0

@clyde Chyba Rollo z wikingów

1

@bolinho89 Gratuluję :) oby wszystko poszło już z górki!

1

@Bykunn Ja tak samo.

0

@Toretto Z gospodarzem nie ma już znaczenia bo bramki na wyjeździe już są historią.

0

@Dawidfcb1998 Bez kontuzji z awansem.

0

@OsamaDembele No nie dałem rany sprawdzić wyniku ani oglądać meczu przez sen ;) Może następnym razem się uda.

17

Miła niespodzianka z rana - awans Villarealu. Poszedłem wcześnie spać, jakoś zaraz po poprzeczce Juventus w 1 połowie i byłem przekonany, że Juve wygra. Ogólnie 3 hiszpańskie ekipy wciąż w LM i wyeliminowały PSG, Manchester United i Juve. Super :) Oczywiście szkoda, że nie ma w tym gronie Barcy, ale miejmy nadzieję, że zwojujemy ligę Europy. Dzień dobry wszystkim!

1

@Ojciec5tkidzieci Ivar bez kości w roli głównej. Do tego agentka z kasztanowego ludzika.

0

@patry295 Dokładnie, to co się działo na Bałkanach przeraża.

1

@GeneralXavi Skryr, serek wiejski, mozarella - spoko źródła białka w niewygórowanej cenie. Skyr bez wsadu owocowego bo ma mnóstwo cukru. Do tego wędzona makrela - białko plus zdrowe tłuszcze - można zblendowac z serkiem wiejskim i doprawić pieprzem. Masło orzechowe z govege - dobry skład, dużo białka i tłuszczy. Są też masła orzechowe z białkiem - vitanella. Dobry skład i jeszcze więcej białka niż zwykle masło orzechowe. Słodzone ksynitolem więc git. Masła są kaloryczne, ale wszystko można z umiarem. W lodówkach z sokami są też rzeczy vege - miło można się zaskoczyć. Ostatnio jadłem gyrosa bezmiesnego - chyba z soi. Smaczny zamiennik mięsa z dużą ilością białka i dobrym składem. Tofu - też dobra.opcja, można kupić wędzone w marynacie i jakoś pokombinować z makaronem. Twaróg chudy - też bialeczko w niskiej cenie. Płatki owsiane i mleko kolejna fajna rzecz - możesz zrobić owsiankę nocna i zmieszać że skyrem plus owoc i jakieś orzechy lub nasiona chia. Mięsa nie wymieniam bo nie kupuje w biedrze na tych tackach.

4

@macio_944 Jesteś bohaterem w swojej La bambie.

0

@Lisek Czemu falstart?

0

@Mns21 Byłoby zacnie

0

@DonMatteo901 Ciekawe jak zaprezentuje się mój ulubiony dziennikarz sportowy. Dobrze, że prowadzi Smoku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz Jednak troszkę za późno na Roberta wg mnie.

0

@eckov Negocjują, nie sztuką jest dać im od razu gwiazdorskie konteksty. Bartomeu nie czekał, podpisywał bez negocjacji i efekty mamy do teraz. Roberto zarabia więcej niż Salah xD

1

Podobają mi się. Ciekawe jak się będą prezentować na piłkarzach.

1

@highway Teraz nie ma znaczenia nawet gdzie mieszkasz - bardzo dużo firm jak nie większość pracuje już w pełnym trybie zdalnym :) Jak już masz doświadczenie to kwestia czasu jak się gdzieś załapiesz. Jakiej pracy konkretnie szukasz? Junior developer? Jakie języki znasz?

1

@Hubsao Dokładnie, jest świetny ale dostał szansę gry w 1 składzie Barcelony. Podwyżka,.ale rozsądną bo ma 17 lat.

2

@eckov Wg mnie zostaną. Są młodzi, dostaną podwyżkę i są filarami projektu Barcy Xaviego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kvothe07 Ciekaw jestem tego Darwina Nuneza. Super warunki fizyczne, młody. Tylko pewnie cena zaporowa i z ligi portugalskiej, z którą mamy słabe wspomnienia.

0

@Nhyz Czemu smutne? Osiągnęli poziom piłkarskich bogów i normalnym jest, że nic nie trwa wiecznie. Czas na rywalizacje zespołów bez takich geniuszy. To w zasadzie czyni mecze ciekawszymi i bardziej otwartymi.

0

@Persyfl Z czystej ciekawości - czemu akurat czeskie? xD

1

@333tricampeones333 No powiem Ci, mega gruby żart. No i bardzo kreatywny - nie widziałem go już dziesiątki razy na tej stronie ;)

0

@Maciej1078 Czyli powinniśmy grać bez sponsorów tak? :)

1

@JarekS Zgadzam się. Może mianem brutala bym nie nazwał Casemiro - dla mnie brytalami to byli Roy Keane czy Pepe.

4

@geass Ansu też chyba zmienił na Mendesa i nie szukał nowego klubu :). Oby z Nico było podobnie.

0

@AmigoBlancos Ja uważam, że Real może wygrać LM. Tym bardziej, że nie będą faworytami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?