Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arsenallondyn0 Berbatov, Crespo, Van Niestelrooy, Veron, Riquelme, Kluivert, Makaay, Forlan, Torres, Gerard, Owen, Reyes
2
@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy to prawda. Jeśli tak i Araujo chce 6, to nie dziwię się że nie chcą mu dać. Wpływ na grę jednak nie na takim poziomie jak Hiszpan i nie to zdrowie. Choć mam nadzieję, że Urugwajczyk zostanie na lata.
0
@Messibestplayerintheworld Już widzę, jak Atletico daje mu jakaś wielka kasę xD
0
@Rust_Cohle I cyk na gomorre. Choć narcos i viking też mocne.
0
@Tomo1989 A skąd przypuszczenie, że korzysta? I co masz na myśli pisząc o luksusach z Rosji? Np gaz? Powinna go odciąć czy co?
4
@Messibestplayerintheworld Angelino ciekawa opcja. Nie wiem jak z obecna forma.
1
@cyron1 Poważnie? Chelsea słaba? Obecny mistrz i drużyna, która ich eliminowała w zeszłym roku. Przypominam, że od nas mocniejsza była w grupie Benfica. Wcześniej trafili na PSG - też słabo?
0
@kamyk_23 Generalizujesz. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Też tak myślałem swego czasu. Teraz mam cudowną kochającą żonę, na którą zawsze mogę liczyć. Są wartościowe kobiety, tylko trzeba mieć oczy otwarte :)
0
@lukaszbarca15 Dzięki za odpowiedź.
1
@marcin62 Wg mnie super serial. Klimat plus swietny Hardy. Niestety zakończyło się na 1 seoznie :/ Oglądałem jeszcze na HBO.
0
@kamyk_23 Gratuluję, piękny wynik :)
0
@koksik2700 Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Każdy inaczej może postrzegać takie kwestie. Ja sobie bardzo chwalę, znam osoby, które nie chcą i też im to pasuje. Co to za różnica czy ktoś to uznaje za przeżytek lub nie? Każdy sam powinien sobie odpowiedzieć na pytanie, nie kierować się innymi.
0
@lukaszbarca15 Pytam serio - co oznacza symbol Z?
0
@Coutinho007 Fatiego już niestety nie biorę na poważnie. Mam nadzieję, że jeszcze miło mnie zaskoczy.
0
@AmigoBlancos To co powiedzieć o PSG z Realem ;)
0
@tomasthc Ok, nie widziałem po. Powinni być popojutrze.
0
@macio_944 Prędzej bogaty :D
0
@kkbarca Radzę przeczytać całą nitkę. Źródłem jest ponoć dziennikarz, którego nie można uznać za rzetelnego.
0
@Clue Patrząc na miejsc w tabeli - chyba mają się całkiem dobrze ;)
0
@Medium Dawać Bragę :P
0
@bartekvisca Teraz chyba nie są w najlepszej formie. Stracili przewagę nad Juve i już nie są w top4.
0
@AmigoBlancos Giuly piękna bramka, Morientes w barwach Monaco. Do tego Rothen. Gdyby nie kontuzja Ludovica w finale, kto wie czy Mourinho zaznałby smaku zwycięstwa z Porto.
1
@KaJoFCB Odejmij Dembele i Traore i już nie są dobrze obsadzone.
0
@Rewolucja123 No często piłkarze po przegranych meczach mowlili, że brakło intensywności.
0
@KmN W jakim sensie?
1
@Pawelsky Mały tip - nie zakładaj dyskusji jak do niej nie zapraszasz :P
2
@Barca1992 Spoiler alert: nie doczekasz.
0
Kogo byście chcieli w kolejnej rundzie? Ja chyba Bragę. Do Portugalii blisko, gra tam Abel Ruiz. Chyba nie murowaliby tak ostro jak Galata w 1 spotkaniu.
1
@tomasthc Mecz jest chyba w niedzielę.
0
@antymadrista1 Losowanie.