1

@Ojciec5tkidzieci Za 6 dyszek jest canal + online z eleven i canal + sport więc wszystkie mecze i możliwość odbioru na 2 odbiornikach? Warto rozważyć :D

2

@xVENUMx Fajnie jakby Ansu odpalił i dopisywało mu zdrowie. Wtedy nikt by nie kwestionował tego numeru.

0

@HighestInTheRoom Niech wygra Ligę mistrzów, dostanie złotą piłkę i odejdzie za jakieś 20 mln do jakiegoś MLSu :D

3

To co, za dwa lata Mbappe przychodzi za Lewego? ;)

0

@cules100pro Komentator nie wybiera meczów. On komentuje xD

0

@Doren01 Messi też już nie był takim gejmczejndzerem. Piłka się zmieniła - indywidualności już nie znaczą tyle co mocny równy zespół.

1

@Tomash_Ek Pes6 piękna sprawa. 4, 6 i 2009 to moje ulubione

1

@PeteR10 Jak dalej jest opcja na dwóch urządzeniach to chyba czas poszukać współtowarzysza do tego zacnego projektu xD

0

@Michu30 Dziękuję Jaśniepanie.

0

@gumaz 15-20. Jak strzeli więcej to super :)

1

@Ptasior Przyda się bo będzie tłumaczem Lewego xD

0

Orientuje się ktoś, ile miesięcznie kosztuje Canal + online z eleven?

0

@mat32 Dlaczego?

0

@fart Ja jestem za mieszanką młodzieży i doświadczenia. Lewy może być liderem. Fati, Ferran czy inni będą mogli się wiele nauczyć.

0

@MatiSh No Laporta się zna na polityce i biznesie więc ufam, że jakoś to poskłada do kupy.

0

@Barca1922 No fajnie fajnie. Pośmialismy to teraz czekajmy na oficjalne potwierdzenie transferu.

0

@AdiKingu96 Chyba zależy od sklepu. U mnie są 3 i w jednej jest taki syf a reszta ok. Mnie denerwuje w lidlach, biedronkach, netto itp ścisk. Oglądasz coś i już już ci ktoś w dupę wjeżdża wózkiem. Jeszcze jak masz wózek cyrkiel to się musisz umeczyc żeby wyminąć a nie jeździć w kółko.

1

@Lionel_Messi10 Anglia: Arsenal
La Liga : Barca, Valencia, Sevilla
Włochy: Milan
Niemcy: Borussia
Francja: Lyon, Marsylia

1

@Rust_Cohle pół team pół litra

2

@Barca1922 Rivaldo, Kluivert i Saviola. Później przyszedł Ronaldinho i była totalna magia.

1

@Rust_Cohle Poza tym zawsze to większy ruch w internetach, dodatkowy rynek zbytu koszulek. Gitara. Na sezonowcach też można zarobić :D

0

@Ls0811 Lis poważny? Znany owszem.

0

@fart Tak samo zainwestowanie w młodego i perspektywicznego gracza może być wtopa.

2

Fajnie jakby Robert został gwiazdą Barcy i jej liderem. Może dzięki temu liga hiszpańska zwróci uwagę na Polaków i zawita ich więcej.

4

@Lucassito Liga mistrzów to też liga ogrów? Suarez tam nie strzelał tyle.co Lewy.

0

@shaun O widzisz to zmienia postać rzeczy.

0

@Elprofesorxx Ty nie musisz.

2

@VegetaPolska A ja nie napisałem tego jako zarzut :) Życzę mu, żeby był w sytuacji życiowej, która pozwala się cieszyć z takich pierdół :) Każdemu życzę.

1

@Paradoks Oczywiście, wywiązuje się z zadań, które mu nałożono. Wiesz jednak jak reagują kibice. Jak transfer nie wypalił to prezydent z dyrektorem sportowym obrywają.

0

@Janiama Oczywiście, ale jednak finał decyduje o zwycięstwie. Ogólnie Kahn w formie w latach 2001-2002 to był bramkarz, jaki wywarł na mnie największe wrażenie odkąd śledzę mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?