Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@1899Seba1899 Jakby niczego nie prezentował, to by nie grał w takich klubach.
4
@Bykunn Jego filmy można polecać w ciemno. Jeden z nielicznych kanałów, gdzie oglądam prawie wszystkie treści.
1
@michal26 Bardzo ciekawy kanał Zychowicza - Historia Realna. Polecam
1
@NaFazieHitman żebyś widział, widziałem ostatnio audycję na kanale historii realnej i ponoć obsesyjnie boi się covida.
1
@Rewolucja123 Przyda mu się odpoczynek.
3
@B jak BARCA Nie mogą bo jest członkiem pierwszego zespołu.
0
@Kinginiesta Rosja ma plany imperialne od wielu stuleci. Putin jest jednym z wielu. Jest twarzą tej Rosji. Na pewno jednak decyzje podejmuje ze sztabem. Jakby robił wszystko wbrew woli innych decydentów w Rosji to już by go w jakiś sposób służby wyeliminowały. To nie jest tak, że sam Putin nagle stwierdził, że zaatakuje Ukrainę.
0
@Kinginiesta Serio myślisz, że Putin sam sobie jest szefem i podejmuje decyzje samodzielnie?
2
@sokot Kogo masz na myśli pisząc o Europie Wschodniej? Bo Francja i Niemcy to zachód ;)
2
@caspian44 Ulubione słowo to szklanka. Tak jakby się miał tłuc xD
0
@[Oli] Jak widzę ostatnie mecze to oddycham bardzo dobrze ;)
1
@ranger3120 A mi gola Iniesty z Sevillą.
0
@Kapitan hawk Jakie podteksty w meczu z Monaco?
1
@Bykunn Przygoda życia przed Tobą :) Oby cala rodzinka była zdrowa! W większym składzie życie nabiera nowych barw a człowiek uczy się o sobie nowych rzeczy :)
0
@LS nasz kraj nigdy nie prowadzi realpolitik ;)
1
@Bykunn Pierwszy? Brzdąc przyszedł na świat? Gratuluję :)
0
@normasubiektywna Czyli co wg Ciebie mają zrobić ich obywatele?
4
@Kurkmen Dokładnie. Idąc tokiem rozumowania "rakiety spadają na głowy" moglibyśmy wszystkie nasze przychody rozdać potrzebującym bo konfliktów na świecie nie brakuje. Niestety taka jest rzeczywistość - pierwsze trzeba dbać o siebie żeby mieć możliwość pomocy innym. Nami się zachód nie przejmował podczas 2 wojny światowej.
0
@Wilczeq Pierwsze to trzeba mieć sprzęt. Co Ci nawet z miliona żołnierzy jak technologia ich zmiecie z powierzchni ziemi?
1
@Abominacja To bardzo sprytnie bo oni mogą spowodować tym zachowaniem jej wzrost.
0
@osa91 Chiny biją się z USA o miano największej potęgi na świecie. Czasy chińskich podróbek to przeszłość. Oni maja już świetne technologie. Czas przyjąć to do wiadomości. Z resztą pewnie za jakiś czas pewnie się zaczną przepychanki o miano bycia pierwszym.
0
@derlysy1979 No a co mają mówić? Ich to nie interesuje. Nie ich konflikt.
0
@LS "Jakby stali razem, to nie byłoby tej całej afery." To jest właśnie takie romantyczne pojęcie - razem nasze siły pokonają zła Rosję. Rządy mają za zadanie wyrachowaną grą bronić swoich obywateli. Coś jak UK podczas 2wś. Pozwolili się nam wykrwawić żeby sobie kupić czas. Niestety polityka jest brutalna jak i życie. Nie wyobrażam sobie, że np teraz Polska wysyła w imię romantyzmu swoich żołnierzy żeby ginęli za Ukrainę. Trzeba prowadzić realpolitik. Wspólne interesy z innymi krajami, żeby opłacało się nas wspierać w razie W.
0
@igimigi18 Ostatnie mecze to lekko zwyzkujaca forma mam wrażenie.
0
@derlysy1979 Co powiedzieli?
0
@Kusco15 No z Niemcami będącymi mocno uzależnionymi energetycznie od Rosji chyba nie ma zdziwienia. Liczą się INTERESY, a nie jakieś romantyczne pojęcia dobra i zła.
0
@masq https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/rosja-kontra-nato-porownujemy-potencjal-wojskowy-odwiecznych-rywali/v1jnzv5.amp Chin tu nie ma,.ale jest porównanie Rosji i Nato
3
@RomanHoffer Niemcy są mocno uzależnione od surowców Rosjan. To jest polityka. Polacy niestety myślą w kategoriach dobra i zła. Każdy powinien myśleć o interesie swojego kraju. Niemcy to robią.
0
@MarFan Nie liczą się wirtualne sojusze tylko interesy. Historia boleśnie nam to udowodniła.
0
@Criss18Barca Skalet wykraczającą poza Ukrainę?