Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi564 Przecież grał od 39 minuty za Silvę. Nie zaczął w podstawie, ale wszedł w finale za Silvę i ogranal. Chyba, że to się nie liczy?
1
@ShawnC Ile tych meczy grał na PO?
1
@Emhyr O Pique też się nikt nie zabijał i ile lat u nas gra. Są gracze, którzy kosztują dużo bo mają dobry PR wśród klubów jak Morata.
0
@Borneo Wg mnie to jest bardzo inteligentny człowiek, ale jest też skrajny w swoich osadach i czasemi wręcz obłąkany. Głupiec nie byłby niebezpieczny..
4
@pt9 Śledziłeś występy Kounde w lidze mistrzów czy tylko w lidze? No i pytanie zasadnicze - czym się różni profil gry Kounde i Erica Garcii. Jak na moje to obaj mają braki fizyczne i dobrze wyprowadza piłkę. Także bardzo podobny przypadek.
5
@Emhyr A Kounde z jakiej przyczyny jest gwarancją jakości? Oglądałeś obronę Sevilli w lidze mistrzów? Francuz w Europejskich pucharach nie jest już taki super jak go malują. Christensen potrafił ze swoją ekipą wygrać LM więc nie jest plackiem jak niektórzy go tu widzą. Poza tym nie ma czegoś takiego jak gwarancja jakości - każdy transfer może zakończyć się niewypałem. O kontuzjach nawet nie wspomnę.
2
@Jakchcesz Ogólnie dla mnie te wszystkie efekty w social mediach Barcy są tandetne. Obczaj kanał na YT. Te wyskakujące emotikonki, średniawe ujęcia i taki brak pomysłu. Np to oglądanie nowych strojów przez piłkarzy. No jakoś mnie to odpycha strasznie. Grafiki z zakontraktowania Christensena to w ogóle jakiś shit. Nawet był news, że kibice uznali to za chyba najgorsze graficzne ogłoszenie ever. Znani ytberzy jak Peter Mckinnon potrafią zrobić ciekawsze ujęcia z picia kawy xD
11
@shahman Szkoda mi Umtitiego. Jak przyszedł do Barcy to grał od razu świetnie. Jeden z najlepszych stoperow na świecie w tamtym okresie. Zdrowie i decyzje z nim związane zniszczyły jego karierę.
0
@Jakchcesz Tylko to filmiki ciągle takie januszowe xD
6
@FC1899Barca No tylko podbijanie piłki, a gra w piłkę to dwie różne rzeczy. Można grać świetnie w piłkę i nie umieć żonglerek, i w drugą stronę też. Choć nie powiem chłopak niezły kozak :)
0
@Borneo On sam na siebie doniósł do prokuratury, żeby sprawdzili czy jest agentem. Chciał mieć dowód. No i chyba umorzono postępowanie. Byłam jakaś taka chora akcja.
0
@jacobFCB Tak, śledziłem jego kanał i większość rzeczy się sprawdzała.
7
@endriuuu2 Jeśli zamienia Kounde na Todibo to pewnie zyskają finansowo i nie stracą sportowo.
1
@Thiago83 Smołą ich polać i zapałkę rzucić
2
Komunikaty Romero przypominają mi troszkę te od Maxa Kolonko. Przy czym Max to jest człowiek na innej planecie, w innej rzeczywistości a Gererd po prostu się bawi :)
0
@Borneo Jak na agenta to bardzo słabo by się krył ze swoją działalnością xD
0
@maciejsonFCB Jeździec bez głowy? Wiele można mu zarzucić odnośnie skuteczności, ale nie bycie jeźdźcem bez głowy. Świetnie się ustawia, wychodzi na pozycję i widzi partnerów. Jeźdźcem bez głowy to jest taki Traore czy Deulofeu. Piła do przodu i do linii.
0
@Azi Spoko, ja nie spłacam kredytu wiec póki co bank mnie nie dyma :)
1
@Bobo25 To, że są rekordowe nie znaczy, że nie moze być kolejnych rekordów. Ja postrzegam stałą stopę jako coś dobrego długoterminowo. Można lepiej planować budżet i nie stresować się podnoszeniem stóp. Aczkolwiek teraz pewnie rzeczywiście nie będzie to opłacalne. W innych krajach chyba kredyty że stałą stopą są dominujące. Niestety w Polsce ich oferta jest słaba w porównaniu do zmiennej stopy.
0
@Bobo25 Ok, ale jak ktoś ma stałą stopę to tak samo nie dotyczyły go wzrosty. Tak to ma działać. Dzięki temu wiesz ile będziesz płacił przez to 5 lat.
0
@Azi Co jest złego w kredycie ze stałą stopą?
0
@Tatazolwinia Na szydle, ale Pep chciał z niego zrobić 9.
0
Trzymam kciuki za Ferrana. Pod koniec sezonu ewidentnie brakowało mu świeżości. Według mnie pasuje do takiego grania jak w Barcelonie, rozumie grę pozycyjną. Musi podregulowac celownik. Warto zerknąć na Viniciusa. Był wręcz wyśmiewany za brak skuteczności, ale dopracował ten element i nikt go nie kwestionuje. Ferran ma potencjał - oby przyszła skuteczność to będzie z niego pociecha. Mam też nadzieję, że Xavi nie będzie go wystawiał non stop w pierwszym składzie.
1
@Comentateiro Musieli użyć odpowiedniej dźwigni jak Laporta.
0
@FCB24 Kounde to taki profil jak Garcia. Dobrze wyprowadza piłkę, ale fizycznie nie jest zbyt potężny. Po co nam ulepszona wersja Erica? Tym bardziej, że w Barcy B będzie dwóch mega utalentowanych SO z dobrym wyprowadzaniem piłki i dobrymi warunkami fizycznymi. Poza tym doszedł Andreas Christensen, który wcale nie jest jakimś ogórkiem jak to niektórym się tu wydaje.
1
@jeyx77x Może spróbuj poszukać na YT wpisując how to Fox :D ja tak ostatnio naprawiłem irygator :)
0
@Jakchcesz Mam nadzieję, że akurat Kounde do nas nie trafi. Ogarniemy z 4 prawonoznymi stoperami, a typowo na prawej obronie to on nie gral. W rezerwach jest dwóch świetnie zapowiadających się środkowych obrońców. Po co blokować ich Francuzem.
1
@PatrykBarca Opcja idealna - Dembele podpisuje, przychodzi Raphinha i dostajemy z 20 za Memphisa (choć wątpię, żeby ktoś za niego coś dał bo chyba ma krótki kontrakt).
0
@PatrykBarca Pełna zgoda. Ja się cieszę, że Di Maria poszedł do Juve. Natomiast nie jestem po prostu przekonany do Brazylijczyka. Mam nadzieję, że Dembele zostanie.
2
@Kengo Mam wrażenie, że sport zawodowy w większości uprawiają osoby, które go kochają. Raczej mało kto pcha się w to dla wielkich pieniędzy. Wiadomo, że w siatkówce czy lekkiej atletyce nie ma wielkich pieniędzy. Nie mówiąc o wynagrodzeniach kobiet, bo ich rozgrywki śledzi dużo mniej osób niż mężczyzn. Choć zgadzam się, że jest to smutne. Niestety jak widać faceci wolą płacić za jej nagie fotki niż umiejętności. Smutna sprawa. Uważam jednak, że są pewne rzeczy, które za ważniejsze niż pieniądze. Oddawanie całej swojej intymności dla kasy to jednak dla mnie patologia. Oczywiście kobitka ma do tego prawo i nie krzywdzi przy tym innych. Pytanie, czy nie krzywdzi sama siebie.