4

@Pablit Kontuzjogenny to taki, który powoduje kontuzje. Jak kancerogenny.

0

@Jasialdinho On chyba ma jeszcze rok kontraktu z możliwością przedłużenia o rok. Chyba nikt takiej kasy nie da. Choć może coś pomieszałem.

0

@Batys Jakby Ansu był zdrowy to nawet Dembele Fati Raphinha wygląda spoko :)

2

@Kurkmen Tak, cudowne miejsce. Tam się nawet zareczylem. Piękne miejsce i piękne wspomnienia.

1

@Jasialdinho Bartomeu też znał lepiej finanse od nas. No i zapłacił za 3 piłkarzy ok 0.4 mld. Przyszła pandemia, zyski spadły i mamy co mamy. Finanse może zna lepiej, ale wcale nie jest powiedziane, że wszystkie inwestycje będą dobre. Choć cena Lewego mnie nie martwi. 75 mln ze zmiennymi za Raphinie to już inna para kaloszy.

0

@wroclawskifan Z kim walczymy o Lewego? Póki co przyszli ludzie z wolnych transferów i nie można ich chyba nawet zarejestrować. O Lewandowskiego bijemy się z Bayernem bo Robert chciał przyjąć do Hiszpanii, a do Realu nie ma szans. Chyba nikt by nie wyłożył takich pieniędzy na RL9 jak Barca.

2

@Pawel13sz Czytajac słyszę w głowie głos Borka xD

1

@kodi77 Ok, ale nie celujemy w najwyższy top piłkarski i kasę mamy z pożyczki (tak chyba możemy uznać pozbycie się części zysków na najbliższe 25 lat)

5

@tristan87 Canizares przez taką nie pojechał na mistrzostwa i zastąpił go Casillas.

0

@Matt_i1992 No wiadomo, że nie nasza kasa, ale jak jesteśmy w takim położeniu finansowym, m.in przez przepłacanie nietrafione transfery. 70 mln stałej kwoty to bardzo dużo patrzą na to, że gość na najwyższym poziomie klubowym nie grał. Jak na klub z mega długami kopiowanie za 70 mln jednego gościa wydaje się mało rozsądne. Tym bardziej, że specjalnie w tym celu pozbywamy się części zysku przez najbliższe 25 lat.

0

@soczeq Z tego co piszą to dostał teraz kontrakt niższy o 40 % więc kosmicznych pieniędzy to on nie dostanie.

0

@Khajio Aż tak to nie pamiętam :)

0

@Bartek22 Mam wrażenie, że jakby przyszedł za 60 mln to będzie grał niezależnie od formy - jak Ferran.

0

@Cule1234 Spora część kibiców na tej stronie płakała, że Real go zabrał. Na szczęście dla nas wszystko dobrze się ułożyło :)

0

@Tollusiek Warto oznaczać jak się o kim pisze. @JarekS

0

@Yoshi94 Fati miał mięśniówkę tym razem i jeśli znów złapie to pod nóż i tak pójdzie. Umtiti miał bardziej zaawansowany problem - z kolanem. Kolanem, które operowali mu już z resztą w młodości i miał komplikacje.

0

@Emhyr Szkoda, że nie całość pensji, ale może widocznie nie da się wszystkiego.

1

@pt9 Ja bym wolał na dwa lata mieć no Koulibalyiego (ponoć mogą sprzedać za 20 mln więc 3 razy mniej niż za Kounde) i po tym okresie Riad może już będzie mógł wejść do kadry pierwszego zespołu.

0

@doc Spoko, Jarek pisał, że może niebawem napisze coś więcej. Wspomniał wcześniej, że nie dojdzie raczej do tej transakcji, ale nie mógł zdradzać szczegółów w tamtym momencie.

0

@doc@JarekS możesz już coś więcej napisać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kondziubarca Oby trafił do Chelsea :) Oczywiście to moje prywatne zdanie.

1

@pt9 Garcia to ogólnie jest za słaby fizycznie. Kounde może wygląda jak zwierz w La Lidze. Niestety centymetrów nie nadrobi. Jest niższy od Erica. Przyjdzie liga mistrzów i mocniejsi fizycznie napastnicy i już może nie być tak kolorowo. Nie twierdzę, że tak będzie tylko nie rozumiem tego bezpodstawnego hypu na niego.

1

@Survier Dokładnie, do tego pełny wymiar gry w półfinale z Realem.

0

@messi564 A niby czemu Christensen nie może wejść na taki poziom? Nie mówię, że tak będzie, ale nie widzę powodu, dlaczego Kounde miałby niby mieć większe szanse. Czas wszystkich weryfikuje

1

@messi564 Przecież grał od 39 minuty za Silvę. Nie zaczął w podstawie, ale wszedł w finale za Silvę i ogranal. Chyba, że to się nie liczy?

1

@ShawnC Ile tych meczy grał na PO?

1

@Emhyr O Pique też się nikt nie zabijał i ile lat u nas gra. Są gracze, którzy kosztują dużo bo mają dobry PR wśród klubów jak Morata.

0

@Borneo Wg mnie to jest bardzo inteligentny człowiek, ale jest też skrajny w swoich osadach i czasemi wręcz obłąkany. Głupiec nie byłby niebezpieczny..

4

@pt9 Śledziłeś występy Kounde w lidze mistrzów czy tylko w lidze? No i pytanie zasadnicze - czym się różni profil gry Kounde i Erica Garcii. Jak na moje to obaj mają braki fizyczne i dobrze wyprowadza piłkę. Także bardzo podobny przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?