0

@Janiama Oczywiście, ale jednak finał decyduje o zwycięstwie. Ogólnie Kahn w formie w latach 2001-2002 to był bramkarz, jaki wywarł na mnie największe wrażenie odkąd śledzę mecze.

0

@MatiSh No ja rozumiem, ale nawet redukcja plac nie pomoże bez wyraźnego zwiększania zysków. Do tego dochodzą transfery za duże kwoty. Oby się to spięło.

8

@LS Świętować to może nie, ale radość jest. Trzeba się cieszyć z małych rzeczy :D

9

@Paradoks Zobaczymy, czy transfery w ogóle wypalą. Jeśli piłkarze się nie sprawdza, to wszyscy będą go chcieli spalić na stosie. Tak to jest w Barcelonie.

0

@tristan87 No i zadzwoni się pochwalić. Chłopaki robocoemsuper robotę,.tak trzymać, super pozdrawiam.

0

To co, Lewy wskakuje do Avatara po transferze? ;)

1

@BartqRKO Wygrał chyba wszystko co się dało poza liga mistrzów.

0

@taris Niestety w tej kwestii niewiele da się zrobić. Jakieś janusze i terenów to ogarniają.

0

@Janiama Chyba nawet ja się skuszę. Historyczna chwila w sumie. Myślałem o Fatim albo Pedrim bo mam do nich słabość, ale Lewy to kurczę byłby sztos.

1

@AmigoBlancos 2002 - nie wiem czy Ronaldo nie miał większego wpływu niż Kahn. Tym bardziej, że Niemiec w finale jedną bramkę troszkę zawalił.

1

@kamyk_23 Ja akurat nie kibicuje kretynom żadnej partii. Wszyscy są mniejszymi lub większymi idiotami i szkodnikami bez wyjątku. Jak ktoś się łudzi, że któraś partia jest lepsza/dobra i będzie dobrze reprezentować obywateli to współczuję.

0

@MatiSh Zobacz jakie dodatnie wyniki finansowe miała Barca w primie i odnieś to do 400 mln.

2

@kamyk_23 Dodaj idiotów z KO, Hołowni i PSL i jest git :)

0

@ObiwanKenobi Ja prawie już nie korzystam z mleka. Czasem w biedrze kupię bio ponad 3%

1

Pamiętajcie co powiedział Laporta - zrobię wszystko co możliwe, żeby De Jong został w klubie. xD

0

@JimMorrisonFCB Cóż to jest 31 lat w dzisiejszych czasach. Wiek odchodzenia na drugą stronę sportowej rzeki mocno się wydłużył. Piłkarze lepiej jedzą, dużo lepiej się regenerują i każdy aspekt ich pracy ciągle się rozwija.

1

@mrboom Zazwyczaj jest to objaw źle skomponowanej diety. Też tak czasem miewam/miewałem. Przy dobrze rozplanowanych zbilansowanych posiłkach nie ma napadów głodu i skoków cukru przez co nie ma się takich ataków z podjadaniem.

2

@SantinoFortelos Osobiście wolę nie jest w ogóle, lub montować na lewo dziczyznę niż jeść mięso z laboratorium.

2

@GrzegorzCabaj Jak można zabronić gościowi z ważnym kontraktem lecieć na przygotowania do sezonu? Są pewne granice. Myślisz, że ktoś kto będzie rozważał przejście.do Barcelony, nie będzie brał takich akcji pod uwagę? Mam nadzieję, ze to plota.

0

@kamiVeB Był magik Coutinho i był totalnym niewypałem :P

0

@jeyx77x Cesc odszedł za luisa Enrique? Mi się wydaje, że odszedł zaraz przed tym, jak Enrique objal zespół.

0

@A_Gomesinho_21 De Jong największe problemu to ma z bronieniem.

0

@ObiwanKenobi Jakie mleko polecasz? Większość jest niestety pasteryzowane lub UHT i jeszcze gorzej jak z obniżoną zawartością tłuszczu. W sumie wykastrowane z wszystkiego.

0

@JordiAlbion no już ma zaplanowane życie na najbliższe 18 lat xD

2

@Ojciec5tkidzieci A żeby nie przejmować się niską emerytura umrze przed wiekem emerytalnym xD

1

@klopx Póki co Frankie się nie rusza:)

0

@Bobo25 Zanim by coś zbudowali to wiele lat pracy nad takim projektem.

0

Mata chce kandydować na prezydenta. Ciekawe kto następny - może jakiś zawodnik fame MMA albo youtuber czy influencer. Kogo byście widzieli jako kandydatów? :D

0

@escarabajo Wygląda troszkę jak Samuel L. Jackson.

1

@sendesara Do momentu kiedy grał typowo na 9 strzelał bramkę co mecz. Później Pep zaczął kombinować i Szwed się zaciął. Później jak poprosił Guardiolę o powrót na 'swoja' pozycję to Hiszpan się obraził i więcej nie odzywał. To był początek końca Zlatana w Barcy. Dziwnym zbiegiem okoliczności Ibra narzekał tylko na tego trenera nazywając go filozofem. Klubu nigdy nie krytykował, tak samo jak kolegów z szatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?