Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mathoue W narcosach też dobry
40
No i git. Piłkarz ma grać. Jak dla mnie to konferencje są tak schematyczne, że i tak nic nie wnoszą. Gadanie o niczym.
0
@arkasath Człowiek pamięta jak zobaczył Messiego w towarzyskim meczu z Juve i stworzył go sobie w Fifie 2002 xD
0
@jeyx77x w ustawieniach dźwięków i wibracji pewnie gdzies będzie opcja :)
0
@Albatros Tym bardziej że kosztował tyle co nic.
0
@Clue Czytam La bambie i nie widziałem takiego porównania. Raz ktoś napisał, że będzie magia i tyle.
1
@RobiS Normalnie działaja tam subskrypcje, da się logować? Ja używam new pipe.
0
@HavertzKai Ewentualnie przestać grać jednym DM bo Frenkie jest cieniutki w obronie.
4
@Pawel13sz Umtiti też takie wrzucał :D
0
@Jakchcesz Zmniejszamy zadłużenie tylko księgowo. Jeśli nie zwiększymy przychodów w przyszłości (które na dzień dobry będą niższe przez wyprzedanie tych udziałów na 25 lat) to nie będziemy mogli myśleć o zmniejszaniu zadłużenia. Dźwignie to coś, co pozwala działać tu i teraz. Jeśli dzięki temu nie wskoczymy na wyższy poziom sportowy (a tak może być) to będziemy w czarnej D.
3
@BlendziorMLKV Akurat Valdes w formie to był kozak. Nogami czasem coś niezłego odwalił, ale w bramce super.
0
@HypeR Tak jak kolega napisał. Znamy najlepsze akcje Lewego jak 4 bramy z Realem czy 5 bram po wejściu z ławki.
2
Jeśli Lewy przyjdzie do Barcy to przynajmniej nie trzeba oglądać kompilacji ze skillsami x)
5
@misiek12319 https://zzapolowy.com/zwroci-sie-z-koszulek-najwiekszy-mit-okna-transferowego/ to tak odnośnie tego mitycznego zwracania się z koszulek :)
1
@a1a Przez ostatnie dwa sezony miał jedną poważna kontuzje, która złapał na meczu reprezentacji. Od zeszłego sezonu ma inne ćwiczenia (pod sprinty) i jest o niebo lepiej. Poza tym jest dopuszczany do gry kiedy jest wyleczony (poza sytuacja z koronawirusem )
1
@MatiSh Tak, sprzedajesz część udziałów przez co, corocznie będziesz miał mniejszy przychód. Już widzę, jak to odkupują za 400 mln czy ile tam razem wyjdzie ;)
1
@Kurkmen Ja mieszkałem w Kassiopi. Piękne spokojne miasteczko, fajne niedrogie restauracje przy porcie. Dwie wspaniałe plaże z błękitną wodą. Na samej wyspie warto zobaczyć Paleocastroce,.której niestety nie zobaczyłem. Polecam wybrać się na Pantokrator bo widok jest przedni. Stolica wyspy też bardzo urokliwa. Miejsc jest więcej - najlepiej sprawdzić na tripadvisorze i dopasować do swojej miejscówki.
0
@Harnas2 Odkład Ousmane jest dopuszczany do gry gdy jest gotowy i ma inny rodzaj treningów to nie łapie kontuzji. Także rozumiem, że trzeba pomieszkiwać, ale ostatnie dwa sezony były dość spokojne pod tym kątem. Ostatnia poważna kontuzja była podczas gier reprezentacji.
5
@JarekS Do tego odpoczynek dobrze mu posłuży. Nie oszukujmy się - był to zawodnik robiący różnice w zeszłym sezonie i w krótkim czasie był w stanie wygenerować mnóstwo asyst. Umowa na dwa lata - mniejsze pieniądze. Bardzo korzystne zakończenie. Ważne, że Xavi nie posłał go na trybuny jak wielu chciało. Dzięki Ousmane padło trochę goli i awansowaliśmy do LM.
0
@Emhyr Zgadza się.
0
@Emhyr Fake info. Był też news, że koszulka jest w sprzedaży, ale nie jest wyeksponowana.
0
@damian.09 Może wola nie nakładać presji czasowej ;)
1
@Ojciec5tkidzieci Tak samo jak była jakaś bramka Iniesta z tej emeryckiej ligi i tekst, że jest lepszy niż cała pomoc Barcy xD
0
@Bobo25 Ponoć cała trójka i dopłatą 40 mln.
1
W sumie fajny sposób na określenie sprzedaży udziałów - dźwignia xD
2
@Comentateiro Szczególnie niektóre masła mają dziwne objętości. 180 czy 175 g.
1
@FCB24 Post niżej jest o tym info. Barca B.
0
@KibicBarcy84 Pokazał ogromny potencjał. Kiedy jest zdrowy, jest gwarantem goli. Po kontuzjach wracał i też strzelał. Problemy w tym sezonie wynikały nie z kolana, ale z tego, że nie trzymali się swoich założeń. Ansu miał się adaptować przez odpowiednią liczbę minut, a grał oczywiście więcej i mięśniówka. Kolejny powrót i znów grał więcej, niż początkowo zakładali. Zobaczymy co będzie teraz - obawiam się, że brak zabiegu to był błąd. Bardzo jednak chciałbym się mylić.
0
@PIOTR76BARCA Nie można tak zrobić. Yusuf Demir po tym jak został zarejestrowany w 1 zespole nie mógł grać w Barcy B, mimo że docelowo do niej był kupiony.
4
@Pablit Kontuzjogenny to taki, który powoduje kontuzje. Jak kancerogenny.