1

Macie moc zmienić jedna sytuację meczową/decyzję sędziego. Co zmieniacie? Moje typy: 1) sędzia uznaje bramkę Bojana i Barca wygrywa 2:0 z Interem meldując się w finale LM
2) Higuain trafia w finale z Niemcami, Argentyna wygrywa finał MŚ
3) Sędzia nie dyktuje drugiego karnego dla Bayernu i Valencia wygrywa finał LM
4) Mandi nie faluje Ansu - Fati nie doznaje kontuzji i jego kariera nie jest naznaczona ciągłymi powrotami do sprawności
Można podać swoje typy :)

0

@maroon A mi chyba wszystkie podeszły. Choć pierwsze rzeczywiście najlepsze.

23

@kuz Valverde to środkowy napastnik, że porownujesz ilość strzelonych goli?

0

@TheNekro94 Ja się wcześniej zastanawiałem na tym czemu Thomas nie mówi "sprawdzam" w tej kwestii, ale fajnie to ułożyli. Jak dla mnie najlepszy zwrot akcji był chyba na koniec 1 sezonu (lub 2 nie pamiętam) gdy został wywieziony w pola. Też wydawało się że to koniec. Do tego ta muzyka i emocje.

5

Obejrzałem ostatni sezon Peaky Blinders. Jak na to, że oglądałem z dużymi przerwami to jestem pod wrażeniem. Do końca byłem ciekaw co się wydarzy, klimacik był obecny we wszystkich sezonach. Nie wszystkie były na tym samym poziomie, ale nie żałowałem obejrzenia wszystkich. Jak ktoś nie oglądał to myślę, że warte polecenia :) Oryginalny, mroczny klimat, zwroty akcji świetne postacie i dobra muzyka. Peaky fucking Blinders będzie w topce moich ulubionych seriali :)

0

@Emhyr Chyba dzisiaj :)

0

@Deviler O co chodzi? Nie śledzę boksu na codzien.

1

@Deviler No niektórzy widzą w tym okoliczność łagodząca. Ktoś coś odwalił, ale w sumie nie był świadom bo po alko. Dla mnie też to niezrozumiałe.

0

@MajkiYB Oczywiście, że Raphinha poza bieganiem na ten moment niewiele pokazał.

1

@Messisinio Czego daje więcej? Fati ma 2 gole i dwie asysty mimo mniejszej liczby minut od Brazylijczyka. Raphinha póki co bez szału - 1 gol i 1 asysta w lidze.

0

@Fido66 Polecę klasykę - stary serial Pitbull.

1

@AmigoBlancos Neymara, a nie patrząc na daty to jeszcze Figo i Fabregasa. Do tego wymiana Eto'o na Ibre.

0

@Xpert77 Zawsze? Trzymalbys go do 50 czy co? :D

0

@DonMatteo901 bik pała

2

@jakub1906 jang leosia zrobiła włam na konto

0

@draxidox Na YT są porównania. Można zerknąć

1

@AlexDark00 Przy pierwszej bramce rzeczywiście się nie popisał, ale druga to nie jego wina. Poza tym na jego stronie nie było akcji dla Bayernu.

0

@PatrykBarca No przecież od dawna jest agentem Alejandro.

1

@HighestInTheRoom Biedna to jest rodzina co zginęła. Psa ktoś może przygarnąć, im życia nikt nie wróci.

0

@tomek8756 Niby znana a ubranie z wyciętych gazet. Troszkę siara.

0

@tristan87 Koniec końców jest to jednak relacja w sumie niewolnicza. Człowiek nawet jeśli dba o zwierzaka to jest jego Panem. Tresuje go pod siebie, żeby był posłuszny. Pies czy kot w gruncie rzeczy nie jest wolnym stworzeniem. Ma się słuchać. Jest też taka troszkę zabawką i rozrywką. Nie jestem fanem posiadania, ani też przeciwnikiem. Czasem mi po prostu żal tych zwierzaków. Jak widzę np koty zamknięte w mieszkaniu. Jedyną rozrywką to pobiegać, podrapać jakieś zabawki. Reszta to rutyna - jeść, srac i spać. Tak w kółko. Koszmar.

1

@Krystian1588 Piłka się klei jak piasek do dupy.

1

@AlexDark00 Ten placek co z Bayernem bez problemu ogarniał swoją stronę, mimo nikłej asekuracji skrzydłowego? Spoko.

2

@Jakchcesz Oj bity Auera bardzo mi siadają.

1

Byle nie wróciła taktyka z poprzednich sezonów - niegotowy zawodnik za szybko wraca na boisko po czym wypada na jeszcze dłużej oo jej odnowieniu. Zdrowie najważniejsze - lepiej przegrać klasyk i mieć Kounde na kolejne spotkania niż wygrać z Real i np stracić Francuza na dłużej.

7

@JarekS Ciekaw jestem jaki byłby bilans Alemanyego gdyby nie rozmowy Xaviego z przyszłymi piłkarzami Barcy. Z doniesień medialnych można się domyślać, że to Xavi był decydujący przy tych operacjach transferowych.

19

@kibic1899 Nasz najlepszy skrzydłowy na ławkę. Nieźle.

0

@kamil9040 Skąd dokładna liczba 80%? Instytut danych z 4 liter? Przecież tego nie da się tak oszacować.

0

@Danger204 proponuję przenieść zasady z orlika - zero spalonych:) Sępy,.które nie stoją wyłącznie w polu karnym przeciwnika byłyby zachwycone :D

0

@tomek8756 Mnie rozbawiło:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?