Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dorkizos Jim wie lepiej, on, ona i dzieciaki
12
Jeśli zagra na takim poziomie jak z Bayernem to powinno być dobrze.
0
@CvzxMnie zaciekawił fragment o treningach. Robert jest zaskoczony intensywnością - ponoć treningi nie różnią się znacząco od treningów Bayernu.
1
@MrPGG Masz napisane co jest główną przyczyną zwiększenia długu. Budowa stadionu.
0
@PatrychoO Nie można krytykować Ferrana? Ten gość ma cały czas pojazd w komentarzach xD
0
@macio_944 No i odciąża podstawowych piłkarzy.
0
@Matelel Gomorra, Narcos, Zakazane Imperium, The Wire
2
@Kidd Wśród kandydatów na zastępcę Inzaghoego wymienia się między innymi siwego bajeranta.
2
Ciekaw jestem składu na jutrzejszy mecz. Czy Eric wróci do składu i kto na prawą obronę. Pomoc jest chyba znana, atak podobnie. W Interze prawdopodobnie nie zagra Lukaku, nie wiadomo czy dostępny będzie Lautaro. W pomocy zabraknie Brozovica. Na bramce zobaczymy starego znajomego - Onanę.
1
@PatrychoO Post o Messim bez pojezdzania Ronaldo się nie liczy.
2
@obora69 Oglądałem, typowa bajeczka sensacyjna. Chyba 1 albo 2 sezony dałem radę.
0
@MESSIah16 Henry nie strzelił?
0
@AdiKingu96 Może bić wszelkie rekordy. Część kibiców i tak nadal myli jego nazwisko ;)
0
@MESSIah16 On nie podpisał krótkiego kontraktu lub nie zastrzegł klauzuli po 2 latach?
0
@Criss18Barca Jeszcze jednego seoznu nie skończył i już jest w top 3 napasnikow Premier league? Szybko.
0
Trzymam kciuki za tego chłopaka. Wielki talent. Niech powoli wraca do siebie.
2
@Dariusz40 To się okaże. Na pewno nie będzie się przejmował anonimami z internetu tylko walczył o swoje marzenia.
0
@Bisz Według mnie lepiej poświęcić nawet sezon jeśli dojdzie do poziomu sprzed kontuzji. Ansu na zaciągniętym ręcznym na 2 bramki i 3 asysty. Wiem, że asysty naciągane, ale zasady są takie same dla wszystkich.
1
Najbardziej szkoda mi chyba Bojana. Bardzo lubię tego gościa. Nie każdemu jest dane wejac na szczyt.
0
@prokofiew Ja mimo wszystko życzę mu powodzenia. Nie chciał grać w Barcelonie - jego wybór. Czemu jednak życzyć mu źle? Nie każdy jest wierny barwom. Niektórzy wolą pieniądze, inni rolę lidera. To jest inne pokolenie niż Puyol i spółka.
0
@masq Niby tak, ale już raz w tym sezonie schodził z powodu dolegliwości.
0
@cyron1 Problem w tym, że mało co przegrywają ostatnimi czasy.
0
@Durbi Wszedł i nie pokazał nic poza stratami. Wdaje się w dryblingi i je przegrywa. Póki co niczego rewelacyjnego nie pokazuje na tle innych.
19
3 pkt dopisane, mecz do zapomnienia. Czas na Inter. To będzie duży test.
0
@dniel Ja polecę ketchup z krokusa i roleski.
0
@masq Może fizycznie nie czuje się najlepiej po zgrupowaniu.
0
@kuz Napastnicy zawsze mają lepsze liczby od napastników. Dla mnie porównanie zawodników z dwóch roznych formacji pod kątem statystyk łatwiejszych do zdobycia dla napasnikow jest słabo miarodajne. Porównaj sobie statystyki Valverde do pomocnika o jego profilu, a Lewego do 9. Wtedy ma to sens;) To tak jakbyś porównywał odbiory Lewego z odbiorami defensywnego pomocnika. Niby można, tylko po co.
0
@TheNekro94 Ja nie wiedziałem czy będą kolejne sezony:)
0
@MesQueUnClub96 Każdy ma swoje subiektywne odczucia.
0
@Janiama Umtiti czy Lenglet konkurencji nie robią. Inigo Martinez to już inna sprawa ;)