0

@theOneAndOnlyKing Tak, też wielkie gwiazdy :)

0

Ktoś śledzi Bundeslige i grę Patricka Schicka? Taki nieoczywisty kandydat.

0

@doc Dopiero Bayern to był krwawy nokaut.

1

@xavi890 Grając słabiej w niektórych meczach gra na wysoki kontrakt w innej drużynie? Jeśli ktoś go obserwuje to na pewno nie tylko w ważnych spotkaniach.

0

@waletpl No nieźle nazwiska trzeba przyznać.

0

@Czajka90 W Atletico chyba niezbyt mu poszło

0

@doc Wcześniej były stadiony PSG 0:4 Juve 0:3 i Romy 0:3 ;) Także to nie był nagły strzał.

0

@maarioo Gomorra, True Detective, Zakazane Imperium, The Wire, Sukcesja, Rodzina Soprano, 6 stóp pod ziemią, kompania braci

1

@MarioVeB! Oczywiście. Jednym z wielu. Jeśli Suarez ładował jak szalony w La lidze a w Lidze mistrzów nie potrafił, to znaczy że na europejskiej arenie obrońcy dawali sobie z nim radę.

0

@kamil9040 Benzyna niecałe 6.99 na mixpolu.

0

@chosenone A co on mówił złego o Ukraińcach? Bo oglądałem ostatni film i ani jednego złego słowa na nich nie powiedział.

0

@MarioVeB! W LM z kolei Suarez miał może z dwa topowe sezony.

0

@Krzychuuuu14 Zaczynają od niższej kwoty, zobaczymy ile finalnie zaoferują. Przecież nie będą startować z dużej kwoty.

1

@JohnA Nie ma czasu zajrzeć do swojego ogródka bo nie wychodzi z ogródka Najmana.

9

Widziałem filmik promujący Gromde. Takie czegoś dawno nie widziałem. Czułem zażenowanie widząc Borasa z poważną miną liczącego swoje banknoty, przeplatającego się ze scenami kobiet trzęsącymi tyłkami i karkami gadającymi o zasadach. Dialogi też tam są na "najwyższym" poziomie. Kiedyś Borek to był jeden z moich ulubionych komentatorów, teraz odbieram go już trochę jak celebrytę. Oczywiście to moja subiektywna opinia, jak się komuś podoba ten filmik jego sprawa. I tak wiem - to ja dzwonię :)

5

@JarekS Tylko szkoda, że nie podjął się operacji pewnie chcąc jeszcze pograć w tym sezonie. W optymistycznym scenariuszu zagra w kilku spotkaniach. Także poddając się operacji niewiele by w zasadzie stracił.

16

Oby tak było. Nie ma miejsca dla niego.

0

@Damian11 50 złotych Kolego :) Złoty to może być na 1 zł

0

@JoeBlack To troszkę jak mówienie, że krótka spódniczka jest proszeniem się o gwałt.

0

@Foton Wrócą? Obecnie nie są na jakimś szczycie. Nie wygrali nawet ligi w zeszłym sezonie.

4

@Firestone No jak my się sadzilismy na Verattiego to było gites :P

0

@IronSanHybrid Napisze sobie komentarz z jednego ze swoich kont, że super stylowka.

3

@Nano22 Będzie Lipa. Ale nie Dua.

3

@BartqRKO Nie odnosząc się do dyskusji - szacun za Avatara. Tata Ludwiczka na propsie.

1

@PatrykBarca A dzięki za czujność :)

40

Jeśli Laporta nie przedłuży umowy z Araujo żeby zakontraktować Haalanda to będzie wielki błąd.

0

@PatrykBarca No chyba jednak nie jest 4 w hierarchii ;) Ktoś wrzucił na bambe https://igol.pl/andreas-christensen-zasluguje-na-nowy-kontrakt/

0

@Barca1992 Wenezuela już chyba importuje ropę xD

1

@BART97 No i czasem za dużo bajek opowiada. Rozumiem, że trzeba jak polityk, ale bez przesady. Chodzi mi o brednie typu Messi zostaje na 100% czy Koeman ma moje pełne zaufanie, a dzień później wychodziło zupełnie co innego.

0

@Abominacja Można prosić o jakieś aktualne i w miarę rzetelne ostatnie sondaże? Dawno nie śledziłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?