2

@dorkizos Jim wie lepiej, on, ona i dzieciaki

12

Jeśli zagra na takim poziomie jak z Bayernem to powinno być dobrze.

0

@CvzxMnie zaciekawił fragment o treningach. Robert jest zaskoczony intensywnością - ponoć treningi nie różnią się znacząco od treningów Bayernu.

1

@MrPGG Masz napisane co jest główną przyczyną zwiększenia długu. Budowa stadionu.

0

@PatrychoO Nie można krytykować Ferrana? Ten gość ma cały czas pojazd w komentarzach xD

0

@macio_944 No i odciąża podstawowych piłkarzy.

0

@Matelel Gomorra, Narcos, Zakazane Imperium, The Wire

2

@Kidd Wśród kandydatów na zastępcę Inzaghoego wymienia się między innymi siwego bajeranta.

2

Ciekaw jestem składu na jutrzejszy mecz. Czy Eric wróci do składu i kto na prawą obronę. Pomoc jest chyba znana, atak podobnie. W Interze prawdopodobnie nie zagra Lukaku, nie wiadomo czy dostępny będzie Lautaro. W pomocy zabraknie Brozovica. Na bramce zobaczymy starego znajomego - Onanę.

1

@PatrychoO Post o Messim bez pojezdzania Ronaldo się nie liczy.

2

@obora69 Oglądałem, typowa bajeczka sensacyjna. Chyba 1 albo 2 sezony dałem radę.

0

@MESSIah16 Henry nie strzelił?

0

@AdiKingu96 Może bić wszelkie rekordy. Część kibiców i tak nadal myli jego nazwisko ;)

0

@MESSIah16 On nie podpisał krótkiego kontraktu lub nie zastrzegł klauzuli po 2 latach?

0

@Criss18Barca Jeszcze jednego seoznu nie skończył i już jest w top 3 napasnikow Premier league? Szybko.

0

Trzymam kciuki za tego chłopaka. Wielki talent. Niech powoli wraca do siebie.

2

@Dariusz40 To się okaże. Na pewno nie będzie się przejmował anonimami z internetu tylko walczył o swoje marzenia.

0

@Bisz Według mnie lepiej poświęcić nawet sezon jeśli dojdzie do poziomu sprzed kontuzji. Ansu na zaciągniętym ręcznym na 2 bramki i 3 asysty. Wiem, że asysty naciągane, ale zasady są takie same dla wszystkich.

1

Najbardziej szkoda mi chyba Bojana. Bardzo lubię tego gościa. Nie każdemu jest dane wejac na szczyt.

0

@prokofiew Ja mimo wszystko życzę mu powodzenia. Nie chciał grać w Barcelonie - jego wybór. Czemu jednak życzyć mu źle? Nie każdy jest wierny barwom. Niektórzy wolą pieniądze, inni rolę lidera. To jest inne pokolenie niż Puyol i spółka.

0

@masq Niby tak, ale już raz w tym sezonie schodził z powodu dolegliwości.

0

@cyron1 Problem w tym, że mało co przegrywają ostatnimi czasy.

0

@Durbi Wszedł i nie pokazał nic poza stratami. Wdaje się w dryblingi i je przegrywa. Póki co niczego rewelacyjnego nie pokazuje na tle innych.

19

3 pkt dopisane, mecz do zapomnienia. Czas na Inter. To będzie duży test.

0

@dniel Ja polecę ketchup z krokusa i roleski.

0

@masq Może fizycznie nie czuje się najlepiej po zgrupowaniu.

0

@kuz Napastnicy zawsze mają lepsze liczby od napastników. Dla mnie porównanie zawodników z dwóch roznych formacji pod kątem statystyk łatwiejszych do zdobycia dla napasnikow jest słabo miarodajne. Porównaj sobie statystyki Valverde do pomocnika o jego profilu, a Lewego do 9. Wtedy ma to sens;) To tak jakbyś porównywał odbiory Lewego z odbiorami defensywnego pomocnika. Niby można, tylko po co.

0

@TheNekro94 Ja nie wiedziałem czy będą kolejne sezony:)

0

@MesQueUnClub96 Każdy ma swoje subiektywne odczucia.

0

@Janiama Umtiti czy Lenglet konkurencji nie robią. Inigo Martinez to już inna sprawa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?