Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kibicblaugrany Fajnie wyjaśnione, dzięki :)
1
@Kgorecki2500 To pewnie strzeli jedną i będzie miał z 3 asysty xD
5
Ludziom, którzy nazywają już Barcelonę memem bo pojawił się news o Kessie i Christensenie radzę poczekać ;) Laporta jest jaki jest, ale widać że plany awaryjne mają. Śmiechy zaczęły się już przy plotkach o transferach Lewego czy Raphinhi. Jak się skończyło - wszyscy wiemy. Calma
1
@Emhyr Abua przyszedł w chyba ostatniej możliwej godzinie okna:D
0
@kibicblaugrany Rozumiem, czyli każdy kto spowoduje straty finansowe firmy swoimi nietrafiony decyzjami powinien iść od pierdla? To nikt nie zakładałby firm. Oczywiście jest to bardzo duży skrót myślowy i być może totalnie się mylę bo rzeczywiście nie znam się na tym.
0
@kamiVeB On nie grał w Villarealu?
10
@KibicBarcy84 Akurat Depay to osobna hisotria. Holender zrobił bardzo duży ukłon w stronę Barcy odnośnie finansów, więc klub chce mu się odwdzięczyć. Nie widzę w tym nic złego.
0
@Pawel13sz Może Pep za Busquetsa? R10 za Neymara i na szpicy mimo wszystko widziałbym Eto'o
0
@tristan87 Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wyciągnąć konsekwencje i elo.
0
@Sulimo 224/240. Poddałem się 03:32 przed czasem. Fajna sprawa. Zapomniałem o Abelardo, Reizigerze, Christanvalu, Coco, Navarro, Davidsie (tutaj wstyd), Luisie Garcii, Maxwellu i Keicie (ci dwaj wydawali mi się rezerwowymi), Arthurze i ... Frenkiem De Jongu :D
0
@neeed Chyba obaj byli przed sądem, tylko w różnych sprawach.
2
@MAGNETO Sędzia uznaje prawidłowy gol Bojana z Interem. Barcelona awansuje do finału i go wygrywa. W ten sposób broni jako pierwsza LM. Dzięki ważnej bramce, następuje eksplozja talentu Krkica.
0
@RosjaninBut Oby tak było. Choć moim zdaniem, lepiej byłoby zainwestować w PO z prawdziwego zdarzenia. Tylko pewnie nie ma za dużo takich na rynku.
0
@masq Oby piłkarze tak nie myśleli - że teraz to się każdy położy przed nimi ;)
1
@Firestone Probierz też się wzorował na Guardioli :D Cracovia nie grała jak Barca. Oczywiście inna skala, ale kopiowanie rozwiązań nie zawsze wychodzi.
0
@Emhyr Nie no jak Ty zamykasz to można się rozejść :)
0
@Batys No dawno, ale było :D taka ciekawostka. Oleguer to był dopiero leszczyk.
0
@Bykunn Jestem katolikiem i jakoś nie mam problemów z LGBT. Chyba, że jesteś wyznawcą zbiorowej odpowiedzialności. Byłem też świadkiem zbulwersowanych katolików wychodzących z kościoła przy nietolerancyjnych słowach starego kapłana na te tematy. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, serio - nie warto. Choć oczywiście masz do tego prawo.
0
Pytanie na serio. Skąd ta podjarka Silvą? Czy on jest typowym pomocnikiem grającym w trójce? Bo u nas pewnie tak by grał. Przypominam, że Coutinho będąc megagwiazda Liverpoolu nie dał rady w Barcelonie. Między innymi dlatego że w Liverpoolu był idealnie ustawiony w zespole. U nas w innym ustawieniu był jak piąte koło u wozu. Pytanie czy Portugalczyk mógłby się wkomponować w skład. Byłbym ostrożny w ferowaniu wyroków.
0
@Mathoue Gra obronna De Jonga to jeden z czynników, przez które chcą go sprzedać. Także z tym zabezpieczeniem tyłów to był nie odlatywał;)
5
@Batys Przypominam, że wygraliśmy Ligę i ligę mistrzów z Oleugerem na prawej xD
3
@Bykunn Skoro wyśmiewanie wierzących jest ok i można nie czytać, to wyśmiewanie całej grupy LGBT tak samo:) Bo czemu ta grupa miałaby stanowić wyjątek? Żeby nie było - ja jestem za szanowaniem obu środowisk.
0
@Criss18Barca Nie no piłka nożna to sport indywidualny.
0
@taris Frenkie już grał na tej pozycji i był słaby. Można pokombinować z dwoma DMami to wtedy De Jong by się odnalazł jak w Ajaxie.
0
@kibicblaugrany Tu jest o nadużyciu lub niedopełnienie ciążącego na kimś obowiązku. Bartomeu przepłacał - klub nie dostał przez.jego błąd milionów kary tylko źle zorganizował budżet. Pewnie gdyby nie pandemia to dalej by się to jakoś kręciło. Zwiększał zyski, ale wydatki również szybowały w kosmosie. Pandemia ucięła część zysków i krach gwarantowany. Jaki niby zarzut byś mu postawił?
0
@Aragorn33 Jakie konkretnie przestępstwa popełnił? W sensie udowodnione - komentarze La bamba nie są wiążące. Wiemy, że był skrajnie niegospodarne, ale czy od razu można nazywać go przestępca?
1
@panczo Racja, to drugi kolega go tak nazwał. Wybacz :)
0
@panczo Tylko między najlepszym bramkarzem świata z Realu a byciem ręcznikiem jest dużo miejsca i Niemiec nie jest na dnie. Tyle. Moim zdaniem dużo większy problem, to mamy na prawej obronie.
0
@dziaraka Zaślepieni Niemcem? Jakby był na horyzoncie inny bramkarz to nie mam nic przeciwko. Zdaję sobie sprawę, że nie ma takiej formy jak kiedyś i może do niej nie wróci, ale pisanie, że jest ręcznikiem jest niepoważne. Ręcznik to jest Karious w finale LM. Ter Stegen jest po prostu bez formy - tak samo jak Oblak w zeszłym sezonie. Jak obrona jest niepewna to i bramkarz. Kilka sezonów temu Ter Stegen samodzielnie wygrywał spotkania. Przez to zjazd wydaje się dużo większy bo z wysokiego C. Jest bez formy, ale pisanie o ręczniku jest w mojej opinii przesadzone. Tyle.
9
@panczo Tak tak, Ter Stegen to w ogóle nic nie potrafi :)