystarczy zebys Ty trafil do tych wyjsciowych z Barcelony.

1

Ciekaw jestem co by bylo gdyby Suarez nie wszedl czy tez bysmy wygrali.

4

Dziwny ten Lucho naprawde jest jesli chodzi o ustalanie skladu i postepowanie wobec zawodników.

0

Chyba Suarez ją sam wypracowal a nie caly zespoł..

0

Są 3 pkt ! podziękujmy Luisowi za uratowanie sytuacji , najlepszy z całego zespołu ! VeB !

0

To juz pech Messiego niesamowity...

6

Suarez nam dzis tyłek uratował !

0

Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

nie wierze Messi !!!!!!!!!!!

1

Kolejny raz Messi , Zarra czuwa.

0

No ja prd znowuu !!!

1

Suarez się rozkręca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?