Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb Daleko od nas więc pewnie mało kogo to interesuje.
3
Do 2 października można napisać wiadomość Powstańcom Warszawskim. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w akcji to szczegóły znajdzie na stronie dumnizpowstancow.pl Tutaj dodaję link do spotu
Miły gest, myślę że warto wziąć udział. Pozdrawiam i miłego poniedziałku.
0
@Objectivo To jest aluzja to premiera mówiącego o koronawirusie.
0
@Tatazolwinia Rzeczywiście.. Jakby to była matura to bym nie zdał - odpowiedź nie na temat.
0
@Katalończyk 99 Też tak sądzę. Choć to oczywiście subiektywna opinia.
0
@GeneralXavi Przegrywać 0:5 i nie nawiązać walki, a przegrać finał 1:3 LM dając z siebie wszystko to jednak inna półka. Ja mu klasy nie odmawiam, tylko pytanie jak odebralbys to jako zawodnik.
0
@JarekS Miałem wrażenie, że Araujo w zeszłym sezonie miał mniej dolegliwości niż sezon wstecz.
0
@Zorrocule No a ile dali np na Jovica i ile za niego zgarnęli?
0
@Zorrocule Warto dodać, ile mln zwolniło się w liście płac bo to obecnie sprawa priorytetowa.
1
@Kondziubarca Zobaczymy na koniec sezonu.
1
@Emhyr Do dziś pamiętam ten promienny uśmiech R10 kiedy Puyol zaprosił go do zdjęcia. Cały stadion pięknie go przywitał. Legenda.
0
@messi564 Podobał mi się ten gość jak jeszcze grał u nas, choć zagrał tylko kilka spotkań. Były chyba jednak z nim problemy w sferze osobistej. Chodziły słuchy, że miał się już za gotowego piłkarza i niekoniecznie należał do pokornych. Nie wiem ile w tym prawdy.
0
@AlexDark00 Nikt nie mówi o zwolnieniu. Jednak jak trener Twoje drużyny podkreśla jak fajnie, że może oglądać zawodnika przeciwników strzelającego piękna bramkę na 5:0 Twojej ekipie ivze jakby nie był trenerem to by płacił za oglądanie tego widowiska to jednak niesmak lekki w części szatni może być.
0
@tbas Może cenią jego talent, ale gość ma poważne problemy z kontuzjami.
7
@Przemson Ma wysoką pensję i chcą go zrzucić z listy płac. Nikt nie chce za niego zapłacić więc lepiej oszczędzić na pensji niż puścić później za darmo i jeszcze płacić za siedzenie na ławce.
0
@JarekS Mi jakoś średnio pasuje na bok obrony ze względu na gabaryty. On jest turem, i może mieć problemy z mniejszymi filigranowymi skrzydłowymi. Co innego wygrać kilka sprintów, a co innego co mecz robić dziesiątki zrywów za skrzydłowym. Oby pomysł Xaviego wypalił. Poza tym prawy obrońca powinien jeszcze umieć podłączyć się do ataku, a Ronald raczej niewiele oferuje na skrzydle w kwestiach ofensywnych.
0
@FCBurnley Drewniany emeryt,.który bił im wszelkie rekordy strzeleckie. To co to siwadczy o pozostałych nie - emerytach z Bayernu xD
0
@Drogba1 No i kto to będzie oceniał? Jeśli zawodnik będzie grał dobrze, ale klub powie, że gra słabo i będzie go chciał zwolnić (bo w rzeczywistości np będzie chciał zejść z pensji) to co wtedy? Jak zmierzysz procent spełnienia oczekiwań? To jest jest obiektywnie niemierzalne.
0
@Ojciec5tkidzieci Koledzy niżej piszą, że w Eleven powinni być podobnie :)
0
@Roobo @eRtos213 Dzięki śliczne.
0
@RADOSLAW Nie decyduje, tylko stawia warunek odnośnie swojego kontraktu. Nie muszą go słuchać i może odejść. Oczywiście o ile to w ogóle prawda.
5
@WiernyKibic111 Spokojnie, te same teksty były przy Pedrim, Araujo czy Ansu. Gavi też podpisze.
0
Czy jak dam rezygnację z pakietu eleven (mam do 14.08) to będę mógł do tego dnia oglądać czy od razu od momentu kliknięcia w rezygnację kanały będą poblokowane? Nie wiem czy już sobie zrezygnować, żeby 15 mi nie pobrało kasy czy będę stratny. Ktoś się orientuje?
0
@neeed No to całkiem niezła kwota.
0
@Emhyr Ok, czyli w stosunku do dźwigni. Nie zrozumialem.
0
@Emhyr Ile rocznie dostają inne kluby za reklamę na rękawach, że piszesz o małej kwocie?
4
@Drogba1 No i zapis dawałby ogromne pole do interpretacji i nadużyć. Wystarczyło nie podpisywać na 4 lata.
6
@eckov On się kreuje na osiedlowego szamana. Powinien mieć kawałek o Umtitim.
1
@kosol11 Nie ta flanka.
3
Jeszcze troszkę za mało mówi się o profilaktyce chorób nowotworowych. Dla mężczyzn stosunkowo najbardziej głośna jest akcja movember. Zachęcam do niej serdecznie. Dodatkowo jeśli ktoś ma w rodzinie przypadki wystąpienia chorób nowotworowych to warto zastanowić się nad badaniami genetycznymi. Na tej stronie https://badamygeny.pl/zamow?gclid=Cj0KCQjwuaiXBhCCARIsAKZLt3mThZdaj0iIKjT2HaqbI3EL6TLcEFCelBsSl5cz56z01u_96I8iglAaAuYEEALw_wcB są stosunkowo tanie badania na dużą liczbę genów. Jeśli w badaniu wyjdzie jakiś wadliwy gen to można zacząć wdrażać działania profilaktyczne. Warto się zastanowić. Są też inne obiekty oferujące takie usługi, ale tańszych nie znalazłem. Niska cena tutaj wynika po prostu z tego, że robi się jednocześnie badanie dla 300 osób, a nie pojedynczo. Zachęcam do poczytania tej lub innych stron w tej tematyce. Dużo zdrówka i pozdrawiam:)