Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Za 6 dyszek jest canal + online z eleven i canal + sport więc wszystkie mecze i możliwość odbioru na 2 odbiornikach? Warto rozważyć :D
2
@xVENUMx Fajnie jakby Ansu odpalił i dopisywało mu zdrowie. Wtedy nikt by nie kwestionował tego numeru.
0
@HighestInTheRoom Niech wygra Ligę mistrzów, dostanie złotą piłkę i odejdzie za jakieś 20 mln do jakiegoś MLSu :D
3
To co, za dwa lata Mbappe przychodzi za Lewego? ;)
0
@cules100pro Komentator nie wybiera meczów. On komentuje xD
0
@Doren01 Messi też już nie był takim gejmczejndzerem. Piłka się zmieniła - indywidualności już nie znaczą tyle co mocny równy zespół.
1
@Tomash_Ek Pes6 piękna sprawa. 4, 6 i 2009 to moje ulubione
1
@PeteR10 Jak dalej jest opcja na dwóch urządzeniach to chyba czas poszukać współtowarzysza do tego zacnego projektu xD
0
@Michu30 Dziękuję Jaśniepanie.
0
@gumaz 15-20. Jak strzeli więcej to super :)
1
@Ptasior Przyda się bo będzie tłumaczem Lewego xD
0
Orientuje się ktoś, ile miesięcznie kosztuje Canal + online z eleven?
0
@mat32 Dlaczego?
0
@fart Ja jestem za mieszanką młodzieży i doświadczenia. Lewy może być liderem. Fati, Ferran czy inni będą mogli się wiele nauczyć.
0
@MatiSh No Laporta się zna na polityce i biznesie więc ufam, że jakoś to poskłada do kupy.
0
@Barca1922 No fajnie fajnie. Pośmialismy to teraz czekajmy na oficjalne potwierdzenie transferu.
0
@AdiKingu96 Chyba zależy od sklepu. U mnie są 3 i w jednej jest taki syf a reszta ok. Mnie denerwuje w lidlach, biedronkach, netto itp ścisk. Oglądasz coś i już już ci ktoś w dupę wjeżdża wózkiem. Jeszcze jak masz wózek cyrkiel to się musisz umeczyc żeby wyminąć a nie jeździć w kółko.
1
@Lionel_Messi10 Anglia: Arsenal
La Liga : Barca, Valencia, Sevilla
Włochy: Milan
Niemcy: Borussia
Francja: Lyon, Marsylia
1
@Rust_Cohle pół team pół litra
2
@Barca1922 Rivaldo, Kluivert i Saviola. Później przyszedł Ronaldinho i była totalna magia.
1
@Rust_Cohle Poza tym zawsze to większy ruch w internetach, dodatkowy rynek zbytu koszulek. Gitara. Na sezonowcach też można zarobić :D
0
@Ls0811 Lis poważny? Znany owszem.
0
@fart Tak samo zainwestowanie w młodego i perspektywicznego gracza może być wtopa.
2
Fajnie jakby Robert został gwiazdą Barcy i jej liderem. Może dzięki temu liga hiszpańska zwróci uwagę na Polaków i zawita ich więcej.
4
@Lucassito Liga mistrzów to też liga ogrów? Suarez tam nie strzelał tyle.co Lewy.
0
@shaun O widzisz to zmienia postać rzeczy.
0
@Elprofesorxx Ty nie musisz.
2
@VegetaPolska A ja nie napisałem tego jako zarzut :) Życzę mu, żeby był w sytuacji życiowej, która pozwala się cieszyć z takich pierdół :) Każdemu życzę.
1
@Paradoks Oczywiście, wywiązuje się z zadań, które mu nałożono. Wiesz jednak jak reagują kibice. Jak transfer nie wypalił to prezydent z dyrektorem sportowym obrywają.
0
@Janiama Oczywiście, ale jednak finał decyduje o zwycięstwie. Ogólnie Kahn w formie w latach 2001-2002 to był bramkarz, jaki wywarł na mnie największe wrażenie odkąd śledzę mecze.