Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ostatnie 4 mecze z rządu to Barca, która chce się oglądać. Może remis z Espanyolem i Napoli to nie są super wyniki, ale przebłyski genialnej gry i przyjemność z oglądania Barcy wróciły po długiej przerwie. Nie oglądam z przyzwyczajenia, tylko z przyjemnością i wielką uwagą, żeby nie przeoczyć jakiejś pięknej akcji. Oby tak dalej!
0
@robimen12345 Bilbao nie przegrało w ostatniej kolejce?
0
Dalej nic nie wiadomo co z jego kontuzją? Nagle wypadł i nie ma żadnych komunikatów co mu dolega, ani kiedy powrót. Ja jestem ciekaw, jakby odnalazł się w 3 np na lewej stronie z Ferranem w środku (zmieniając się pozycjami) i Adama na prawej.
1
@ODWAGA Ja się obawiam, że nie będzie 3pkt z Valencia. Mega ciężki teren.
1
@Rewolucja123 Dobrze rozwinięte mięśnie brzucha ma praktycznie każdy, tylko nie u każdego widać pod warstwą tłuszczu. Dlatego nastolatkowie często mają 6paki mimo braku ćwiczeń - niski BF i widać je doskonale.
1
@tomek8756 Robert Kowalski czy Janusz Winnicki? ;)
1
@Qexi Ja też sceptycznie podchode do jego potencjalnego transferu. Wg mnie obrona wymaga doinwestowana. Mam nadzieję, że jeśli przyjdzie napastnik to będzie jakiś nieoczywisty wybór za rozsądne pieniądze.
0
@JarekS Rozumiem, tylko że właśnie trener ze sztabem ma decydować o jego odpoczynku. Tutaj wygląd to tak, jakby sztab opierał decyzję na jego chęci do gry - której nigdy nie brakuje. Oby z czasem obie strony wybrały co najlepsze z perspektywy jego kariery.
0
@Qexi Wysokość kwoty o niczym nie decyduje. Suarez był drogi i świetny.
8
@tomcias10 Luuk też chyba zasługuje na szansę. Ma łatwość w odnajdywaniu się w polu karnym, grę pozycyjna też poprawił.
0
@JarekS Moim zdaniem kontuzje biorą się też właśnie z jego zbyt szybkich powrotów. Zawsze jest pilnie potrzebny i wraca bo ma "dobre odczucia". Nie rozumiem takiej eksploatacji. Czyżby jego gra w pierwszym składzie była ważniejsza niż zdrowie i kariera? Nie tędy droga. Z Darmo było podobnie po ostatniej kontuzji - zagrał więcej niż chcieli lekarze i chwilę później już był nawrót. Dokąd prowadzi taka droga?
1
@bartekvisca Poogladaj na YouTubie wywiadu czy rozmowy Bartosiaka i Zychowicza. Oni napisali nawet książkę jak może wyglądać współczesna wojna.
0
@bartekvisca 'Specow' tu nie brakuje.
0
@hazo428 REM - moje ulubione trio ever.
0
@ElKamil Owszem, ale jeśli odłożysz statystykę strzelania bramek u napastnika to nie ma o czym rozmawiać bo pozostaje debata na poziomie domysłów.
0
@OsamaDembele Był taki serial i główny bohater miał właśnie czaszkę na plecach.
1
@amanter No dawno nie mieli tak dobrych stosunków. Niemcy nawet się uzależnili od rosyjskiego gazu i nie chcą się angażować w pomoc Ukrainie. Chyba, że liczyć deklarację z hełmami xD
0
@bartekvisca Serio pytasz o to ludzi z La Rambli? xD Skąd mają wiedzieć takie rzeczy?
0
@Azi Ciro Di Marzio i Gennaro Savastano też się całowali w policzek na powitanie ;)
0
@grzegorz12p Zastanów się, kogo ma wystawić za tych starych kolegów?
2
@PatrykBarca Moja ulubiona 9. Czarna perła - idealnie pasował do Barcy.
0
@OsamaDembele Będziesz synem anarchii.
0
@ElKamilPopatrz sobie na statystyki Haaland a w Lidze Mistrzów. Poza tym Lautaro gra najlepiej, jak ma obok siebie silnego napastnika typu Lukaku lub Dzeko. Do tego podpisał nowy kontrakt więc musiałabyś pewnie dać grubo ponad 100 za niego.
0
@Yoshi94 Jakby był słaby psychicznie to raczej nie strzelałby tego dnia karnego.
0
@ElKamil Kto zagwarantuje takie liczby?
0
@Yoshi94 Wg mnie dobrze, że ma stlytuscje i to plus. Za skuteczność - ogromny minus. W końcu przyszedł żeby Barca więcej strzelała m
0
@ostry22 Nie no, Suarez od początku grał dobrze, tylko nie strzelał. Pierwsza asystę miał chyba w pierwszym spotkaniu z Realem.
0
@Yoshi94 Jak Dembele z PSG w zeszłym roku na Camp Nou.
0
@Hanok Na telefonie to w sumie nie oglądanie. Daltego napisałem, że wrażenie. Szczególnie stracony gol - Pedri stał i patrzył jak Zielu idzie nam zasadzić bramkę.
1
Ferran totalny brak skuteczności. Nie można mu jednak odmówić łatwości w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. To też bardzo istotne. Odniosłem wrażenie, że słabiutko dziś Pedri. Szczególnie w drugiej połowie. Mnóstwo strat, niedokładności i jakby brak sił. Nie wiem czemu Luuk nie może dostać szansy gry od 1 minuty. Poprawił się w grze kombinacyjnej, a wrzutki go szukają. Auba nic nadzwyczajnego nie pokazał.