Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jeśli juz ma grac Munir , niech zagra Sandro :)
1
I po uj było sprowadzac tego Douglasa ? kasa po raz kolejny wyrzucona w błoto przez zarząd . Ale to jest normalka w ostatnich latach jesli chodzi o obronców bo same niewypały transferowa na tej pozycji juz wiecie chyba o kogo chodzi. Sam osobiscie czekam na odejsce Alvesa , tylko szkoda ze LE jest tak durny i nie widzi ze Montoya może dac Barcelonie dużo na prawej obronie. Zdecydowanie musi byc cos na linii Trener -Martin bo kazdemu daje szanse a jego zawsze albo na trybuny albo wgl nie powołuje. Szkoda Martina !
0
Nasza rakieta na lewej stronie.
2
Brawo nie zawinił przy bramce , ale za to Enrique owszem przy ustalaniu składu i taktyce.
1
Oby tylko nagle ta seria dobra się nie zatrzymała , bo takiego Neymara nam własnie teraz potrzeba.
0
Dobre zawody wczoraj zagrał Rafinha. Powinien częsciej dostawac szanse i grywac pełne spotkania z takimi przeciwnikami.
0
Młody musi troszke szybkość poprawić a bedzie wszystko dobrze. Nasz obrońca na lata .
0
W tym meczu Suarez na mega plus . To dzieki niemu odrobilismy.
1
Luis Enrique, który powiedział, że Barça zagrała najgorszy mecz w tym sezonie.
A przez kogo zagrała taki mecz ? przez Lucho bo nie potrafi ułożyć druzyny.
10
No no Bojan niezle , trafiaj częsciej ;)
2
Szkoda że Sandro tak mało dostaje szans .
0
Wracac bez wirusu FIFA !
0
To niech obniża o pare cm i strzela do bramki a nie słupki i poprzeczki.
0
Alves niech tam zostanie , pasuje mu ławka.
2
Odbiegająć od tematu mówcie co chcecie ale szkoda mi Borussi.. maja nadal dobrą pakę , dobrego trenera a własnie wylądowali na ostatnim miejscu w tabeli.. widac było ile znaczył Robert dla nich . Mam nadzieje ze wyjdą z tego doła i zapewnią sobie stabilizację.
1
Niech nadal trzymaja tego Alvesa , bo po co dac szanse chocby takiemu młodemu Martinowi. Przeciez Alves to najlepszy kaliber...
3
Dzis zagralismy koszmarnie , Lucho nie ma pojęciea o trenowaniu takiej druzyny jak Barca. Totalna amatorka z jego strony wystawia Munira który ma 19 lat a na ławie siedzą 2 gwiazdy warte ponad 150 mln a Barca walczy o odzyskanie pozycji lidera i ma tez waznę rozgrywki przed sobą jak LM. Z poczatku wierzyłem w LE , osiagał dobre wyniki ale to tylko dobre szczescie dopisywało , widac jak teraz zespół nie ma pomysłu na grę a sam Lucho brak pojęcia o ustalaniu składu i pozycji zawodników. Tylko czekać az sie spakuje .
0
Plotki jak nic , niemożliwa sytuacja.
24
„Nie mam kluczy do wszystkich drzwi.
Wystarczy zebys Ty trafil do tych wyjsciowych z Barcelony.
1
Ciekaw jestem co by bylo gdyby Suarez nie wszedl czy tez bysmy wygrali.
4
Dziwny ten Lucho naprawde jest jesli chodzi o ustalanie skladu i postepowanie wobec zawodników.
0
Chyba Suarez ją sam wypracowal a nie caly zespoł..
0
Są 3 pkt ! podziękujmy Luisowi za uratowanie sytuacji , najlepszy z całego zespołu ! VeB !
0
To juz pech Messiego niesamowity...
6
Suarez nam dzis tyłek uratował !
0
Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
nie wierze Messi !!!!!!!!!!!
1
Kolejny raz Messi , Zarra czuwa.
0
No ja prd znowuu !!!
1
Suarez się rozkręca