Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Nie liczyłbym, że gra w reprezentacji daje gwarancję gry w klubie na tym samym poziomie. Coutinho czy Griezmann grali świetnie w reprezentacji i niewiele to miało wspólnego z grą w Barcy.
3
@Rust_Cohle Mogła płacić zbliżeniowo bez pinu do 100 zł :P chyba, że autor postu nie ma takiej możliwości na karcie.
0
@JarekS Czy powód jest natury zdrowotnej i uniemożliwi transfer do jakiegokolwiek klubu?
0
@VbamboeB Kontrakty Pedriego, Araujo, Fatiego czy teraz Gaviego to nowe historie. Laporta wypuszczał do mediów info że Araujo chce większych pieniędzy i może przejdzie do Anglii, z Pedrim też coś tam było. Oby nie było to tendencją.
0
@eckov No mimo wszystko część rzeczy na pewno da się rozwiązać bez napuszczania prasy. Oby się to czkawką nie odbiło.
0
@pt9 Pep kombinował z jego pozycją. Chciał optymalnie wykorzystać skuteczność Leo. Dopóki grał na środku to strzelał na zawołanie.
0
@VbamboeB Mi się średnio podoba sposób, w jaki osiąga kwoty wynagrodzeń. Szczuje mediami wywierając nacisk na piłkarzy. Ile to było artykułów, że nie chcą obniżać z pensji, albo śmią negocjować. To się może odbić czkawką.
31
Odkąd Dembele nie był pchany zbyt wcześnie po kontuzjach na boisko to dziwnym sposobem nie łapał kolejnych urazów. Może nie strzela bramek, ale kręci niesamowitą liczbę asyst i jest mega trudny do krycia. Świetnym przykładem jest El Classico. Brakuje nam takich grajków, mam nadzieję, że podpisze kontrakt. Choć jesli ma dostać kontrakt na poziomie Ansu to pewnie nie podpisze.
0
@Kondziubarca No video jest mega dziadowe. Nie dziwię się, że się nie spodobało.
0
Fajnie jakby zrobili transformację kanału na YT. Tam to jest straszna kicha.
0
@tbas W sumie chyba nikt nie wie ile dokładnie zarabiają piłkarze. Ich kontrakty nie są przecież wrzucone do neta.
15
Życzę mu, żeby nawiązał poziomem do Yaya Toure. Jednego z moich ulubieńców.
0
@masa11 Maturę pisze każdy. Do półfinału LM dochodzi tylko elita sportowa. Najlepsi z najlepszych. Porównanie troszkę z czapy.
1
@Jakchcesz Ok rozumiem Twoje zdanie. Ja akurat wolałbym mieć je widoczne po przejściu na zakładkę La rambli, a nie na głównej stronie. Część użytkownikow nie korzysta z La rambli. Tyle. Na telefonie to fajnie funkcjonuje, na kompie już inaczej.
0
@TheNekro94 Wyraziłem swoje zdanie. Mogę? Skoro Ty wyrażasz opinie na temat mojej opinii to mi chyba też wolno? Nikt mi nie kaŻe czytać i nie sugeruję tego.
0
@Jakchcesz Fajnie wyraziłem swoją opinię. Gorące dyskusje pojawiają się na głównej. Otwierając stronę na komputerze zajmują sporą część ekranu. Wielkość tych dyskusji w przeglądarce komputera jest niewiele mniejsza od artykułów na stronie. Na telefonie nie ma tego problemu.
4
Był taki moment, że nie było gorących dyskusji. Piękny czas - bez tematów -odgrzewanych kotletów dla komentarzy. Fajnie jakby znów taki motyw kiedyś powrócił.
0
@DonMatteo901 Mistrzami opłacania pensji zawodników w innym klubie i tak w ostatnich latach była Barcelona ;)
0
@Uukasz_93 Jeśli się dogadasz to nie musisz wypłacać. Pytanie kto by się zgodził xD
0
@hardmind No, ale teraz mamy lato. Pomidory w zimie są drogie i niejadalne. Najlepiej jeść sezonowo i mrozić na zimę. Ewentualnie w zimie jakieś keto i jedynie mrożone warzywa/owoce.
0
@pauletaa Zależy ile czego kupujesz. W biedrze paczka malin to z 12 zł.
0
@tbas Rozumiem, tylko pytanie czy warto ryzykować tyle kasy bo może tam odpali, a może totalnie nie będzie pasował na prawą obronę.
0
@AdiKingu96 Kupujesz kilka kilogramów awokado? Z innymi produktami to rozumiem, ale 100 zł na warzywa i owoce to sporo.
0
@Aneurysm Ten po lewej to kto? Brat Ronniego.
0
@meteo100 Nie no, jakby mieli mu wypłacić całość kontraktu to raczej słaby biznes. Pewnie będą coś negocjować.
0
@pt9 Na podstawie tego zdjęcia czy czego? Gość ma mega pojazd, bo nie broni już niemożliwych piłek jak kiedyś. Czasem odnoszę wrażenie, że dla niektórych to już poziom Kariusa z finału LM.
0
@koksik2700 Każdy ma swoją subiektywna opinię. Na temat warsztatu raczej nikt się tu nie wypowie bo trzeba być ekspertem. Grande connection jest tekściarzem i ma na ten temat kanał na YT. Analizuje rymy itp.
2
@hayek Obwodzie? Chyba odwodzie ;)
1
@Bobo25 Spoko, tylko linków do badań nie ma i nie wiadomo jaki rodzaj badań był robiony. Czy epidemiologiczne na podstawie ankiet i wywiadów, które są delikatnie mówiąc niewiele warte, czy badania kontrolne? Czy inne elementy diety w ogóle były monitorowane? W ogóle ten fragment mnie rozwala. "Co ciekawe, osoby będące na diecie twierdzą, że po odstawieniu mleka szybciej schudły. Potwierdziły to również badania naukowe. Mleko zawiera sporo kalorii, a osoby, które spożywają ten napój regularnie w dużych ilościach, mogą mieć problem z pozbyciem się nadprogramowych kilogramów." 1. Każdy jest na diecie - gorszej lub lepszej. Dieta to jest to co jemy. 2 Chyba logiczne, że jak spożywamy jakiekolwiek kaloryczne produkty w dużej ilości i nagle odetniemy je z puli dziennych kalorii to będzie łatwiej schudnąć. Aczkolwiek obecne mleko jest dużo gorszej jakości niż mleko z naszego dzieciństwa. Hormony u krów, odtłuszczanie go nie pomaga. Sam mocno ograniczyłem. Niestety nie umiem zastąpić nabiału - sera cheddar, skyra, serka wiejskiego czy mozarelli. Temat ciekawy, aczkolwiek artykuł pisany chyba dla budowania sensacji niż chęci przekazania rzetelnej informacji.
0
@MontelQ No sama klauzula była niska. Natomiast drugie tyle na premie za podpis to bardzo dużo:)